Wiedźmin 3: potwory

+
Babę cmentarną to jeszcze rozumiem, ale Baba wodna? To jest z demonologii czy oryginalny wymysł REDów? (W sumie, możecie nie odpowiadać, bo i tak mi się nie podoba :< )
A swoją drogą, to nie wiem, czy jednak beznadziejny jestem z Inglisza (w co wątpię) i nie znałem słowa "Hag", czy REDzi mówili już o obecności tej istoty w grze, a ja po prostu przegapiłem to Info. Bo jak teraz sobie przeglądam forum, to w rzeczy samej - było już w paru miejscach przetłumaczone, co te słowa znaczą.
 
Nie mam jak wstawić adekwatnej ilustracji, ale na jednym z ostatnich renderów przedstawiających przywódców Dzikiego Gonu w tle za nimi widać potężne kamienne golemy-cieniostwory... Jak myślicie, to jakieś bestie sprowadzone z innego wymiaru, czy może efekt eksperymentów elfich magów? Wyglądają... groźnie :p
 
Nie wiem czy było, w gameplay teaserze podczas walki z wodną babą widać w tle jakiegoś pajęczaka, czyżby kikimory powróciły? : D
Podaję screena, chociaż lepiej widać to na filmiku, tak ok 2:53

E naprawiany screen tutaj click!
 

Attachments

  • kikimora.jpg
    kikimora.jpg
    19.6 KB · Views: 56
Last edited:
@Rustine, dzięki, poradziłem już sobie inaczej :d
Na filmiku wyraźnie widać jak ta bodajże Kikimora powstaje, więc to żaden krzaczek nie jest.
 
@Rustine, dzięki, poradziłem już sobie inaczej :d
Na filmiku wyraźnie widać jak ta bodajże Kikimora powstaje, więc to żaden krzaczek nie jest.
To nie jest żadna kikimora tylko baba cmentarna, która dopiero co została zabita i możliwe, że ma drgawki pośmiertne, albo z nieznanym nam przyczyn ciosy Geralta jej nie zabiły :p
Bardziej jednak wyglądami to na buga.
 
To nie jest żadna kikimora tylko baba cmentarna, która dopiero co została zabita i możliwe, że ma drgawki pośmiertne, albo z nieznanym nam przyczyn ciosy Geralta jej nie zabiły :p
Bardziej jednak wyglądami to na buga.

LOL faktycznie od 2:45 warto popatrzeć na te zwłoki... nie ruszają się a potem (2:51-2:53) "chyc" :D

Ale w pierwszym momencie gdy @ceadmil o tym wspomniał (2:55) to faktycznie jak jakaś kikimora wyglądało :p
Oddawaj REDpointa :p
 
Ja bym kikimory chętnie zobaczył, tak samo jak bloedzuigery. Na razie na gameplayu były głównie stare potwory. I ciekawi mnie kwestia wilkołaka który po kilku ciosach w jakiś magiczny sposób przypakował. :huh:
 
Nie, pod koniec walki zaczął się regenerować i zmieniać formę na silniejszą, ale dostał petardą i przemiana się zatrzymała.
 
Top Bottom