Wiedźmin 3 - Konsekwencje w otwartym świecie?

+

Arraqnz

Guest
Przecież w Chinach W2 wyszedł? I jakoś szału nie ma. Tak samo jeśli chodzi o nazwiska zwycięzców. I sam znam wielu ludzi, graczy, znajomych którzy przeszli W2 na "nagłej śmierci'. Ja dotrwałem tylko do 2 aktu do bitwy i walki z draugirem ;p.
 

Arraqnz

Guest
up^ - Pokazuję Ci, że nie będzie wielkiego szału, "ooo w W3 jest tryb nagłej śmierci, jaram się", bo w W2 też był taki tryb, gra była wydana w Chinach i szału nie było.
Wroobelek;1228434 że Wiedźmin 3 ma taki tryb said:
Rozumiem, że tu jednak odnosisz się do W2, porównując, że w poprzedniej grze mało kto przeszedł z tym trybem grę więc w W3 tym bardziej. Chyba, że w W3 grało już ze 100,000 tys. ludzi i nikt nie przeszedł jej gry na takim trybie. Heh :rly?: Wtedy się zgodzę, że dyskusja nie odnosiła się w ogóle do W2. Może faktycznie masz "mistyczne źródła".
 
Jestem w 100 % pewien że tryb Hardcore w Wiedźminie 3 będzie się cieszył znacznie większą popularnością niż w dwójce. Przede wszystkim dlatego że będzie to sandbox. Ja osobiście za pierwszym razem przejde gre w trybie normalnym dla fabuły, a później będę się bawił w trybie hardcore :).
 

Arraqnz

Guest
Ja tak samo, tak samo też robiłem z W2 i W1 więc tradycji stanie się za dość ;D.
 
Rozumiem, że tu jednak odnosisz się do W2, porównując, że w poprzedniej grze mało kto przeszedł z tym trybem grę więc w W3 tym bardziej. Chyba, że w W3 grało już ze 100,000 tys. ludzi i nikt nie przeszedł jej gry na takim trybie. Heh :rly?: Wtedy się zgodzę, że dyskusja nie odnosiła się w ogóle do W2. Może faktycznie masz "mistyczne źródła".
Akurat tu odniosłem się do użytkownika qyzu który obawiał się o zbyt wysoki poziom trudności w W3 na "nagłej śmierci". Ale spoko, nieistotne ;)

O, ile emotek! Super!:animier:
 
Last edited:
Nie chodzi o obawę o poziom trudności, tylko o sam fakt istnienia takiego trybu. Nie wiem, po prostu dla mnie to bez sensu, bo zginąć można nawet na łatwym, jeśli się coś źle zrobi, czy zagapisz się. Zbyt duże ryzyko, trochę mija się z celem i gra nie będzie już fajna, gdy masz stres związany z tym, aby rpzypadkiem nie zginąć bo będziesz musiał przechodzić wszystko od nowa. Ja będę grał na trudnym, bo to właściwy poziom dla mnie.

Btw: Przypadkiem odblokowało mi się konto, do którego na poprzednim forum nie miałem dostępu (nick: qyzu), ale zdążyłem wcześniej zrobić nowe(qyzuqyzu), więc już pozostanę przy tym, tylko zmienię wyświetlaną(Qyzu').
 
Last edited:
W trzecim Wieśku będzie zginąć łatwiej także z tego powodu, iż nie będzie nie widzialnych ścian i będzie można spaść z dużej wysokości.
 
Każe Wam ktoś wybierać ten tryb? Jest mnóstwo ludzi którzy lubią tryb hardcore chociażby z gier hack'n'slash, w dodatku większość i tak przejdzie gre pierwsze dla fabuły, a później będzie się bawiło w trybie nagłej śmierci.
 
Nie uważam tego za masochizm, a duży fun, w dodatku takie coś przedłuża istnienie gry bo można w takim trybie bawić się świetnie dłuuugi czas po premierze. Gdyby go zabrakło to pewnie przeszedł bym Wiedźmina raz czy dwa razy i już prędko bym do niego nie wrócił.
 
przedłuża istnienie gry bo można w takim trybie bawić się świetnie dłuuugi czas po premierze
A to wg ciebie na trudnym poziomie nie ma zabawy???? Chyba, że się ma zabawę z przechodzenia tego samego kilka razy od początku, bo się ginie. Dla mnie to też masochizm.
 

Arraqnz

Guest
Czyli ci co kupili Dark Souls to masochiści ;). Ja także, nawet nie wiedziałem, dzięki, że mi to uświadomiłeś.
 
Nie grałem w Dark Souls, a tylko słyszałem, że jest trudny. W każdym razie chodzi mi o poziom nagłej śmierci, czyli przechodzenie kilkudziesięciu godzin gry od nowa (nie kończąc jej), a nie jednej walki.
 

Arraqnz

Guest
Nie chcesz ni grasz, to jest poziom trudny tylko, że nie zapisują się stany gry. Nie mówię o jednej walce. Tam było ciężko, zagraj, bo nie chce mi się pisać lub obejrzyj recenzje. Jeśli zgoniłeś traciłeś całe doświadczenie. Jak nie zapisałeś przez 2h godziny to miałeś pecha, bo tam można było spaść ze skarpy nawet przez lagi.
 
A widzisz sens grania w taki tryb jak W2 "nagła śmierć" W otwartym świecie W3? Bo ja nie.... Ale niech będzie, może być zabawnie :huh:
 

Arraqnz

Guest
Może uzasadnisz? Ja nie widzę sensu w dodawaniu komentarzy które nic nie wnoszą dyskusji.
 
Ja tam bym chciał bardziej tryb ze spaniem, jedzeniem, piciem, brakiem FT, mapą jak w Gothic, itp, itd. :)
:cheers:
Jeśli miałbym wybierać, to również. Ale obecność tego masochistyczno-szaleńczego trybu mi wcale nie przeszkadza. Ba, jestem wręcz dumny, że Wiedźmin ma taki tryb, którego ze świecą szukać w innych znanych, kasowych produkcjach. Podejrzewam, że znajdą się tacy, którzy kupią tą grę tylko dlatego, że posiada ona takie wyzwanie. Do listy osiągnięć zaraz po speedrunie w Crysis 3, a przed najdłuższą serią headshotów w Battlefieldzie 4, będą mogli sobie dopisać "przeszedłem Wiedźmina 3 na Nagłej Śmierci w ciągu 48 godzin" :2guns::robo:
 
Top Bottom