Modowanie Wiedźmina

+
Modowanie Wiedźmina

Witam!Ma kilka pytań dotyczących modowania:Czy istnieje jakiś edytor? Czy zostanie on udostępniony?Czy będzie można tworzyć mody do tej gry? Jeśli tak to czy będziecie umieszczali je na np. www.tchewitcher.com ?PozdrawiamFirnomir
 
Mody powiadasz.... Z tego co wiem to pewnie będą. :D Ale właściwie po co Ci to??Graj sam bez modów i innego badziewia no chyba że będzie mod na zdjęcie cenzury z:"No chodźmy to pokarzę Ci jaka jesteś ładna" :pAle do czego więcej :D
 
szymex11 said:
Mody powiadasz.... Z tego co wiem to pewnie będą. :D Ale właściwie po co Ci to??Graj sam bez modów i innego badziewia no chyba że będzie mod na zdjęcie cenzury z:"No chodźmy to pokarzę Ci jaka jesteś ładna" :pAle do czego więcej :D
No nie wiem... JA zwykle po ukończeniu gry kilka razy sięgam po mody. Są GENIALNE mody do wielu gier, a szczególnie do eR-Pe-eGów xD. Strasznie to wydłuża żywotność gry. A co do twojego pomysłu na mod nie jest zły :) :*. xD
 
A no to sory bo myślałem że Ty dopiero zaczynasz, teraz się zgadzam... choć z drugiej strony to czy przeszedłeś to na 3 różne sposoby??
 
Zostanie udostępniony edytor z którego korzystali twóry - Djinni:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2404.msg144542#msg144542
 
szymex11 said:
A no to sory bo myślałem że Ty dopiero zaczynasz, teraz się zgadzam... choć z drugiej strony to czy przeszedłeś to na 3 różne sposoby??
Jeszcze nie zacząłem nawet! xDJa po prostu myślę przyszłościowo. ;p
 
Chcesz okaleczać dzieło Atari??? :DNie no spoko :)OBALIĆ CENZURĘ, MY NIE ANGLIA, NIE BOILI MY SIĘ NIEMIEC, NIE BOIM MY SIĘ SUTKÓW.!!!!
 
szymex11 said:
Chcesz okaleczać dzieło Atari??? :DNie no spoko :)OBALIĆ CENZURĘ, MY NIE ANGLIA, NIE BOILI MY SIĘ NIEMIEC, NIE BOIM MY SIĘ SUTKÓW.!!!!
Pierwsza część posta:Dzieło CDPR, a mody nie okaleczają tylko dodają smaku.Druga część posta:Zgadzam się w 100%. xD
 
mBartek said:
Zostanie udostępniony edytor z którego korzystali twóry - Djinni:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2404.msg144542#msg144542
Ej! Co jest!? Link nie działa...
 
Do NWN1 na siliniku którego został zrobiony Wiedźmin wyszły tysiące modów, w tym wiele o wiele lepszych niż kampania zrobiona przez Bioware, a jeden, choć o wiele krótszy, nie ustępował pod względem głębi mojemu ukochanemu Tormentowi.Oczywiście w przypadku wiedźka poprzeczka jest zawieszona wyżej jeśli chodzi o umiejętności konieczne do zrobienia dodatku do gry, tym nie mniej liczę na to, że grę będzie można modować.I nazywanie modów do gier "badziewiem" po prostu świadczy o braku rozeznania w temacie:/
 
Kurna xxx kotka za pomocą młotka, to nie jest brak rozeznania w temacie tylko własna opinia i może byś to kolego uszanował?!Może grzeczniej?Keth
 
1. Szymex... trochę kultury (no... przynajmniej odrobinkę...;))2. Modyfikacje do gier są świetnym pomysłem na przedłużenie żywotności gry. Nie wyobrażam sobie osoby, kóra ukończyłaby starego dobrego Morrowinda na 100%. jest na to IMO za duży:) A jednak podejrzewam, że conajmniej 50% korzysta z modów:)
 
Jeśli ktoś autorytatywnie stwierdza, że mody to badziew, to powinien to umieć uzasadnić lepiej niż "bo taka jest moja opinia". Jakkolwiek to, czy coś jest badziewiem czy nie, jest subiektywnym odczuciem, to setki tysięcy (miliony?) graczy w NWN, Counter-Strike, MUGEN czy Elder Scrolls nie mogą się mylić a w każdym razie ciężko zdyskredytować ich opinię jednym "mody to badziew". I nie koleguję się z ludźmi, którzy nie potrafią zachować minimum kultury wypowiedzi.
 
Wie ktoś może czy jest w Wiedzminie w katalogu taki plik jak np: był w Gothicu "ini" ?Na przykład by sobie wyświetlanie trawy w oddali powiększyć.
 
Kazdz ma prawo do wlasanej opinii i nie musi mowic dlaczego cos mu sie nie podoba.PSYHECo to ma do tematu...Ludzie! Cos mi sie z klawiatzra porobilo i nieidzie robic polskich znakow, z z z sie zamienilo itd.
 
Nie neguję tego prawa, ale jakbym powiedział, że jesteś (PAMIĘTAJ! TO JEST SYTUACJA HIPOTETYCZNA!) sku******em to też byś chciał wiedzieć, dlaczego i domagąłbyś się wyjaśnienia:pBTW.Na takie problemy wciśnij CTRL + SHIFT.
 
Top Bottom