Jak wyłączyć minimapę lub grać całkowicie bez huda?

+
Status
Not open for further replies.
Jak wyłączyć minimapę lub grać całkowicie bez huda?

Cześć,

Jest w grze fajna opcja ukryj hud, tylko, że gra staje się niestety niegrywalna z tym. Wyłącza ona (przynajmniej u mnie) kompletnie każde okienko, nie pojawia się np. okienko z przedmiotami, które chcemy zebrać, nie otwiera się mapa, czy nawet menu gry po naciśnięciu ESC. Szukam jakiegoś rozwiązania, moda, cokolwiek, co pozwoli mi na normalną grę, jednak bez tych wszechobecnych paseczków, minimapek, podpowiedzi i bóg wie czego jeszcze w każdym rogu ekranu :) Albo chociażby, żeby wyłączyć samą minimapę, nic tak mnie nie denerwuje w grach jak magiczna mapka w rogu i (sorry jeśli kogoś obrażę) strzałeczka "dla idiotów' pokazująca dokładnie gdzie mamy iść...

Bonusowe pytanko, czy istnieją jakieś mody, dodatki, które zmieniały by wygląd i funkcjonalność menu/ekipunku/itp.?

Z góry dzięki za pomoc, byłbym niezmiernie wdzięczny, no bo trochę głupio, że jako fan książek i pierwszej części gry, nigdy nie grałem w drugą odsłonę. No ale próbowałem już ze 3 podejścia, no i niestety za każdym razem te szkaradne i odpychające okienka, menu i HUDy skutecznie zniechęcały mnie do dalszej rozgrywki...

e: Hmm, po tych zmianach, scaleniach wykrzaczyło mi nick, pewnie dlatego, że dawna nazwa zawierała znaki specjalne. Można coś z tym zrobić? :)
 
Last edited:
e: Hmm, po tych zmianach, scaleniach wykrzaczyło mi nick, pewnie dlatego, że dawna nazwa zawierała znaki specjalne. Można coś z tym zrobić? :)
W obu twoich wypadkach wypadałoby chociaż trochę własnej inicjatywy włożyć. Poszukać znaczy...

Co do nazwy użytkownika: http://forums.cdprojektred.com/threads/28541-Rejestracja-Logowanie-FAQ
Co do kwestii minimapy: to nie jest problem techniczny - gra wszakże działa ci w 100% poprawnie. Wobec tego sugeruję zapytać w odpowiednim dziale, tj. na forum RedKita, jak sam zresztą wspomniałeś, pytasz głównie o mody do gry: http://forums.cdprojektred.com/forums/11

Zamykam. Na przyszłość: przed założeniem tematu proszę użyć wyszukiwarki / rozejrzeć się po forum.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom