8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Żarty żartami, ale może by tak ktoś posłuchał Ketha i nie rozfiglował się zanadto? ;>

Tak starzy, jak nowi są tu mile widziani, a że sama jestem w cholerę stara, to przebijam Was wszystkich i moje słowo jest ostatnie. Możemy się tak umówić? Dzięki.
 
Tylko, że nie ma "no to jeszcze ja coś napiszę" ;>

Bez unoszenia się honorem, nikt tu nikogo nie będzie relegował w ten sposób, może pójdźmy wszyscy ochłonąć na meczu Radwańskiej albo co :)
 
''Łączy nas wspólny wróg. Czy to istotne?''
Myślę że lekko przesadzasz, Jimpie, to tylko forum, nie ma co się unosić emocjami w monitor. Plus, cóż, jestem pewien że nieraz zirytowałem kogoś swoim głupim spamem, a mam nadzieję że nikt o mnie nie myśli jako o 'wrogu' :)
 
undomiel9 said:
Bez unoszenia się honorem, nikt tu nikogo nie będzie relegował w ten sposób, może pójdźmy wszyscy ochłonąć na meczu Radwańskiej albo co :)
Niestety ... nie jest to takie proste. Und, to tylko takie żarty. Serek na pewno rozumie. Nie pierwszy, nie ostatni raz jest obiektem żartów :p. Sorry, trudno się powstrzymać jak się już zacznie :D.
Ale żeby nie było spamu - gratuluje wszystkim. Zabalujcie trochę u Redów i wynieście trochę informacji, ale bez spoilerów!
 
Ej no. Słuchajcie. Ja nie wiem, co to za pomysł jest teraz, żeby sobie wzajemnie tutaj docinać, ale póki nie ma pełnej listy, to każdy ma szanse na uczestnictwo. A na pełną listę - wbrew pozorom - chwilę poczekacie.

I starzy weterani forumowi, i młodzi zapaleńcy - wszyscy jesteście fajni na swój sposób. Chamstwo natomiast i złośliwość fajne nie są u nikogo, ho ho ho, co za zaskoczenie, prawda?

Jeśli chcecie napisać coś, co Wam samym by było nie w smak, to lepiej nie piszcie.


Posty wybitnie wredne będą kasowane, staż nie staż.

Edit: nie widziałam wpisów Arwila i Jimpa, wobec tego sygnalizuję już tylko gotowość do tępienia niekoleżeństwa, a chłopakom dziękuję za harcerską postawę ;]
 
Jimp said:
Niestety ... nie jest to takie proste. Und, to tylko takie żarty. Serek na pewno rozumie. Nie pierwszy, nie ostatni raz jest obiektem żartów :p. Sorry, trudno się powstrzymać jak się już zacznie :D.
Wiem xD Ten mój post, który został skasowany, to był też żart. W życiu bym Was nie opuścił xD


Co do docinek - mi to wisi. Przyzwyczaiłem się. Uwierzcie - byście jeszcze bardziej po mnie jechali, gdybyście mnie znali "on live" xD



P.S:Czymże byłoby to forum bez wiecznie spamującego serka?
 
Ja jestem ciekaw czy ten zlot będzie miał stream na żywo jak konferencja ,przynajmniej chciałbym uczestniczyć w ten sposób!
 
michalek12345 said:
Ja jestem ciekaw czy ten zlot będzie miał stream na żywo jak konferencja ,przynajmniej chciałbym uczestniczyć w ten sposób!
Świetny pomysł! W którym momencie będzie czas na czat z widzami i gdzie to zorganizować, może Twitch? Nie sądzisz ,że to lekka przesada? Stream ze spotkania grupy ludzi z internetu, to jak oglądanie imprezy na której się nie może być, niezbyt to normalne. Ale spokojnie, może dostaniesz swój złoty kupon i będziesz w tym uczestniczył! Wtedy inni będą chcieli oglądać Cię na streamie!

@Napoleon, zabawa w moderatora to najgorsze wykroczenie na forum. Ten wątek może być twoim Waterloo.
 
Ależ wiem... ale cóż ktoś musi powiedzieć dość, a ja się krytyki nie boję np. raz dostałem za 2 posty tyle minusowych orenów, że na zero wyszedłem ale cóż... Powiedziałem dość i się nie wycofam.
 
Ktoś nas wołał?

W każdym razie czuwamy, czaimy się za rogiem i, w razie czego, walniemy bez ostrzeżenia :>

Znaczy, chciałam powiedzieć, że tak, mamy na wszystko oko. Mniej więcej.
Oraz, że czas wrócić jednak bardziej do tematu. Te wspominki bardzo miło się czyta, serio.
 
zi3lona said:
W każdym razie czuwamy, czaimy się za rogiem i, w razie czego, walniemy bez ostrzeżenia :>
Chyba ostrzeżenia. A, no chyba że bany można już bez ostrzeżenia walić.
 
A ja ponawiam pytanie kim jest Narsererg. I dodaję kolejne - kim jest Voytasssss? Nie jest to jakaś spamość, trolowość czy złośliwość, byłem poza forum 17 lat, zwyczajnie ciekawym kto zacz i czemu zasłużon.
 
jezu, Undomiel, Keth, zielona i inni niebiescy którzy, choć jeszczy byli tak mili być rozsądnymi w rzucaniu uwagami odnoszących się do 'chamstwa' i tak dalej, wciąż są groźni


nie uważacie że docinki (w waszej przewrażliwionej opinii 'chamstwo' ) to jeden z lepszych dowodów na to, że to forum ma jeszcze jakieś community? że użytkownicy znają się an tyle dobrze, żeby bez wyrzutów sumienia wrzucić komuś, w celu osobom trzecim bądź samemu zainteresowanemu? czy naprawdę chcecie forum, w którym jest wyłącznie 'proszę' 'dziękuję', emotki i wspaniałości?

bo jak dla mnie to co przestawiłem wyżej, to nudy, rzygi i przyczyna tego, czemu - przynajmniej ja - nie mam często potrzeby się tutaj odzywać. kilka stron wcześniej zaczepiłem kogoś (napoleon cośtam, przepraszam, pamietam raczej avatar). chamskie to nie było - ot, zwyczajnie zgryźliwe. sam zainteresowany zachował się z klasą, dając mnie i całemu światu do zrozumienia, że nie zamierza drzeć szat iz wyczajnie lubi sam siebie na tyle, żeby nie robić z siebie pośmiewiska i ofiary. jeeednak któryś zapaleniec prawa i sprawiedliwości już poczuł moralny obowiązek, by zamanifestować swoje OBRZYDZENIE.

k****, kochani, naprawdę, kołki z dup.

w wersji alternatywnej: Przyjaciele, pozwólmy sobie na odrobinę swobody i krzynę (czasem nieco wstydliwą!) lżej skrępowanego luzu! ;)



polecam obejrzeć stworki z wrocławskiego zoo
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/stary-niedzwiedz-nie-spi-a-pandy-buszuja-wroclawskie-zoo-ozywa-na-zime,284708.html
 
Jezu tu nie moderuje.

Czternaście stron wspominków - dla mnie ok, stęskniłam się za komjunity w tym wydaniu, tylko nie popadajmy w przesadę, ot, i tyle.
 
Top Bottom