[Problem rozwiązano] W7 z RC do RTm bez czystej instalacji...

+
Status
Not open for further replies.

SaLi

Forum veteran
[Problem rozwiązano] W7 z RC do RTm bez czystej instalacji...

Hej!Chce wlasnie zrobic taki myk jak w temacie - za duzo stuffu mam poinstalowane, zeby sie teraz w odtwarzanie bawic...Tutaj co dodatkowego - pogladowego dla nie znajacych tematu...Sry - po angielsku.http://www.unawave.de/installation/downgrade-en.html?lang=ENI teraz tak:Mam zainstalowanego W7 RC (czyli wersja ultimate).Zakupilem W7 Home Premium.Pozmienialem wpisy w rejestrze tak by byla mozliwosc downgreade'u systemu.Zmienilem wpis w cversion.Wszystko niby powinno smigac - tak?Otoz nie!Okazuje sie, ze teraz problemem stala sie paczka jezykowa.RC mam niby po angielsku, chociaz z PL paczka jezykowa.Homa mam po PL.Instalator wykrywa ta niezgodnosc i nie pozwala przeprowadzic instalacji.Jakis pomysl?
 
Hmm, najprostsza, a zarazem najlepsza jest instalacja na czysto po prostu wersji Home. Tu jest podany upgrade do wersji Professional http://windows7forum.pl/aktualizacja-windows-7-rc-do-wersji-professional-rozwiazany-t-969.html Spróbuj wg tego, zmieniając nazwę wpisów z Professional na home Premium, może zaskoczy.A i przy okazji, downgrade to jest z Win7 na Win XP lub Viste, to co opisujesz,z to jest upgrade z wersji 7100 na 7600 ;)
 

SaLi

Forum veteran
Uzylem slowa downgrade w sensie z Ultimate na Home Premium.Semantyka...Przejrzalem juz ten temat wczesniej.Zauwaz, ze jestem daleko bardziej zaawansowany :)Problem mam z wersja jezykowa.Oprocz tego all jest ok.
 
Semantyka - za trudne słowo dla mnie ;)Co do zaawansowania, - zmylił mnie Twój avatar, wybacz ;)Zmiana w rejestrze z eng na pl zrobiona? A paczki językowe powrzucane?
 

SaLi

Forum veteran
MiltenHuzoslav said:
Semantyka - za trudne słowo dla mnie ;)Co do zaawansowania, - zmylił mnie Twój avatar, wybacz ;)Zmiana w rejestrze z eng na pl zrobiona? A paczki językowe powrzucane?
Z tym zaawansowaniem to mialem na mysli postep w tej konkretnej sprawie :pJezyka w rejestrze nie zmienilem...Zapewne tutaj?HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguagesTylko na jaki zapis zmienic zeby byl PL jako systemowy?Wgrane mam 2 jezyki - angielski (ustawiony jako systemowy/domyslny dla Windowsa) oraz PL.
 
To co podałeś, to jezyk interfejsu, a nie Windowsa całego.
Code:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language]"InstallLanguage"="0409" na "InstallLanguage"="0415"
to stestuj
 

SaLi

Forum veteran
No stary - wyglada na to, ze chodzilo wlasnie o to :DDziekuje za pomoc (orenkiem)!Wbrew zapewnieniom M$ jest mozliwa migracja z RC do RTM bez instalowania wszystkiego na nowo :)System wlasnie sie robi wiec na 100% dam znac za chwil kilka.Pzdr!UPDATE:Wszystko smiga, gra i buczy! :DJeszcze raz dzieki - zamykam temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom