[Problem rozwiązano]Wyłaczanie sie gry podczas zapisu Help!!!!!

+
Status
Not open for further replies.
[Problem rozwiązano]Wyłaczanie sie gry podczas zapisu Help!!!!!

Witam mam wielki problem odrazu zaznaczam mam grę orginalna z ED na Windows 7 a problem następujący jestem w III akcie i nie mogę zapisać gry podczas zapisu gra się zamyka i nie wyskakuje żaden błąd wcześniej raz na 10-15 razy się wyłączało ale tera za każdym prawie, pobrałem patch 1.5 i nadal nic proszę o pomoc. ???
 
1. Zainstalowałeś ten patch ? 2. Spróbuj F5 3. Włącz/wyłącz autosave4. Jak nie zadziała to zrób reinstall gry.
 
Morgomir said:
1. Zainstalowałeś ten patch ? 2. Spróbuj F5 3. Włącz/wyłącz autosave4. Jak nie zadziała to zrób reinstall gry.
5. Zarejestrować grę - bowiem znaczka nie widać przy profilu ;)6. Pisać we właściwym temacie: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=22522.0
 
Hallo żeby zainstalować ER musisz być zarejestrowany a z tym ze auto save on/off to robiłem i nic ;/
 
Vesemir2010 said:
Hallo żeby zainstalować ER musisz być zarejestrowany a z tym ze auto save on/off to robiłem i nic ;/
Nie rozumiem twojego posta.Zarejestruj grę.
 
Aby zainstalować patch 1.5 musisz najpierw mieć 1.4. Aby zainstalować patch 1.4 musisz zarejestrować grę.Aby zarejestrować grę należy w launcherze gry kliknąć 'zarejestruj grę', następnie użyć CD-Keya znajdującego się na odwrocie poradnika.Aby użyć CD-Keya znajdującego się na odwrocie poradnika należy udać się do sklepu i zakupić Wiedźmina.Bo chwilowo, przy braku znaczka
, pierwszym nasuwającym się pomysłem, jest błąd wynikający z posiadania pirackiej kopii.
 
Ja na Seven 'ie miałem podobnie .CAŁY folder WIEDŹMINA
SKOPIUJ
[ domyślnie :
C -> Program Files -> Wiedźmin ( Ten folder kopiujemy )
] na pulpit i teraz spróbuj .Dlaczego ? Vista , Vista Home Basic and Seven mają ZABEZPIECZENIA na DYSK C a jednocześnie na foldery WINDOWS , PROGRAM FILES [ITD.]PS> TO NIE ZASZKODZI GRZE ! SAM TAK ROBIŁEM I DZIAŁA .
 
Oj panowie poświeciłem cały wieczorek na dochodzenie o co chodzi, przejrzałem wile forów w których zaczynano problem a nigdy nie kończono(wywala do Windowsa, wywala do pulpitu, wywala z gry, gra się wyłącza), pisze ten post dla ty co maja podobny problem u mnie wina był bitdefender(antywirus) którego powinno się wyłączyć pomogło mi to :1. Proszę zainstalować najnowsze sterowniki dla karty graficznej, płyty głównej oraz karty dźwiękowej.2.1. Kliknij "Start" na pasku zadań2.2. Wybierz "Uruchom"2.3. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)2.4. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" i odznacz:*Załaduj elementy startowe2.5, Przejdź do zakładki "Usługi"2.6. W zakładce usługi zaznacz "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłączyć wszystkie pozostałe usługi.2.7. Zatwierdź zmiany i ponownie uruchom komputerPamiętaj, że w każdej chwili możesz powrócić do uruchamiania normalnego (powtarzając powyższą procedurę).Owe błędy pojawiają się na systemie operacyjnym Vista i W7 wiec jak to nie pomorze to proszę poszukać starej dobrej płytki z Windows XPPozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom