Gry komputerowe

+
DS2 nie mam nic do zarzucenia. Świetna gra, spędziłem przy niej wiele godzin. Ale w przeciwieństwie do innych hack'n slashy jest mało żywotna. Zapewnia wrażenia tylko na 3 "przejścia" - 3 poziomy trudności i zabawa się kończy bo już wszystko widzieliśmy. W innych grach po prostu zaczynam inna klasą postaci, a w DS2 i tak mamy drużynę złożoną z członków o każdej specjalności a towarzysze niczym się nie różnią od głównego bohatera.
 
Wszyscy czekający na D3 jeszcze trochę muszą zaczekać. Z tego, co słyszałem, Diablo wyjdzie, "kiedy będzie gotowe" czy jakoś tak. W każdym razie nieprędko.
 
http://www.youtube.com/watch?v=dCcX3g74nv0To jest gameplay z Beyond Good & Evil 2. Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale była zbyt liniowa i za krótka, przeszedłem ją 3 razy w ciągu jednego dnia... Zmarnowano potencjał. BGAE2 zapowiada się lepiej, ale coś tu jest nie tak. W jedynce Jade była reporterką na tropie skandalu, a w dwójce dostaniemy Mirror's Edge by Ubisoft. Coś tu jest nie tak, jednak liczę na to, że dopieszczą ją lepiej niż poprzedniczkę.
 
WarrendeValois said:
http://www.youtube.com/watch?v=dCcX3g74nv0To jest gameplay z Beyond Good & Evil 2. Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale była zbyt liniowa i za krótka, przeszedłem ją 3 razy w ciągu jednego dnia... Zmarnowano potencjał. BGAE2 zapowiada się lepiej, ale coś tu jest nie tak. W jedynce Jade była reporterką na tropie skandalu, a w dwójce dostaniemy Mirror's Edge by Ubisoft. Coś tu jest nie tak, jednak liczę na to, że dopieszczą ją lepiej niż poprzedniczkę.
To nie jest gameplay, to tylko film pokazujący co chcieliby osiągnąć autorzy.
 
WarrendeValois said:
WarrendeValois said:
To nie jest gameplay, to tylko film pokazujący co chcieliby osiągnąć autorzy.
Czyli przyszły gameplay, nie komplikuj... :p
"Przyszły gameplay"? A co to jest? :pCo do gry. Mam nadzieję, że finalny produkt będzie nieco inny... Ta gra faktycznie jest za bardzo podobna do Mirror's Edge, a to mnie do tego tytułu nie zachęca.
 
Milcz. Psujesz ważny eksperyment społeczny.BTW, Lenin umarł na wylew , nie na kiłę. Tak jak jego staruszek. Chyba, że byliście ze soba w bliższych stosunkach i możesz nam powiedzieć coś więcej.
 
TaczcyZLagami said:
Milcz. Psujesz ważny eksperyment społeczny.
Fajny jesteś.
TaczcyZLagami said:
BTW, Lenin umarł na wylew , nie na kiłę. Tak jak jego staruszek. Chyba, że byliście ze soba w bliższych stosunkach i możesz nam powiedzieć coś więcej.
Oh, snap!
 
Mhm, sprytnie.I uważasz, że oto najwyższa pora na dyskusję: czy Lenin może być w awatarze, a Hitler nie?Imo podchodzi to pod propagowanie nazizmu, który, w odróżnieniu od komunizmu, jest ścigany prawnie.Ale, ale.Jest bardzo gorąco, żar tropików normalnie, nie masz np. ochoty napić się czegoś zimnego? :)Bo ja mam.Nie mam natomiast ochoty wchodzić w jałowe polemiki na forum, więc albo PW, albo kończymy w tym miejscu.
 
Gandzia też jest zabroniona prawnie, a papierosy, alkohol i czipsy są nie mniej szkodliwe. Nie żeby Adolf miałby być odrazu gandzią, choć też się nadaje do palenia
 
Top Bottom