Wiedźmin 2 na komputery Mac już dostępny – nowy zwiastun!

+
Wiedźmin 2 na komputery Mac już dostępny – nowy zwiastun!



Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw wczoraj oficjalnie zadebiutowała na komputerach Mac i jest już dostępna w cyfrowej dystrybucji na platformach GOG.com oraz Steam. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji co do zakupu, to ten porywający zwiastun powinien Was przekonać.
 
Ecstasy said:
Nie uważa pan panie MM, że przedobrzyliście ociupinkę ze spoilerami?: P

Hmm, to zależy. Tak naprawdę, wszystko co jest opowiedziane w tym zwiastunie, ma miejsce w ciągu pierwszych 2 godzin gry, więc nie wyolbrzymiałbym spojlowania. Zwiastun jest rewelacyjny - mimo, iż grę znam na wylot, autentycznie zainspirował mnie do kolejnego podejścia:)
 
Nom, fajnie zmontowany. Muzyka chyba lepsza niż w tych pierwszych trailerach.

To teraz Wiedźmin na nintendo x_X
 
No pokazanie śmierci Foltesta to rzeczywiście lekki policzek dla tych, którzy nie mieli kontaktu z grą.
Ten trailer to połączenie true hero z innymi cutscenami : D
Cholera, trzynasty zwiastun W2 (nie licząc environments trailer).
Każdy widziałem tyle razy, że mogę wymienić po kolei jak leciały : D

REDzi robią rewelacyjne trailery, ten nie odstaje od poziomu. Ale i tak mistrzostwem była Nadzieja, trailer z Gamescom 2011 i New Elements : p
Oby następne dotyczyły już kolejnych projektów bo wciąż widze te same sceny w trailerach
 
Wallace said:
Triss kąpiąca się w ubraniu. Jak to mawiali starożytni Galowie : Ale głupi Ci Amerykanie :p

To już było w "ocenzurowanej" wersji "normalnego" trailera do Wieśka. Stąd też nie dziwie się, że jest tutaj.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=sac12r9Z5mA&feature=related[/media]
 
Widzialem wszystkie wczesniejsze trailery, ogladalem je wiele razy. Kazdy mi sie podobal, jedne mniej inne bardziej. Ten, co ze zdziwieniem stwierdzilem, nie wywolal we mnie zadnej pozytywnej emocji. Ciezko powiedziec co spowodowalo ten stan ale nie jest dobrze. Byc moze to wina malo przekonujacych glosow, brzmi to plasko, bez zycia. Moze to muzyka, ktora wyglada na probe zlepienia czegos nowego ze starych fragmentow. Moze ten teledyskowy, szarpany montaz, o ktorym sadzilem, ze juz minela na niego moda, nie opowiadajacy zadnej historii i bedacy jedynie sekundowymi skrawkami powycinanymi losowo z gry. Widze, ze trailer sie podoba innym osobom, dlatego dziwie sie, ze dla mnie cos w nim jest nie tak.
 
Widzieliście wymagania na Maca? Ponad 2x tyle ramu co na PC! Zalecana ilość 8GB. Biorąc jeszcze pod uwagę ceny Maców, to zagranie W2 na nim to koszt podobnego rzędu co zakup całkiem przyzwoitego samochodu :p
 
Top Bottom