REDkit beta – czekamy na Wasze zgłoszenia!

+
Wiedziałem, że tak będzie. Ale co zobaczyłem to moje :)...

Jak już tak bardzo chcecie dyskutować o tym "wycieku" (autor pewnie dostał stosowną reprymendę) to proponuję przerzucić się PW. Uprzedzam pytanie - ja tego filmiku już w cache nie mam :p.
 

meJKu

Forum veteran
RedpowerPl said:
@Wuferwafel - mówiłem że to ściśle tajne :p/> Oni po prostu nie mogą (w każdym razie nie powinni) udzielać żadnych informacji od edytorze. Dlatego, że jest to zamknięta beta.
Rzeczy ściśle tajne to ściśle tajne, ale chyba takie pierdoły jak jednostki w edytorze to chyba jednak można ujawnić? ; )
 
IwaN said:
Wiedziałem, że tak będzie. Ale co zobaczyłem to moje :)/>...

Jak już tak bardzo chcecie dyskutować o tym "wycieku" (autor pewnie dostał stosowną reprymendę) to proponuję przerzucić się PW. Uprzedzam pytanie - ja tego filmiku już w cache nie mam :p/>.
Autor miał jeszcze zamiar udostępnić więcej filmików ....
 
Wuferwafel said:
Takie pytanie do beta testerów, czy istnieją jakieś konkretne jednostki odległości? Metry, centymetry? : P
Oj tam, oj tam. Będziemy mierzyć linijką :p
A na serio, to bardziej odpowiednie byłoby mierzenie w stajach, milach...

PS.: Drogie Moderatorstwo. Mały spamik się tu robi - w końcu to temat o zapisach do bety, a ogólny temat do rozmów o edytorze jest tu. Proponuję by przenieść posty dotyczące funkcjonalności REDkita do owego tematu
 

username_2085444

Guest
Nie wiem czy temat czasem nie zapadł w śpiączkę celowo, ale mam pytanie odnośnie redkit'a.
Czy jest jakaś opcja gdziekolwiek żeby można było składać propozycje odnośnie funkcji?
 
Myślę, choć głowy nie dam, że osoby, które załapały się na betę zgłaszają i błędy, i propozycje. Ktoś mnie wyprowadzi z ewentualnego błędu?
 
Howhigh said:
Nie wiem czy temat czasem nie zapadł w śpiączkę celowo, ale mam pytanie odnośnie redkit'a.
Czy jest jakaś opcja gdziekolwiek żeby można było składać propozycje odnośnie funkcji?

Napisz PM do którejś z osób, które załapały się do bety. Regulamin zabrania im tylko wynosić informacje o REDkicie na zewnątrz, nikt im nie zabrania słuchać propozycji.
 
Top Bottom