Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@mikomakjenkins - jedna z najbardziej prawdopodobnych wersji. Wcale nie twierdzę, że teoria spiskowa musi być tak głęboka, jak bywają te autorstwa pana Antoniego. Po prostu MS był bardziej otwarty na współpracę przynoszącą obopólne korzyści, co zostało przez graczy zauważone i prawdopodobnie to jest tym "drugim dnem".
 
Ma ktoś może linka do filmiku z porównaniem wersji PC z konsolową w W3? Nie mogę tego znaleźć, a chciałem coś jeszcze raz zobaczyć.

Swoją drogą ciekawe czy ten nowy build (który pokażą pod koniec września) niesie za sobą większe wymagania. Pewnie tak, ale ciekawe czy wtedy wersja konsolowa będzie bardziej zbliżona do tych aktualnych ustawień ultra, czy może zatrzyma się w miejscu. Póki co nie ma bardzo dużych różnic między konsolą i PC i o ile idzie za tym dobra optymalizacja to zapowiada się super.
 
A był taki filmik w ogóle? Bo niby co porównywać, skoro na konsoli był tylko jeden gameplay z gryfem, i na PC go nie było w ogóle pokazywanego? Też bym chętnie zobaczył, gdyby jednak gdzieś był.
 
Był, ale właśnie nie oglądałem go uważnie, bo nie miałem czasu, a dopiero teraz sobie o nim przypomniałem. Kojarzę tylko, że było po angielsku i że była mowa m.in. o ogniu w Novigradzie i była pokazana scena z ogniskiem na wejściu do Novigradu w wersji PC i w wersji z konsoli tuż po walce z gryfem. I jeszcze inne elementy, ale nie pamiętam właśnie ; /
 

Guest 3669645

Guest
Kit z gameplayem. W końcu screeny jakieś.

I kaj te dzienniki...
 
Artwork to jest z okazji 400k like`ów na Twarzoksiążce. Screeny dostaniemy podczas EGX. A może jeszcze trafią się jakieś z okazji TGS (targi zaczynają się jutro)?
Znając REDów to ja bym się nie napalał za bardzo, może się okazać że pokażą te same screeny które publikowali na gamescomie, oby nie :p .
 

Guest 2686910

Guest
Dzięki, obejrzę, ale nie o ten dokładnie mi chodziło. Kojarzę scenę z ogniskiem przy Novigradzie, że było porównywane do sceny na konsoli z E3. I chyba krótszy ten filmik był.
Novigrad nigdy nie był pokazywany na konsoli, tak FYI.
 
Top Bottom