Wiedźmin 3 Dziki Gon - bronie jakie byście chcieli

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 3 Dziki Gon - bronie jakie byście chcieli

Jakie bronie chcielibyście widzieć w rękach Geralta. Mile widziane grafiki/projekty.

Ja osobiście bardzo chciałbym jakąś katanę;)
 
Mówiłem, mówiłem że będzie taki temat!
Jeszcze brakuje tematu "jakie eliksiry powinny być w grze?".
 
Tak ale bronie to na tyle ważny element wieśka, że warto poświęcić im osobny temat. A pozatym powodem takich rozdrobnień jest brak nowych informacji na temat gry.
 
Ta jest wazny i dzieli sie na:
-Miecze: Srebrny i Stalowy
-Bron miotana: Noze i Petardy
I po co wiecej? Serio chcecie zeby walka byla pokroju skyrima gdzie byly tylko dwa ataki do kazdej broni bo za duzo byloby roboty z tym wszystkim? To ja czekam az ktos zalozy jeszcze temat zeby Geralt mial inny kolor wlosow...
 
Nie, teraz powstanie tak jak mówiłem, temat o mieczu srebrnym, o stalowym, o sztyletach, petardach, pułapkach, zbrojach, rękawicach, butach, drzewach, wodzie...
 

shasiu

Forum veteran
Dla mnie jeszcze cios ręką (ćwieki na rękawicy) do tego co jest, i byłoby świetnie.
 
Może Geralt sobie sprawi jakiś metalowy cestus :p
 
Już widzę jak Geralt obija mordę jakiemuś kolesiowi opancerzonymi ćwiekami rękawicami. To byłoby zbyt piękne.
 
Jest temat o walce, jest temat o ekwipunku. Bez przesady. Idąc tą drogą, dorobimy się niedługo tematów z ankietami odnośnie fryzur Geralta (a wiemy jak nasza społeczność na tym punkcie wyczulona).

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom