Rytuały Midinvaerne

+
Rytuały Midinvaerne



Fani wiedźmińskich zagadek, łączcie się! Jeżeli kupiliście grę Wiedźmin 2 na Steamie, słuchajcie uważnie, bo przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich tych, ktrzy nabyli naszą grę właśnie na tej platformie. Czy wspomniałem, że dla każdego, kto rozwiąże naszą, małą łamigłwkę czeka osiągnięcie?
Zerknijcie na poniższy tekst i sprbujcie swoich sił:
Od Midinvaerne, zimowego przesilenia, dni stają się coraz dłuższe. W wierzeniach elfw rozpoczyna się nowy cykl: słońce staje się coraz potężniejsze, a wszystko rodzi się na nowo. Stawiane wwczas kapliczki zimy celebrują odnowę światła i życia, ale oddają też hołd zimie, bowiem śmierć i zmartwychwstanie są dwiema stronami tej samej monety.
Wszystko jasne? No to do dzieła! Nie zapomnijcie napisać w komentarzach, jak już uda Wam się stawić czoła wyzwaniu. Przypominamy, że powyższa zmiana w grze dotyczy tylko wersji zakupionej na platformie Steam.
A, i jeszcze jedno, Wiedźmin 2 jest od teraz kompatybilny z trybem Steam Big Picture:)
 
Będzie coś podobnego w krótkiej przyszłości dla graczy którzy kupili wersję pudełkową? ;p
 
Tak się składa że ostatnio nabyłem do kompletu wersję steamową W2 :D Teraz pomyślmy nad odpowiedzią....
 
Wiecie co REDzi? Na prawdę ciężko mi z tym newsem. Ciężko się patrzy jak tak dobrze zapowiadająca się ekipa znana z tego że mimo światowych sukcesów woda sodowa nie uderza im do głowy, dzięki czemu zachowują typowo "ludzkie" podejście, za czym idzie poważne i przyjazne podejście do użytkownika, sprzedaje się Steamowi i robi mu exclusive'y, olewając wszystkich innych którzy grę kupili gdzie indziej. To już nie jest pierwszy raz, bo pamiętam podobną akcję w lecie (Steamowcy dostali ulepszenie znaku Quenn)

Olani zostali gracze którzy kupili grę Wiedźmin 2:

-W wersji pudełkowej -wydanie pierwsze
-W edycji kolekcjonerskiej
-W wersji pudełkowej - ER
-W wersji na Xboxa 360
-W wersji na xboxa 360 - Mroczna edycja
-na platformie GoG.com
-Na platformie cdp.pl
-na platformie GreenmanGaming.com
-w sklepach internetowych wysyłających gry w pudełkach
-w sposób którego nie wymieniłem bo zapomniałem/ nie wiem o jego istnieniu.

W imieniu wszystkich powyższych pragnę wam przekazać serdeczne:
DZIĘ-KU-JE-MY
 
PaulMarshall said:
Wiecie co REDzi? Na prawdę ciężko mi z tym newsem. Ciężko się patrzy jak tak dobrze zapowiadająca się ekipa znana z tego że mimo światowych sukcesów woda sodowa nie uderza im do głowy, dzięki czemu zachowują typowo "ludzkie" podejście, za czym idzie poważne i przyjazne podejście do użytkownika, sprzedaje się Steamowi i robi mu exclusive'y, olewając wszystkich innych którzy grę kupili gdzie indziej. To już nie jest pierwszy raz, bo pamiętam podobną akcję w lecie (Steamowcy dostali ulepszenie znaku Quenn)

Olani zostali gracze którzy kupili grę Wiedźmin 2:

-W wersji pudełkowej -wydanie pierwsze
-W edycji kolekcjonerskiej
-W wersji pudełkowej - ER
-W wersji na Xboxa 360
-W wersji na xboxa 360 - Mroczna edycja
-na platformie GoG.com
-Na platformie cdp.pl
-na platformie GreenmanGaming.com
-w sklepach internetowych wysyłających gry w pudełkach
-w sposób którego nie wymieniłem bo zapomniałem/ nie wiem o jego istnieniu.

W imieniu wszystkich powyższych pragnę wam przekazać serdeczne:
DZIĘ-KU-JE-MY

No, ale nagrodą jest aczik. Symbolicznie, żadna nowa zawartość, czy zniżka. Trochę dystansu.
 
PaulMarshall said:
W imieniu wszystkich powyższych pragnę wam przekazać serdeczne: DZIĘ-KU-JE-MY
No to rychło w czas wyczaiłeś, że nie-steamowców omijają acziwmenty. Ale masz rację: czuję się oszukany! ;(
 
MM360 said:
(...)Stawiane wówczas kapliczki zimy celebrują odnowę światła i życia, ale oddają też hołd zimie, bowiem śmierć i zmartwychwstanie są dwiema stronami tej samej monety.”(...)

Eeee, proste. :D

Bałwanki to kapliczki zimy przecież. :p
 
AassassinWitcher said:
Żal... Kupiłem Edycję Kolekcjonerską i żeby móc zrobić tego questa to muszę zakupić steam'a ?

Dokładnie, cholerne CDProjektRED, kogo w końcu stać na wykupienie Steama od Valve?!
 
PaulMarshall said:
-W wersji pudełkowej -wydanie pierwsze
-W edycji kolekcjonerskiej
-W wersji pudełkowej - ER
-W wersji na Xboxa 360
-W wersji na xboxa 360 - Mroczna edycja
-na platformie GoG.com
-Na platformie cdp.pl
-na platformie GreenmanGaming.com
-w sklepach internetowych wysyłających gry w pudełkach
-w sposób którego nie wymieniłem bo zapomniałem/ nie wiem o jego istnieniu.
- z torrentów
- z rapidshare
- z megaupload
- z chomikuj
- z The Pirate Bay

CD Projekcie RED! I tak dbacie o tych co grają w Wasze gry!?
Wstyd i hańba!
Oczekuję koszulki w ramach przeprosin.
 
Ja tam nie narzekam, mam Wieśka na wszystkim co się da oprócz cdp i xboxa (kiedyś kupie mroczną :D): steam obie części, gog obie części, box ER pierwszej części, kolekcjonerka W2.

BTW, była okazja podczas ostatniej jesiennej wyprzedaży na steamie. W niezłej cenie były obie części :)


Z tego co pisze to odpowiedź na to pytanie jest w grze a tu jeszcze nie ma nawet 50% pobrane..... xD
 
Wszyscy którzy kupili poza Steamem - dostali backup na gogu, który daje dużo darmowego contentu + wersję na Maca.
Steam tego nie ma. Za to ma achievementy - kolorowanie obrazków za odwalanie czarnej roboty w grze.

Trzeba też troszkę podkarmić tych, którzy kupili grę od Valve. Inaczej oni by się czuli poszkodowani
 
Mnie właśnie na steamową wersję skusiły achievementy, czekałem aż będzie dobra okazja i taka się akurat ostatnio nawinęła to kupiłem :)
 
CzerwonyKarczmarz said:
Trzeba też troszkę podkarmić tych, którzy kupili grę od Valve. Inaczej oni by się czuli poszkodowani
Należy podkarmić tych, którzy kupili grę na PC. Wstyd. Najlepsza firma, a taki pomysł...

Chociaż można to załatwić tak, że dla każdej platformy przygotowany będzie inny świąteczny quest. Inny dla pecetowców, inny dla Macowców, inny dla konsolowców, jeszcze inne dla użytkowników innych platform. Dzięki temu wszyscy gracze będą zadowoleni, że to na ich wydaniu gry występuje dany quest.
 
SMiki55 said:
Należy podkarmić tych, którzy kupili grę na PC. Wstyd. Najlepsza firma, a taki pomysł...

Chociaż można to załatwić tak, że dla każdej platformy przygotowany będzie inny świąteczny quest. Inny dla pecetowców, inny dla Macowców, inny dla konsolowców, jeszcze inne dla użytkowników innych platform. Dzięki temu wszyscy gracze będą zadowoleni, że to na ich wydaniu gry występuje dany quest.

Ty tak na serio? o_O
Najlepiej, żeby co miesiąc wypuszczali nowe, bezpłatne DLC. Znaczy, nowe, bezpłatne CZTERY DLC, po jednym dla PC, Maca, Xa i Steama... To ja już wiem, skąd ta nazwa Cyberpunk 2077. To po prostu data, na kiedy Redania zdąży wreszcie, nie powodując zgrzytania zębów u userów, zająć się produkcją nowej gry.
 
Top Bottom