Nowe przygody -problem i pytanie

+
Nowe przygody -problem i pytanie

Witam, niemam folderu do ktorego trzeba wkleic nowe przygody, moze dlatego ze niemam zadnego patcha i tu sie pojawia moje pytanie: Czy zeby uruchomic nowe przygody trzeba zainstalowac patche??? Niestety u mnie nieda sie ich zainstalowac....:/
 
thx za szybką odpowiedz, system - Windows XP, wersja 1.1 a co do patchow to gdy zaczynam instalować TWEE_Upgrade to wyskakuje po chwili błąd:,,Błąd transferu składnika"Składnik: Not CensoredGrupa Pliku:plik:Błąd: Katastrofalny błądI oczywiście przerywa mi instalacje. Szukałem juz na forum wątków o ,,Not censored" ale o ile sie zorientowałem to niema an to skutecznej rady???Kurcze przechodzę juz z nudów 4 raz Wiedźmina, bo niemoge pograc w nowe przygody:/
 
Patche do Wiedźmina mają to do siebie, że kłócą się z niektórymi antywirusami i firewall'ami. Prawdopodobnie to jest przyczyną niemożności instalacji przez Ciebie patcha. Metody są następujące:1. Szybsza, ale mniej bezpieczna - Na czas instalacji wyłącz antywirus i firewall (zarówno programy jak i usługi z nimi związane) 2. Wolniejsza, ale bezpieczniejsza - znajdź taką konfigurację antywirus+firewall, która nie będzie sprawiała problemów. (na przykład u mnie działa zestaw Avast (antywirus) + Zone Alarm (firewall). Przy innym zestawie programów wyskakuje ten sam błąd co Tobie.) Zresztą zobacz tutaj (szczególnie na samym dole):http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update_faq.html
 
Regis said:
,,Błąd transferu składnika"Składnik: Not CensoredGrupa Pliku:plik:Błąd: Katastrofalny błąd
http://www.cdprojekt.pl/support/article/895/3387/Podczas_aktualizacji_gry_do_wersji_rozszerzonej_wystepuje_komunikat_Katastrofalny_blad_Blad_transferu_skladnika
 
załamka - usunelem eset NOD i wylaczylem zapore windows oraz deamona i nadal to samo!:/ Jeszcze jakies pomysly? :hmmm:
 
Jeszcze jedna możliwość (znaleziona na forum angielskim, nieoficjalna):1. Ściągnij program Universal Extractor http://legroom.net/software/uniextract i zainstaluj go.2. Z jego pomocą rozpakuj plik TWEE_Upgrade3. W folderze gdzie są rozpakowane pliki z TWEE-Upgrade umieść TWEE_Polish_language_pack i ewentualnie TWEE_adventure_The_Price_of_Neutrality oraz TWEE_adventure_Side_Effects4. Odpal SetupLub uruchom Windows w trybie awaryjnym z obsługą sieci i spróbuj tą metodą.
 
ok już spróbowałem, teraz dla odmiany inny błąd, instalacja nawet się nie zaczyna bo wyskakuje:Nazwa okienka: ,,Wiedzmin edycja rozszerzona -polska paczka językowa-installshield wizard"Treść komunikatu: ,,Musisz zainstalować Wiedzmin Edycja Rozszezona - pakiet aktualizacyjny nim przystąpisz do instalacji %p."ehhhh błędne koło...:/ Co jest?
 
Małe sprawdzenie. Zrobiłeś tak jak na załączonych obrazkach?:1. Instalacja Uniextract2. Umieść pliki patcha w jednym katalogu (obrazek 1)3. Prawy klik na TWEE_Upgrade->uniextract tutaj->metoda isxunpack4. Utworzy się katalog Disk1 (obrazek 2)5. Skasuj TWEE_Upgrade.6. Resztę plików przenieś do folderu Disk1 (powinien wyglądać jak na obrazku nr 3)7. Uruchom Setup Rozumiem, że swoją Wersję Podstawową wiedźmina masz w języku polskim. W innym przypadku ściągnij również paczkę językową zgodną z językiem podstawki.Aha, jeszcze jedno - wszystkie 4 pliki patcha powinny zajmować ok. 2 GB (upgrade - 909 MB, paczka językowa - 581 MB, Cena Neutralności - 330 MB, Efekt Uboczny - 287 MB), jeżeli jest inaczej sprawdź, może coś Ci się źle ściągnęło.
 
Jo,ja też od kilku tygodni borykałem się z "Katastrofalny błąd", próbowałem wszystkich forumowych rozwiązań i nic...... do dzisiaj :]Dzięki Mik@`el !! !! !! stawiam browar! ;)Aktualizacja trwała u mnie lekko ponad godzinę.ps. po instalacji 1.4 instalować od razu 1.5 czy jeszcze coś po drodze? znalazłem jakieś takie cudo np:TWEE_EAX_HotFix_2.3
 
Co do problemu sam używam NOD'a i się nie gryzie cała aktualizacja przebiegła na miękko ;) Moja rada: ja zainstalowałem na 1.0 patcha 1.4 i wszystko ładnie śmiga na full ;) owszem zauważyłem jeszcze małe błędy ale to już mniej istotne ;) jeśli masz xp i noda powinno wszystko ładnie iść jeśli tak nie jest polecam jak wyżej reinstalka gry i później wgranie patcha 1.4 pod 1.0 i powinno trybić ;)Odrazu instalujesz 1.5 ;) nic nie trzeba niczego instalować ;) tylko trzeba pamiętać ;) 1.5 czasem ma problemy z rozmyciami ale da się tego uniknąć jakies łatki są na forum linki ;) no i oczywiście 1.5 działa tylko pod 1.4 a nie pod podstawkę ;)
 
gregoryast said:
Jo,ja też od kilku tygodni borykałem się z "Katastrofalny błąd", próbowałem wszystkich forumowych rozwiązań i nic...... do dzisiaj :]Dzięki Mik@`el !! !! !! stawiam browar! ;)Aktualizacja trwała u mnie lekko ponad godzinę.ps. po instalacji 1.4 instalować od razu 1.5 czy jeszcze coś po drodze? znalazłem jakieś takie cudo np:TWEE_EAX_HotFix_2.3
Za browara dziękuję :DA po instalacji 1.4 możesz od razu zainstalować 1.5, z tego co pamiętam TWEE_EAX_HotFix_2.3 jest w nim zawarty.
 
Na partycji systemowej powinien być folder Użytkownicy, a w nim Publiczny. Po angolsku to będzie C:\Users\Public
 
Już założyłem oddzielny wątek ale zapytam się jeszcze tu : Podał by ktoś link do Polskiego Pakietu Językowego ?
 
Top Bottom