Data premiery - równi i równiejsi?

+
@Tam1ek

Gdyby jednak było inaczej, to banda krzykaczy wołałaby, że gra to gnój, gdyż jest embargo do samej premiery.
Niezależnie od sytuacji jest źle - zalecam zimny prysznic i książkę. Siłą woli premiery nie przyspieszysz, a CDPR raczej się nie ugnie.

Yhm tylko boli jak wchodzisz na gafa i widzisz to:


Jest tego więcej
 
Last edited by a moderator:
Czułem, że mogą być takie krzaczki związane z premierą gry. Swoją kopie miałem kupić podczas nocnej premiery, teraz kupię ją przez GOG'a.

Ja mieszkam w UK i zawsze kupuje dwa egzemplarze Wiedźmina, kolekcjonerkę w Polsce i lokalne wydanie w UK żeby móc grać zanim odbiorę EK.
Tym razem oprócz EK kupiłem wersję z GoG z nadzieją, że zacznę grać od razu po polsku.
Skoro już taka wpadka jest to REDzi mogliby chociaż odblokować wersje cyfrowe niech przynajmniej część PC'towego świata sobie pogra.
 
Mnie tam nie boli że bym dzisiaj grał czy nie grał, poczekam sobie do 19 maja, ale boli nierówne traktowanie platform.
Posiadacze wersji Xbone i PS4 juz graja, nawet z łatką (czyli CDP dał jakby zielone światło) a gracze na PC nie wazne czy kolekcjonerka czy nie, czekają do 19 maja, nie tak wyglada premiera tytułu multi-platformowego, kiedy jest zapowiadana na ten sam dzień na wszystkie platformy przez developera.

@maaguu nie lubie takiego jadu

Cóż pierwotny rynek Geralta czeka.... cierpliwie na premierę.

Co innego gdyby zapowiedzieli premiera
PS4 - 12 maja
Xbone - 15 maja
PC - 19 maja
flame by wybuchł wraz z zapowiedzią, a tak premiera w ten sam dzień to taki mit, na papierku.
 
Last edited:
Nie widziałem, aby Dying Light techlandu latało po streamach i ytbach tydzień przed premierą.
O wcześniejszej sprzedaży nawet mowy nie było.
To słabo patrzyłeś bo gra nawet wcześniej niż tydzień przed oficjalną premierą latała na Twitchu. Mimo iż oficjalna premiera bez obsuwy byla tylko u nas i w stanach.
 
@froget67

Sądzę, że łatka na PS4 została wydana wcześniej, ponieważ zostało kilka dni do premiery. Raczej nikt nie robi tego na ostatnią chwilę.
 
@froget67

Sądzę, że łatka na PS4 została wydana wcześniej, ponieważ zostało kilka dni do premiery. Raczej nikt nie robi tego na ostatnią chwilę.
No to powiedz to tym co mają wersje gog i czekaja na paczki językowe, a i tak nie odpalą na premierę, mogli by dać wecześniej te paczki, bo nie wszyscy maja szybkiego neta jak @adventus.991 wspomina, więc twój argument słaby bo na PC widać inne prawa.
 
Last edited:
No to powiedz to tym co mają wersje gog i czekaja na paczki językowe, a i tak nie odpalą na premierę, mogli by dać wecześniej te paczki, bo nie wszyscy maja szybkiego neta jak @adventus.219 wspomina, więc twój argument słaby bo na PC widać inne prawa.

Też mnie to trochę mierzi że nie postarano się jeszcze o paczki językowe na GOG'u . Wiedźmin 3 pojawia się w zakładce z językiem polskim na stronce ale nie można wybrać nic prócz angielskiego. Wydawać by się mogło że paczki językowe będą już gotowe do gry która ma premierę za 3 dni.
 
Mnie tam nie boli że bym dzisiaj grał czy nie grał, poczekam sobie do 19 maja, ale boli nierówne traktowanie platform.

Mnie również to nie boli o czym wspominałem, aczkolwiek bardzo bym się ucieszył, gdyby to musowe oczekiwanie zostało zrekompensowane pewnymi funkcjami, opcjami (tak, właśnie tymi) w ramach day-one patcha.
 
Mnie również to nie boli o czym wspominałem, aczkolwiek bardzo bym się ucieszył, gdyby to musowe oczekiwanie zostało zrekompensowane pewnymi funkcjami, opcjami (tak, właśnie tymi) w ramach day-one patcha.
Każda okazja dobra do dania możliwości zmian ustawień kamery :D.
 
Mnie również to nie boli o czym wspominałem, aczkolwiek bardzo bym się ucieszył, gdyby to musowe oczekiwanie zostało zrekompensowane pewnymi funkcjami, opcjami (tak, właśnie tymi) w ramach day-one patcha.

A ja zamiast kamery wolałbym normalny system żeglowania albo koszulkę. :hai:
 
Umówiłeś się z CDProjektem, że płacisz 139zł a oni dostarczą Ci Wiedźmina 3: Dziki Gon najpóźniej 19 maja
Nie, umawiałem się, że dostanę grę 24 lutego. Tymczasem przyszło czekać do 19 maja przy dobrych wiatrach.

Ta cała sytuacja przekonała mnie, że nie ma sensu zamawiać gry od CDPR przed premierą. To był mój pierwszy i ostatni pre-order Po co być uczciwym, skoro zostaniesz oblany zimnym moczem?
Nie chodzi o to, że ja dostanę grę 19 maja. Chodzi o to, że osoby decyzyjne mają to w d...użym poważaniu. Sreamujcie sobie ile wlezie. Może chcecie patcha, żeby wam się lepiej grało? A Ci co zapłacili 3 razy więcej od was? Kogo to obchodzi.
Niestety Napoleon miał rację i trzeba sobie to powiedzieć szczerze. CDPR ma gdzieś graczy, a szczególnie tych którzy grają na PC. Przecież hajs się zgadza :).
 
A ja zamiast kamery wolałbym normalny system żeglowania albo koszulkę.
Zgiń przepadnij, wolałbym już z tydzień poczekać i dostac opcje zmiany ustawień kamery niż lepsze żeglowanie....chociaż normalna kamera sprawila by ze gra stała by suę jeszcze łatwiejsza.
 
Zgiń przepadnij, wolałbym już z tydzień poczekać i dostac opcje zmiany ustawień kamery niż lepsze żeglowanie....chociaż normalna kamera sprawila by ze gra stała by suę jeszcze łatwiejsza.

Widzisz. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - mi ta kamera nie wadzi natomiast system żeglowania nawet bardzo... stąd mój wniosek, a koszulki CDPR fajne daje (chociaż tyle fajnego od nich) więc też bym chętnie przytulił. ;)
 
mi się wydaje że lepiej poczekać 2-5 dni niż ponad rok jak na GTA V ( w stosunku do konsol) i powtarzać sobie w głowie słowa pewnej piosenki "To nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy"
 
Nie, umawiałem się, że dostanę grę 24 lutego. Tymczasem przyszło czekać do 19 maja przy dobrych wiatrach.

Ta cała sytuacja przekonała mnie, że nie ma sensu zamawiać gry od CDPR przed premierą. To był mój pierwszy i ostatni pre-order Po co być uczciwym, skoro zostaniesz oblany zimnym moczem?
Nie chodzi o to, że ja dostanę grę 19 maja. Chodzi o to, że osoby decyzyjne mają to w d...użym poważaniu. Sreamujcie sobie ile wlezie. Może chcecie patcha, żeby wam się lepiej grało? A Ci co zapłacili 3 razy więcej od was? Kogo to obchodzi.
Niestety Napoleon miał rację i trzeba sobie to powiedzieć szczerze. CDPR ma gdzieś graczy, a szczególnie tych którzy grają na PC. Przecież hajs się zgadza :).

W jaki sposób zostałeś oblanym zimnym moczem? Bo nie dostałeś swojego egzemplarza 3 dni przed premiera?
 
Top Bottom