Wiedźmin 3 - grafika

+
Zawsze jednak pozostanie garstka która będzie grac tak:
Popraw linka, bo nic nie widać :p
 
Owszem nie wiadomo jak będzie wyglądać KCD jak wyjdzie, ale ja podałem przykład jak powinna wyglądać roślinność w grach. Wiedzmin wygląda pod tym względem słabo( na tle innych rzeczy w grze).
 
@PATROL

Jakie poruszenie. Tu masz jak wygląda Geralt bez Hairworks ;)...





A tak poważnie - wcześniejsze materiały dodajże nie mały jeszcze włosów od nVidia, więc może sobie wyobrazić jak to wygląda teraz.
 
A tak poważnie - wcześniejsze materiały dodajże nie mały jeszcze włosów od nVidia, więc może sobie wyobrazić jak to wygląda teraz.

Ale ja wiem, jak Geralt wygląda bez HW :D Tylko jestem ciekaw opcji graficznych, a ktoś tu na pewno niemiecki umie.
 
@PATROL

Jakie poruszenie. Tu masz jak wygląda Geralt bez Hairworks ;)...


Tak odnosząc się do tego screena z Crysisa - stwierdziłem wczoraj, ze to forum mnie "zniszczyło" xD Grając sobie akurat dla rozluźnienia w Crysisa byłem w misji Welcome to the jungle (masa trawy wszędzie) i złapałem się na tym, że zacząłem się nad nią zastanawiać, oglądać, sprawdzać jak się porusza, kombinować, czy czegoś takiego by nie można zrobić w W3 itp... Straszne xD
 
Nie chciałbym uogólniać, ale co Wy macie z tym Kingdom Come? Gra w wielu elementach (ba, w prawie każdym) jest brzydsza od W3. A jest to prototyp, w którym nie ma nic prócz łażenia po wiosce z lasem. Dziki Gon jest przeca kilkaset razy bardziej zaawansowany gameplayowo, poza tym ma ogromny świat. A i tak wygląda ładniej.
Nie wiem więc, skąd zachwyty KC.
 
@fffb

Zachwyty bo ludzie widzą dwa obrazki w necie i na siłę je porównują.
Nie biorą pod uwagę całej reszty :/
 
Można ogólnie podzielić to tak:

- Kingdom Come: Deliverance ma zdecydowanie lepszą roślinność przy przeciętnych, acz poprawnych postaciach
- Wiedźmin 3 ma zdecydowanie lepiej wykonane postacie, ale spartoloną roślinność

Przy czym KC jest jeszcze w produkcji, a Wiesiek skończony i jeśli produkcję Czechów nie dopadnie Ubisoftowo-RED'owy downgrade, wówczas będzie tylko lepiej :).
 
Nie chciałbym uogólniać, ale co Wy macie z tym Kingdom Come? Gra w wielu elementach (ba, w prawie każdym) jest brzydsza od W3. A jest to prototyp, w którym nie ma nic prócz łażenia po wiosce z lasem. Dziki Gon jest przeca kilkaset razy bardziej zaawansowany gameplayowo, poza tym ma ogromny świat. A i tak wygląda ładniej.
Nie wiem więc, skąd zachwyty KC.
Mi też osobiście grafika (mówię o samej grafice) bardziej podoba się w KC, jest taka bardziej naturalna. Wiedźmin wydaje mi się taki plastikowo-pastelowy, zbyt nasycony kolorami. KC jest bardziej, ja wiem stonowane? Nie jestem grafikiem, ani się na tym nie znam, nie wiem jak to opisać, ale imho KC wygląda lepiej, las wygląda jak las, niemalże jak prawdziwy. W W3 od razu widać że to gra, wiem że ma więcej bajerów (wiatr itd.) lepsze cienie itp. ale przy ogólnym wrażeniu KC wygląda imho naturalniej, przez co ładniej.
Ba, aktualnie przechodzę W1 z Powrotem i chwilami grafika mnie zaskakuje, niebo robi niesamowite wrażenie, a krajobrazy w 4 akcie są dalej bardzo ładne (jak na grę z przed 8 lat). I co najważniejsze grafika przypomina bardziej tą z KC, nie jest taka pastelowa i przesycona. Sam styl bardziej mi się podoba od W3 czy W2.
 
Przy wiedźminie wiemy że te gameplaye prezentują jakość WYSIWYG a przy KC to jest homo nie wiadomo :D
 
@Naxemar

W KC mogłeś (możesz) zagrać w wersję Alpha (jak odpowiednio wsparłeś projekt) i zweryfikować ten stan, a w Wiedźmina jeszcze nie możesz :harhar: ...

---------- Zaktualizowano 12:34 ----------

Brzydka gra. Nie rozumiem tego zachwytu.

Jeśli to jest brzydkie (a to tylko Alpha) to współczuję co będzie się u Ciebie działo podczas obcowania z Wiedźminem 3. No chyba, że będziesz patrzył tylko na nieźle wykonane postacie, albo jesteś z tych dla których "im Wiedźmin 3 brzydszy tym ładniejszy".


Niektórych się nie przekona.

@fffb

KC jest w wersja Alpha. A z tym "brzydkimi jak noc" NCP'ami bym nie przesadzał.

 
Last edited:
Taaa, zweryfikować stan... W jaki sposób zweryfikować wygląd i działanie tej gry, jeśli ma się do dyspozycji tylko pokazówkę sprzed roku, w której nie ma nic prócz spacerku po wiosce i patrzenia na brzydkich jak noc enpeców?
 
a jak wspomoge gre to potem ją dostane czy bede ją musiał kupić jeszcze dodatkowo? nigdy się w to nie bawiłem..
 
Top Bottom