Zmiana jezyka, paczki jezykow wiedzmin 1 w uk

+
Zmiana jezyka, paczki jezykow wiedzmin 1 w uk

Zakupilem wiedzmina 1 edycje rozszerzona w uk po instalacji okazuje sie ze mam do wyboru 3 jezyki angielski, francuski i niemiecki!!. Wersja gry 1.5 sciagam 500 mega spolszczenia ktore owszem spolszcza gre ale tylko dubbing!! Ja sie pytam dlaczego gra tworzona przez polskie studio ktora trafia na wyspy dostaje jezyk niemiecki gdzie kur... mac na wyspach zyje okolo 2mln polakow. Ja naprawde szanuje to studio i moge wszystko wybaczyc ale pier... sie z tym od 3h i zadne spolszczenia partche i inne gowno nie dziala. Wiec pytam sie teraz jak mam to zrobic, czy mam po prostu wypieprzyc ta plyte i sciagnac pirata po polsku bo jak widze z orginalnymi grami jest wiecej problemow niz z szukaniem crackow zeby odpalic gre.
 
Mając oryginalna grę zarejestruj ją na GOG.com, dzięki czemu będziesz mógł pobrać cyfrową wersję z masą języków i dodatków.
 
Zakupilem wiedzmina 1 edycje rozszerzona w uk po instalacji okazuje sie ze mam do wyboru 3 jezyki angielski, francuski i niemiecki!!. Wersja gry 1.5 sciagam 500 mega spolszczenia ktore owszem spolszcza gre ale tylko dubbing!! Ja sie pytam dlaczego gra tworzona przez polskie studio ktora trafia na wyspy dostaje jezyk niemiecki gdzie kur... mac na wyspach zyje okolo 2mln polakow. Ja naprawde szanuje to studio i moge wszystko wybaczyc ale pier... sie z tym od 3h i zadne spolszczenia partche i inne gowno nie dziala. Wiec pytam sie teraz jak mam to zrobic, czy mam po prostu wypieprzyc ta plyte i sciagnac pirata po polsku bo jak widze z orginalnymi grami jest wiecej problemow niz z szukaniem crackow zeby odpalic gre.
W spolszczeniu są napisy + dubbing. Zainstaluj paczkę językową raz jeszcze, tym razem zaznaczając odpowiednie opcje, a dopiero potem zwalaj winę na innych.
 
Umiesz czytac? W spolszczeniu jest tylko dubbing bez mozliwosci zmiany napisow. Sciagasz 500 mega wszystko instaluje sie automatycznie. Zarejstrowalem gre na gog i zeby pograc po polsku musze sciagnac cala gre wiec jaki jest sens kupowania orginalnych gier? Wystarczylo zrobic jedna paczke z pelnym spolszczeniem ale lepiej zrobic sam dubbing bo napisy zajmuja az kilkanascie mega szkoda serwera:)
 
@legenden

Prosiłbym o spuszczenie z tonu. Taki agresywny sposób wypowiedzi, po pierwsze nie jest tu akceptowany, po drugie na pewno nie zachęci forumowiczów do pomocy.
 
Top Bottom