Kilka pytań odnośnie edycji rozszerzonej Wiedźmina

+
Kilka pytań odnośnie edycji rozszerzonej Wiedźmina

Witajcie W Wiedźmina grałem już dawno temu zaraz po premierze. Z początku była to podstawka potem ściągnąłem i zainstalowałem patcha do edycji rozszerzonej. Teraz chciałbym powrócić do tej produkcji i w związku z tym mam parę pytań, a mianowicie:1. Czy za każdym razem instalując pobranego patcha do wersji rozszerzonej MUSZĘ koniecznie łączyć się z internetem by zweryfikować swoją wersję?Przy okazji gracze, którzy kupili wersję rozszerzoną pudełkową chyba nie muszą tego robić prawda?Jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza gdy mam problemy z internetem bo wtedy nie mogę zainstalować patcha. Dodatkowo cały proces trwa jakieś 40 min u mnie i zamiast gdzieś iść muszę czekać aż poprosi o weryfikację bo bez tego instalacja się zatrzyma. Czy jest sposób by wyłączyć weryfikację?2. Czy w skład pobranego patcha i polskiego bonus pack'a wchodzą poza wszystkimi poprawkami silnika także 2 nowe przygody i edytor Djinni?(sądzę, że tak ale chcę się upewnić)3. Czy edycja rozszerzona dostępna do pobrania z tąd:http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-The_Witcher_Patch/3580Zawiera poprawki EAX itd?Miałem dziwne problemy z dźwiękiem w Wiedźminie gdy grałem ponad godzinę (trzaski w czasie dialogów).4. Czy jest możliwość dogrania pliku umożliwiającego granie bez płyty? Szkoda mi eksploatować swoją DVD.5. Jaka jest wersja gry po aktualizacji do rozszerzonej - 1.3 czy 1.2?Z góry dzięki wam za odpowiedźPozdrawiam
 
1. Za każdym razem musi zostać przeprowadzona weryfikacja i tego już nie zmienisz... Co do pudełkowej wersji to raczej dobrze sądzisz, chociaż może niech ktoś ja posiadający się wypowie2. Tak3. Najnowszy patch, który nie posiada błędów EAX (na pewno u mnie nie występują) za to ma dziwną tendencję do przerywania muzyki w intro i outro (lektor słychać cały czas) można znaleźć tu4. Już nie będzie jęczeć o płytę5. Najnowsza wersja posiada numerek 1.5. Edycja rozszerzona - 1.4
 
Dodam jeszcze że z patch 'em 1.4 / 1.5 są 2x mniejsze lagi ( " przycięcie " )I to że jeśli stworzymy w D'jinni przygodę to najłatwiej jest w 1.4 / 1.5 odpalić ( podobno można też w 1.2 / 1.3 ale trzeba było coś kombinować post na pół strony przeglądarki był ;] )Post edytowany powód : Literówka
 
Top Bottom