Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Z tym tylko, że tego blasku od domniemanego ogniska jest o dużo za dużo. Wprawdzie walka odbywa się w ocienionym zaułku, ale przecież jest dzień.

W sumie na oficjalnych tapetach twarz Geralta wygląda dużo lepiej.
 
Rustine said:
Czy Ty w ogóle czytasz, co piszesz? Przecież to kompletnie nie ma sensu. Marudzicie, bo marudzicie? Bo tak? Bo możecie?
Rustine, przecież ten temat dzięki temu funkcjonuje :D, zawsze ktoś zaczyna na początku zdaje się od czegoś błahego, co w ogóle nei warte jest uwagi, później wszyscy się wkręcają i tak powstaje dyskusja o ogniskach i twarzach w ogniskach która ma już 5 stron :D
 
Ktoś wspomniał niedawno, jakie to super finishery były w W1 - szkoda, że nie dodał, że w trakcie, gdy Geralt ścinał głowę bandyty, jego koledzy naparzali w plecy i boki wiedźmina aż miło.
To fakt, ale jak się czasami straci niewielką ilość życia, albo walczy się 1 na 1, to w czym problem?

Jak masz 1/20 życia, to się leczysz - tu i teraz - a nie łazisz.
Może nie warto marnować mikstur leczniczych, jeśli chce się dojść np. do ogniska, albo innego bezpiecznego miejsca? Właśnie dlatego medalion bardzo się przydawał. Swoją drogą lubię poczuć trochę niebezpieczeństwa, poczuć się zagrożonym, a nie łazić i zabijać wszystko po kolei mając na full hp. Zabijając tyle utopców ile tam jest, po czasie stało się to nudne.

ad. 1. Od czego save? Jeśli idziesz w gęsty, nieznany las albo do głębokiego jaru ciemną nocą, to chyba można oczekiwać, że coś/ktoś zechce pozbawić Cię życia, prawda?
Ech... Tak. Masz rację. Tylko, że ja lubię czerpać przyjemność z wielu smaczków gry, których chyba Ci nie jestem w stanie wytłumaczyć.

ad. 2. Śmiem twierdzić, że niewielki procent graczy regularnie obserwowało medalion w niebezpiecznej okolicy.
Jeśli ma się mało hp to się patrzy często na medalion. Zresztą nie trzeba było cały czas na niego patrzeć, tylko wtedy gdy coś zadrgał. Przez to że był duży i drgał, był bardzo widoczny.
ad. 3. Bo medalion w W2 był głównie ozdobnikiem. Tak czy siak jego zmniejszenie nie miało negatywnego wpływu na gameplay właśnie dlatego, że gra wcześnie ostrzegała, że wchodząc do jaskini spotkasz przynajmniej jednego niemilca.
W tym cały problem, że nie powinien być ozdobnikiem. W W2 już nie mogłem robić tego co umożliwiał medalion z W1 o czym już pisałem.

Nie chodzi o to, czy to jest trudne, tylko czy jest sens powielać wielki medalion z W1. Wystarczy mały.
Nie wiem jaka ma być wielkość medalionu, ale ma być zrobiony tak, by był dobrze widoczny. A sam fakt usadowienia go w rogu ekranu powoduje, że w niczym on nie przeszkadza, więc rozmiar z W1 mi odpowiadał.

Każda w wiedźmińskich gier informowała o wrogu dość wcześnie (muzyka), więc dało się spokojnie wyciągnąć broń. Medalion do tego akurat celu jest w zasadzie niepotrzebny.
W W1 jak medalion drgał lekko, żadnej muzyki nie było. Swoją drogą najlepiej jakby to drganie można było zauważyć nieco wcześniej biorąc pod uwagę ogrom świata. Jak wchodziłbym do jakiejś ciekawej lokacji to już na początku wiedizałbym czy spodziewać się tam questa, czy potwora.

Interfejs z Wiedźmina pierwszego idealnym? Oj, dużo mu do ideału, jest zapchany niepotrzebnymi płomykami, ikonkami, obrazkami, które przeszkadzają w odbiorze i czytelności. Nie ma w nim nic szczególnego ani ładnego. Do tego medalion, który tylko ładnie wyglądał, ale nie był użyteczny. Zapchajdziura.
No proszę cię... Był użyteczny, ale tlyko dla tych co umieli z niego korzystać. Taka prawda.
 
Ten sam trailer, ta sama twarz, nieco wcześniejsze ujęcie, cera jest widocznie jaśniejsza, widać bardzo dobrze wory pod oczami.

Tak czy siak, na dziś skończyłem z obrazkami. :D
 

Arraqnz

Guest
Rustine said:
Czy Ty w ogóle czytasz, co piszesz? Przecież to kompletnie nie ma sensu. Marudzicie, bo marudzicie? Bo tak? Bo możecie?
Jeżeli nie wierzysz, to rozpal ognisko w lecie i podejdź do ognia, jeżeli nie dysponujesz miejscem, wpisz w Google "ognisko" i podziwiaj cuda natury.
Ale czego Ty się tak uczepiłeś. Jest wolność słowa? Wolność decyzji? Wolność gustu? Narzekam, bo mogę, mam do tego prawo, Ty też możesz się ze mną nie zgadzać i powiedzieć mi to prosto w twarz, zrozumiałem, nie zgadzamy się, raz wystarczy,

Zresztą ten post był sarkastyczny. Nawet jeśli stwierdziłbyś, że ów post był niechlujny i chaotyczny dodałem emotkę. Brak poczucia humoru to nie choroba.

Nie wolno palić ogniska w lesie /> (to też jest sarkazm, żart jak byś nie zrozumiał, bo może przekaz mi nie wyszedł).

Rustine said:
Ten sam trailer, ta sama twarz, nieco wcześniejsze ujęcie, cera jest widocznie jaśniejsza, widać bardzo dobrze wory pod oczami.

Tak czy siak, na dziś skończyłem z obrazkami. :D/>
Przyznaję trochę racji ale i tak mam swoje zdanie na ten temat. Twarz jest mało blada (jak dla mnie, to tylko moje zdanie, możecie się ze mną nie zgadzać, macie do tego prawo, mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli przekaz).
 
Narsie, masz orena, florena, koronę, czy dukata. Dziękuję za pomoc i upór w objaśnianiu tak oczywistych spraw.
 
Niestety, na tym forum panuje totalitaryzm panie Vakliv i kult jednostki - za takie komentarze musisz ponieść konsekwencję :p
 

Arraqnz

Guest
warzoch said:
Niestety, na tym forum panuje totalitaryzm panie Vakliv i kult jednostki - za takie komentarze musisz ponieść konsekwencję :p/>
Widocznie , Ukraińcy walczą może my też powinniśmy? Mały bunt na forum?
 
Vakliv said:
Zresztą ten post był sarkastyczny. Nawet jeśli stwierdziłbyś, że ów post był niechlujny i chaotyczny dodałem emotkę. Brak poczucia humoru to nie choroba.
Widzę. Tylko nie w tym poście.
Vakliv said:
Tylko, że to jest CGI, a z W3 mamy gameplay. Masz trochę racji ale nie wierzę, żeby aż tak twarz była oświetlona przez ogień. Po marudzimy to przynajmniej REDZI będą wiedzieli na co zwrócić uwagę.
Nie mam siły. Naprawdę, nie czuję potrzeby czytania wymuszonej ironii, nieudanej, dodajmy. Dobranoc.
 
Dobranoc towarzyszu Rustine, miłego wypoczynku - jutro ponownie ujrzymy twoje posty i porozmawiamy, zobaczymy na jaki temat, może słoneczniki w W3? :)
 
Nie mam nic przeciwko. Chyba że będziecie im liczyć ziarenka i mówić, że są niesymetryczne.
Wiedziałem. Wszyscy pisali, że posucha na forum i dlatego nie mają się już czego przyczepić. Ale ja znałem prawdę. Nowe materiały tylko uwalniają skumulowaną niechęć i brak wiary w Redów.
 

Arraqnz

Guest
Rustine said:
Widzę. Tylko nie w tym poście.

Nie mam siły. Naprawdę, nie czuję potrzeby czytania wymuszonej ironii, nieudanej, dodajmy. Dobranoc.
Hah, naprawdę ja cię nie zmuszam to czytania czegokolwiek. A pisać mogę co mi się podoba (byle na temat i póki mi ktoś z teamu niebieskich nie zabroni />/>/> ). Ja zrozumiałem, że się nie zgadzamy w pewnych kwestiach, Ty widocznie nie. Próbowałeś mnie przekonać do sowich racji ale się nie dałem />/>/> . No i co teraz? />/>/>

PS. Zmienię avatar dla niepoznaki, żeby mnie nikt nie poznał />/>/>

Tak sobie myślę, jakby wyglądał teraz śnieg i te wszystkie obrazki stare na Skellige na nowym etapie produkcji (czy tam wersji beta).

Rustine said:
Nie mam nic przeciwko. Chyba że będziecie im liczyć ziarenka i mówić, że są niesymetryczne.
Wiedziałem. Wszyscy pisali, że posucha na forum i dlatego nie mają się już czego przyczepić. Ale ja znałem prawdę. Nowe materiały tylko uwalniają skumulowaną niechęć i brak wiary w Redów.

Niechęć? No tak, przecież to nie ja pisałem 20 stron do tyłu, że nowy zwiastun urywa głowę z dupskiem.
 
Chociaż ja nie uważam, że jest zbyt czerwona itd., to Panie Narsie, Geralt wstawiony przeze mnie jest naszpikowany trzema shaderami używanymi przez mój Media Classic Player. Nic dziwnego, że Pana jest jaśniejszy.
 

Arraqnz

Guest
Nars said:
Panowie, osobiste serdeczności wymieniajcie na PW.
Z Adventusem mi się bardzo miło dyskutuje, w sąsiednim dziale, nie zgadzamy się lecz mamy do siebie dystans i szacunek. A Rustine traktuje mnie jak wroga który chce zepsuć mu jego ulubioną grę (choć i tak nie ode mnie zależy bladość twarzy i insza wartość części gry). Nie potrafi zrozumieć, że ktoś może się z nim nie zgadzać nawet jeśli jest w błędzie (tak zakładam, że mogę być w błędzie ale nie musze ).

To się teraz poskarżyłem . Z mojej strony koniec. Przepraszam Rustine choć dziwnie jest przepraszać za posiadanie własnego zdania i gustu. Ale przepraszam. Nie gniewaj się. 5 na zgodę?

Kiedy Geralt jedzie konno widać znak. Wie ktoś co tam jest napisane? Jestem ciekawy w jakim języku są te napisy.
 
Zróbcie sobie fotki własnych twarzy bez balansu bieli w różnych światłach. Sztucznym, dziennym, przy ognisku, o zachodzie, o wschodzie, w południe...

Według mnie twarz z przyczep i skrinów W3, to najlepsza z twarzy Geraltowych do tej pory.
 
Vakliv said:
Z Adventusem mi się bardzo miło dyskutuje, w sąsiednim dziale, nie zgadzamy się lecz mamy do siebie dystans i szacunek. A Rustine traktuje mnie jak wroga który chce zepsuć mu jego ulubioną grę (choć i tak nie ode mnie zależy bladość twarzy i insza wartość części gry). Nie potrafi zrozumieć, że ktoś może się z nim nie zgadzać nawet jeśli jest w błędzie (tak zakładam, że mogę być w błędzie ale nie musze /> ).

To się teraz poskarżyłem /> . Z mojej strony koniec. Przepraszam Rustine choć dziwnie jest przepraszać za posiadanie własnego zdania i gustu. Ale przepraszam. Nie gniewaj się. 5 na zgodę? />
Co do tego co piszesz to przypomniało mi się to takie jakby powiedzenie, że nieważne jak dobrze zagrasz w szachy z gołębiem, on i tak wywróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie przekonany, że wygrał.
 
I widzisz Nocny, nie ty sam masz taką opinię. Ja również uważam, że gra zaliczyła ogromny skok jakościowy od gameplay trailera z E3, a widać to idealnie po twarzy Geralta ;) A jak to Marcin powiedział, z każdym kolejnym materiałem (a ich będzie pełno - 2014 rok tuż, tuż) twarz będzie ewoluowała aż dojdziemy do finalnej wersji :)
 
Vakliv, Twój post poleciał. Moja ostatnia wypowiedź - nie była sugestią.

Jeśli masz pytania, zapraszam na PW.

E:

Mengaard - to samo.
 

Arraqnz

Guest
nocny said:
Według mnie twarz z przyczep i skrinów W3, to najlepsza z twarzy Geraltowych do tej pory.

Tak i oczywiście się zgadzam. Mówiłem już wielokrotnie. Tak sobie tylko marudzę (nie bijcie). Nie którzy widzą to co chcą zobaczyć. Kto się nie jara nowym zwiastunem? Bo ja bardzo. Nie bądźcie wszyscy tacy poważni, trochę luzu. />/>

nocny said:
Vakliv, Twój post poleciał. Moja ostatnia wypowiedź - nie była sugestią.

Jeśli masz pytania, zapraszam na PW.

E:

Mengaard - to samo.

Szkoda, bo wytłumaczyłem tam wszystko. I dlaczego usunąłeś posta skoro tam były też zdania na temat? Powinieneś usnąć jego posty też żeby było sprawiedliwie. Ah ta władza moderatora />

Mengaard - to o tym gołębiu, to niby o mnie? />
 
Top Bottom