Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

+
Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV



Wraz z nieuchronnie zbliżającym się końcem roku, rozkręca nam się na dobre sezon na branżowe nagrody. Stacja G4TV wybrała właśnie 32 najlepsze gry 2012 roku i postawiła je przeciw sobie w corocznym turnieju o wdzięcznej nazwie Videogame Deatmatch. Oczywiście, w zestawieniu nie mogło zabraknąć Wiedźmina 2. Żeby nasza gra dotarła do finału, no i ostatecznie wygrała cały turniej, będziemy potrzebować Waszej pomocy. Do końca pierwszej rundy zostały 4 dni, a głosy możecie oddawać na stronie G4TV.
 
Głos oddany :)
Ciężka "grupa" nam się trafiła, bo najpierw Max Payne, a potem najpewniej Diablo 3... No ale jestem dobrej myśli. Wygrywamy z Maxem, póki co :p
 
Zagłosowano ;). Według mnie jeśli wygramy z Maxem który jest naprawdę fajna grą to z Diablo 3 które było raczej słabe wygramy na pewno ;)
 
http://www.g4tv.com/vgdm/best-game-2012

Wiedźmin 2 radzi sobie neiźle z Max Payne'm 3, ale wygląda na starcie z Diablo 3 w następnej rundzie.
Będzie ciężko, ale jak się wszyscy zaangażują to damy radę
 
No dobra. Zagłosowałem ;)
Jeśli Wiesio trafi na Lego: LOTR, to będę miał dylemat...
 
Wszystko zmierza do półfinału z Hitmanem Absolution jeśli oczywiście przejdziemy Diablo 3. Łatwo nie będzie, ale damy rade :)
 
Może nie jestem ośmiornicą, jasnowidzem, ani czarownikiem Ivanowem, ale tym co tam mam pod ręką wskazuję na wygraną Wiedźmina, zobaczymy czy nadam się na maskotkę jakiejś imprezy :D
 
Głos oddany,a tak przy okazji:)http://img.myepicwall.com/i/2012/11/0a853989f74723095b47c7baea654aac.png?1352986698
 
Jak się razem zepniemy i oddamy dużo głosów to jakaś szansa na wygraną jest.

Co do obrazka wyżej. Nie wiem czy chciałbym dostać wersję W3, która istnieje na dziś dzień. Niestety nie przyśpieszymy tego, chociaż sam chciałbym już dostać w ręce trzecią część Wiedźmina.
 
No to rośniemy w siłę. Jak ja głosowałem, było 59%. Nie wiem co by się musiało stać, żebyśmy teraz odpadli. Chyba że na równoległym forum, tyle że poświęconym Max Paynowi, właśnie ogłaszają mobilizację...
 
Zagłosowane.

Co do D3. No nie wiem, czy Wiesiek z tym czymś wygra. Community Diabolo jest dość silne^^
 
ser-ek said:
Co do D3. No nie wiem, czy Wiesiek z tym czymś wygra. Community Diabolo jest dość silne^^

Nie płakaj;i tak jesteśmy fanami najlepszej gry.O tym,że jesteśmy najlepszym Komjunity nawet nie wspominam. :)
 
Top Bottom