Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Killing naprawdę fajnie im wyszedł, ale na intro się nie nadaje - za krótkie. Nie ma co się martwić intro i outro będzie na najwyższym poziomie, jak zwykle. Pan Bagiński już o to zadba/zadbał.
 
Odnośnie intra, to może krótkie przedstawienie świata, sytuacji politycznej, itp. coś jak ten filmik z Shilardem, tylko tym razem narratorem Emhyr, na końcu natomiast pokazany Geralt przemierzający świat.
 
A może to będzie wydłużona wersja trailera Killing Monsters? Pewnie na początku będzie powiedziane co się działo przez te pół roku od zakończenia "dwójki" i być może będziemy zaczynali na Ziemiach Niczyich z Vesemirem.
 
Pamiętam, że gdy ukazało się "Killing monsters" to niektórzy twierdzili, że jest to część z jakiejś większej całości, ale okazało się że potem była ta cut scenka z płonącą wioską i Gonem. Od tamtego czasu jakoś nie przypominam sobie informacji o jeszcze innym materiale, który ma tworzyć intro ani tym bardziej outro. Ktoś może bardziej w temacie i wyjaśni jakoś dokładniej? :) Oczywiście filmów od ekipy pana Bagińskiego jak najwięcej bo są mega. Ostatnio widziałem ten promujący igrzyska w Soczi i jak nic mi się z Wiedźminem skojarzyło :) Przed polskim aktorem, który będzie podkładał głos Emhyrowi ciężkie zadanie, aby dorównać panu Charlsowi.
 
Twórcy Killing Monsters mówili, że pewne rzeczy z trailera będą jeszcze później wykorzystane. Dlatego też, trzeba było się przyłożyć do wszystkich elementów takich drzewa w tle itp. (robili je chyba w 3D). Może to oznaczać, że rzeczywiście będzie jakaś dłuższa wersja trailera albo kolejny filmik będzie miał miejsce na Ziemiach Niczyich. Kto wie, może trailer będzie przedstawiał walkę z Biesem
 
Wydaje mi się że REDzi coś mówili, że powstanie jeszcze inne CGI, ale nie pamiętam dokładnie, trzeba by poszukać.
 
Twórcy Killing Monsters mówili, że pewne rzeczy z trailera będą jeszcze później wykorzystane. Dlatego też, trzeba było się przyłożyć do wszystkich elementów takich drzewa w tle itp. (robili je chyba w 3D). Może to oznaczać, że rzeczywiście będzie jakaś dłuższa wersja trailera albo kolejny filmik będzie miał miejsce na Ziemiach Niczyich. Kto wie, może trailer będzie przedstawiał walkę z Biesem

Bardzo możliwe, że otrzymamy wersję rozszerzoną. Jak się przyjrzeć filmikowi z mocapu wrzuconemu przez Stunt Forces, to sporo scen jest dłuższych, lub zupełnie w CGI nie występujących.
 
Tak, ktoś już pisał kilkanaście tygodni temu, że Bagiński tworzy nowe, inne CGI do "Wiedźmin 3". Jeśli już mówimy o temacie to ja strzelam, że będzie w nim pokazany główny antagonista, czyli tytułowy Dziki Gon lub coś innego na czym będzie opierała się fabuła w W3 - dedukuję to z poprzednich części:
- W1 - walka ze Strzygą Addą - jak Strzyga to od razu kojarzy się ze Starą Wyzimą - Wyzima, w której toczy się 85% fabuły w W1.
- W2 - Letho i zabójstwo króla Demawenda - Cała fabuła w W2 toczy się wokół wiedźmina-królobójcy Letho i morderstw królów północy.

Także tego, myślę, że jak będzie intro to nawiązujące do fabuły.
 
Bardzo możliwe, że otrzymamy wersję rozszerzoną. Jak się przyjrzeć filmikowi z mocapu wrzuconemu przez Stunt Forces, to sporo scen jest dłuższych, lub zupełnie w CGI nie występujących.

O, tego to nie widziałem. Świetny materiał. Tyle że jak to zwykle bywa, dużo scen nie załapuje się do finalnej wersji, więc jakoś szczególnie bym tego nie brał jako wskazówki, że gdzieś tam w jakimś sejfie, pod ochroną kilkudziesięciu strażników znajduje się materiał z rozszerzonej wersji. Chociaż? kto ich tam wie..

Tak, ktoś już pisał kilkanaście tygodni temu, że Bagiński tworzy nowe, inne CGI do "Wiedźmin 3". Jeśli już mówimy o temacie to ja strzelam, że będzie w nim pokazany główny antagonista, czyli tytułowy Dziki Gon lub coś innego na czym będzie opierała się fabuła w W3 -

O to to. Sam miałem to napisać. Film z perspektywy Dzikiego Gonu byłby baardzo ciekawy.
 

Attachments

  • witcher_s_armors_concept_by_afternoon63-d74cn88.jpg
    witcher_s_armors_concept_by_afternoon63-d74cn88.jpg
    91 KB · Views: 36
Ostatnio mówili nawet (chyba w wywiadzie dla jutuberów) że chyba jeszcze dodają zbroje, dlatego nie mogą dokładnie określić ich liczby. Oby były te z arta bo są niesamowicie klimatyczne.
 
Ciekawe, czy jak zostawiłem w ekwipunku zbroję kruka, to mogę liczyć na to, że zacznę z nią w ekwipunku W3 (oczywiście po zaimportowaniu save)
 
Top Bottom