Wiedźmin 3 zapowiedziany na konsolę Xbox One!

+
frog67 said:
http://pclab.pl/news53672.html

Jak czytam kolejne nowinki w sprawie X-one to gorzej jak zły sen!

Microsoft stwierdza, że każdy zamawiający musi zaakceptować Warunki Użytkowania, a także umowę o korzystaniu z usług firmy oraz jednoroczną gwarancję producenta na urządzenie. ... to tylko kawałek!, z tego co sie orientuje to na terenie UE musi być 2letnia gwarancja producenta. A tak w ogóle to kibicuje żeby UE zablokowała konsole w europie chociażby ze względu na potencjalne szpiegostwo kinecta

Tak, tylko prawie wszystkie firmy o dominującej pozycji tak robią, więc nie jest to zaskakujące. Po drugie, i najważniejsze, fakt podpisania tych zapisów wcale nie musi oznaczać, że pozbawiasz się pewnych praw. Tekst umowy to nie wszystko, o czym nie wszyscy niestety wiedzą. Równie dobrze mogliby wpisać tam prawo pierwszej nocy.
 
http://pclab.pl/news53705.html

http://www.cinemablend.com/games/Xbox-One-Games-E3-Were-Running-Windows-7-With-Nvidia-GTX-Cards-56737.html - drugi link to samo

to już jest po prostu too much tego nawet Bareja by nie udzwignął ...


Nie dość że gry na E3 prezentowane na xboxa One chodziły na PC stacjonarnych określanych jako platformy deweloperskie, to jakby było mało w środku nie było grafiki AMD tylko konkurencyjna GF 700 ! na dodatek i całośc hulała na win7 !
A jak wiadomo xbox ma hulać na win8 - samobójstwo ? dezintegracja nie wiem co napisać



Nars miałeś racje że BF4 szedł z PC teraz już wiemy skąd taka przerwa w trakcie prezentacji
 
raisond said:
Ludzie w komentarzach podjeli ciekawy problem. Albo te gry sa zrobione pod pc albo bardzo latwo je skonwertowac.


W każdym razie dobrze to wróży dla graczy PCtowych. Może ta generacja konsol to początek końca tandetnych portów z konsol na pc.
 
frog67 said:
http://pclab.pl/news53705.html

http://www.cinemablend.com/games/Xbox-One-Games-E3-Were-Running-Windows-7-With-Nvidia-GTX-Cards-56737.html - drugi link to samo

to już jest po prostu too much tego nawet Bareja by nie udzwignął ...
[...]
Ale jazda... Windows Millennium is coming!
 
Taaa... Się okaże, że wszystkie gry są robione bezpośrednio na zwykłych komputerach PC z użyciem specjalnego oprogramowania i czerwoni nawet nie będą mogli sprawdzić jak gra działa na Xboksie, bo blokada.
MS się trochę bardzo bardzo pogrąża. Zaprosili ekipę, która na ich prezentacji pokazała prawdopodobnie grę targów, a później ładnie ogłosili, że leją na ich kraj.

 
Co said:
i czerwoni nawet nie będą mogli sprawdzić jak gra działa na Xboksie, bo blokada.
Sądzę, że producenci gier są traktowani na innych zasadach i mają możliwość sprawdzenia gry.

Co said:
MS się trochę bardzo bardzo pogrąża. Zaprosili ekipę, która na ich prezentacji pokazała prawdopodobnie grę targów, a później ładnie ogłosili, że leją na ich kraj.
A to rzeczywiście chamstwo, ale myślę, że i tak opłacalne dla REDów.
REDzi są bardzo w porządku w stosunku do graczy i w ogóle, ale biznes jest biznes.

BTW Myślę, że dla Polaków najbardziej opłacalnie będzie kupić wersję PC gry. Polak niebogaty więc ucieszy się z darmowych DLC do Wiedźmina 3. Na konsolach DLC mogą być albo i nie. Jeśli będą to Sony i M$ z pewnością każą sobie za nie zapłacić haracz :/
 
Jeśli Redzi wiedzieli o tym, że x-box 1 nie będzie wspierany w Polsce, a mimo to wzięli udział w konferencji...
To ech... />/>/> :mad:/>/>/> />/>/> />/>/> />/>/> />/>/>

Jeżeli jednak nie wiedzieli, to powinni od teraz wszystkie premierowe informacje na temat gry prezentować niezależnie od platformy, albo najpierw na PS4.

Edit: Zapomniałem napisać, że to tylko Moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać
 
Warsaeuse said:
Jeśli Redzi wiedzieli o tym, że x-box 1 nie będzie wspierany w Polsce, a mimo to wzięli udział w konferencji...
To ech... :mad:
Jak napisałem w swoim poprzednim poście: Biznes jest biznes.
Dla REDów równie ważne jest uznanie graczy jak i wynik finansowy! I to jest NATURALNE!!!
Wypięcie się na tą konferencję było by strzałem w kolano.

Warsaeuse said:
Jeżeli jednak nie wiedzieli, to powinni od teraz wszystkie premierowe informacje na temat gry prezentować niezależnie od platformy, albo najpierw na PS4.
Obawiam się, że wiąże ich z M$ jakaś umowa i wykonanie twojego postulatu było by naruszeniem tego porozumienia.
 
NivelIen said:
Sądzę, że producenci gier są traktowani na innych zasadach i mają możliwość sprawdzenia gry.
To było w formie żartu odnośnie tych kompów z padami do X1. Ale kto tam ich wie. M$ może jeszcze wszystkich zaskoczyć. Jeszcze bardziej negatywnie niż do tej pory.


BTW Myślę, że dla Polaków najbardziej opłacalnie będzie kupić wersję PC gry. Polak niebogaty więc ucieszy się z darmowych DLC do Wiedźmina 3.
Dobry komp raczej wyjdzie drożej niż PS4, ale faktycznie na PC DLC będą darmowe a na PS4 nie wiadomo. Mogą być tanie (jak np. 2 dolce za "dodateczki" do LBP) lub podobnie do niektórych dodatków do LBP2 - darmowe.
Sony teraz robi niemalże wszytko inaczej od M$. Chce zdobyć masę klientów* i nie zdziwiłbym się jakby część DLC na PS4 była faktycznie darmowa dla wszystkich, albo dla tych co płacą abonament, który nie jest taki drogi.
Tutaj wszystko będzie zależeć od dobrej współpracy CDPR i Sony.

Po ponad dwóch latach z PS3 jestem bardzo optymistycznie nastawiony do nowej konsoli Japończyków. Tragedii być nie powinno.

*I chyba im się udaje, bo było 48/52 przed konferencją MS - http://www.xboxonevspsfour.com/


Wypięcie się na tą konferencję było by strzałem w kolano.
E: Również uważam, że dobrze się stąło, że CDPR pokazał się na konferencji MS, bo właśnie na nią czekało więcej osób. Uderzyli do szerszego grona i na dodatek skradli (wg mnie) całe show.
Źle na wizerunek CDPR nie powinno to wpłynąć. Konferencja MS po prostu posłużyła za nadajnik o większym zasięgu. I tyle. Więcej osób zobaczyło W3, więcej się nim zainteresowało i teraz CDP będzie mógł pokazywać grę na swoich pokazach. Nie musi naprawiać żadnego wizerunku poprzez pokazywanie gry na konferencjach Sony, bo zwyczajnie w świecie nie doznali na nim uszczerbku.


E2: Wracając do Sony i CDPR. Jakby Sony niczego nie planowało względem CDPR i W3, to chyba nie wyróżniliby "plejstejszonowych" debiutantów poprzez danie im deweloperskiej wersji PS4 jako jednym z pierwszych. Tak mnie się przynajmniej wydaje, że zależy im na tej ekipie.
 
NivelIen said:
Jak napisałem w swoim poprzednim poście: Biznes jest biznes.
Dla REDów równie ważne jest uznanie graczy jak i wynik finansowy! I to jest NATURALNE!!!
Wypięcie się na tą konferencję było by strzałem w kolano.

Nie wypięcie się, ale dla równowagi powinni wziąć udział w konferencji Sony.
Zresztą wzięcie udziału w konferencji M$ zamiast Sony to duży błąd wizerunkowy />/>/>

NivelIen said:
Obawiam się, że wiąże ich z M$ jakaś umowa i wykonanie twojego postulatu było by naruszeniem tego porozumienia.

Właśnie... Podpisywanie umów niekorzystnych z „gigantem”, bo to „gigant”. Wolałbym zarobić mniej, ale to tylko Moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać... />/>/>/>

NivelIen said:
Jak się zastanowić to można spokojnie usunąć ten news z polskojęzycznej części forum... Albo przynajmniej zmienić jego tytuł bo jak wyżej wspomniano informacja o Xbox One naszego kraju nie dotyczy...

Zgadzam się...Oren leci
 
Warsaeuse said:
Jeśli Redzi wiedzieli o tym, że x-box 1 nie będzie wspierany w Polsce, a mimo to wzięli udział w konferencji...
To ech... />/>/>/>/>/> :mad:/>/>/>/>/>/> />/>/>/>/>/> />/>/>/>/>/> />/>/>/>/>/> />/>/>/>/>/>

No na pewno nie było tak, że jeden dzień przed konferencją MS zaprosił CDPR do siebie na pokaz. Musieli od tym wiedzieć już od bardzo dawna, przygotować taki trailer to nie jest 5 minut, zwłaszcza że są w nim ujęcia CGI.

Redzi prawdopodobnie nie wiedzieli nic o tym co MS ma zamiar pokazać na konferencji, więc tutaj się nie czepiajmy.
Z czysto biznesowego punktu widzenia CDPR postąpił bardzo dobrze występując u MS. Odchodząc od tego całego zamieszania z X1, wyjść to może wiedźminowi tylko na dobre. Hype na grę nakręcił się niesamowicie po targach. Teraz trzeba tylko ten hype utrzymać podrzucając co jakiś czas dobrej jakości materiały do prasy. W końcu wydają na reklamę 25mln DOLARÓW, więc o wieśku będzie jeszcze głośno.

Co do DLC:
jeżeli będą w postaci zbliżonej do tych od W2, to fortuny ony kosztować nie mogą. Tak jak napisał kolega wyżej, SONY prawdopodobnie będzie oferowało takie DLC za darmo dla abonentów PS+. A MS? Cóż, tutaj nie możemy być niczego pewni ;)/>
 
namiociarz said:
(...) W końcu wydają na reklamę 25mln DOLARÓW, więc o wieśku będzie jeszcze głośno.(...)

Powiedziano jakie będą proporcje tzn. ile przypadnie na AMERYKĘ /> , a ile na resztę świata />
 
Warsaeuse said:
Powiedziano jakie będą proporcje tzn. ile przypadnie na AMERYKĘ />/>/> , a ile na resztę świata />/>/>

Nie, nie powiedziano. Co do darmowych dlc. Gdzieś czytałem artukuł, stwierdzający, że Sony jest otwarta na darmowe dlc, a microsoft się im sprzeciwia. Jednakże, Redzi będą dążyć do tego aby wszyscy mieli to samo na takich samych warunkach.
 
Warsaeuse said:
Powiedziano jakie będą proporcje tzn. ile przypadnie na AMERYKĘ />/>/> , a ile na resztę świata />/>/>

No w żadnym wypadku nie chciałem insynuować, że cała ta kwota idzie na reklamę u nas ;)/> Szczerze mówiąc, to w Polsce Wiedźmin 3 sprzeda się dobrze beż większej reklamy, baza fanów gry jest już dosyć duża u nas.

Jak możesz to podrzuć tutaj czy na PW materiał gdzie są te proporcje zawarte.


Warsaeuse said:
Nie, nie powiedziano. Co do darmowych dlc. Gdzieś czytałem artukuł, stwierdzający, że Sony jest otwarta na darmowe dlc, a microsoft się im sprzeciwia. Jednakże, Redzi będą dążyć do tego aby wszyscy mieli to samo na takich samych warunkach.

Dążyć będą dążyli, ale raczej dużo nie zdziałają. Nie są jeszcze na tyle "dużym" studiem, aby mogli dyktować warunki. Ba! Wątpię, że jakiekolwiek studio może dyktować warunki na których są wydawane DLC na konsolach. Pewne rzeczy po prostu są nie do przeskoczenia.
 
NapoleonPL said:
A ja liczę na PRE-ORDER zapowiedziany przynajmniej tydzień wcześniej, podanie sklepu który je sprzedaje i max tysiąc - dwa egzemplarzy. Dwójki EK było zdecydowanie ZA DUŻO.
NapoleonPL said:
Moim zdaniem EK W3 naprawdę powinna być mała ilość ludzie przecież nazwa mówi sama za siebie, to nie ma być coś na duża skalę tylko przedmiot do kolekcji. Liczę na liczbę tak do 5k sztuk (wiem że mniej niż W2 -9999 ale niech to będzie biały kruk -czy raczej wilk:) )
Nie rozumiem pojmowania kolekcjonerki w kategoriach białego kruka. Podstawową cechą kolekcjonerki jest obecność dodatków nieobecnych w wersji podstawowej. Kropka. Ktoś chce zapłacić więcej bo interesuje go posiadanie poza grą artbooka i popiersia to kupuje kolekcjonerkę i powinno ich być tyle by starczyło dla wszystkich zainteresowanych. Jak dla mnie przy dużym wzięciu mogą nawet doprodukowywać by wysycić rynek.
Ograniczanie liczby egzemplarzy służy jedynie zwiększaniu spekulacyjnego potencjału kolekcjonerki przez podnoszenie cen odsprzedaży zestawu. Cwaniaki kupują po kilka licząc na zarobek. W imię czego im to ułatwiać. Ani wydawca na tym nie korzysta ani gracze (ci wręcz tracą jeśli się nie załapią)
Jak ktoś chce białego kruka niech poluje na egzemplarze z niskimi numerami, podpisami twórców itp.
 
Garram said:
Nie rozumiem pojmowania kolekcjonerki w kategoriach białego kruka. Podstawową cechą kolekcjonerki jest obecność dodatków nieobecnych w wersji podstawowej. Kropka.
Ktoś chce zapłacić więcej bo interesuje go posiadanie poza grą artbooka i popiersia to kupuje kolekcjonerkę i powinno ich być tyle by starczyło dla wszystkich zainteresowanych. Jak dla mnie przy dużym wzięciu mogą nawet doprodukowywać by wysycić rynek.
Ograniczanie liczby egzemplarzy służy jedynie zwiększaniu spekulacyjnego potencjału kolekcjonerki przez podnoszenie cen odsprzedaży zestawu. Cwaniaki kupują po kilka licząc na zarobek. W imię czego im to ułatwiać. Ani wydawca na tym nie korzysta ani gracze (ci wręcz tracą jeśli się nie załapią)
Jak ktoś chce białego kruka niech poluje na egzemplarze z niskimi numerami, podpisami twórców itp.

Zgadzam się z powyższym. Wszyscy zainteresowani zamawiają, wpłacają zaliczkę (np. 1/5 ceny ostatecznej) i czekają />
 
Top Bottom