Co nie co więcej o pracy kaskaderów

+
Co nie co więcej o pracy kaskaderów

chłopaki wykonali świetną robotę. może warto by było co nie co na ten temat powiedzieć, może jakiś wywiad? może jakiś filmik.Najlepiej wywida i film w jedny. Wiem że jeden już był, ale to tak naprawdę bardzo mało.Pozatym myślę że Paweł Pliszka jako jeden z czołowych polskich kaskaderów razem z ekipą Stunt Forces mają więcej do powiedzenia, na temat pracy którą wykonali.Polecam na youtube wpisać w wyszkuiwarce Stunt Forces. mogę wysłać link jak ktoś jest leniwy.
 
wiem że był jeden, a nawet więcej, bo w paru filmach można znaleść ich pracęchodzi mi o wywiad konkretny. nie na zasadzie motion capcośtam vol 1500tylko konkretny film o pracy kasakaderów przy tym projekcie.
 
E tam niech lepiej się zajmą narazie bardziej pożytecznymi rzeczami. SAM WIECIE CO MAM NA MYŚLI:D Nie mają czasu na takie, że tak powiem "pierdoły". Wolałbym zamiast tego WIECIE CO. Wiem wiem i tak nic nie da że będe o tym gadał:D A jeśli chodzi o ten film o kaskadearch to według mnie chybiony na obecny czas pomysł.
 
O'rly? :OGdyby ten filmik / wywiad był przeprowadzony przez kogoś 'spoza' to ok, ale jeżeli ma w jakikolwiek opóźnić pracę nad Wiedźminem lub gamepl *urgyzł się w język* to ja dziękuje :D.
 
Ja sam jestem kaskaderem i nie podoba mi się że tak kłamiecie na temat mojej pracy leszcze
 
@Lampart, witaj na forum :)Mała prośba: bardzo lubimy wypowiedzi na temat, najchętniej rozbudowane i wnoszące coś do dyskusji.Szanuj nasz czas, a wtedy wszyscy na pewno będziemy się tu czuć jak u siebie - Ty też :)
 
Lampart said:
Lampart said:
Ja sam jestem kaskaderem
chyba hardcorem
Stanę w obronie Lamparta, gdyż jego wypowiedź wydaje mi się dowcipnym nawiązaniem do pewnego filmiku, swojego czasu bardzo popularnego na youtube, pt. Jestem hardcorem. :)Oceńcie sami:http://www.youtube.com/watch?v=EGSmH_qbfck
 
Top Bottom