Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
nocny said:
Zróbcie sobie fotki własnych twarzy bez balansu bieli w różnych światłach. Sztucznym, dziennym, przy ognisku, o zachodzie, o wschodzie, w południe...

Według mnie twarz z przyczep i skrinów W3, to najlepsza z twarzy Geraltowych do tej pory.

W czymś się jednak zgadzamy ;)/>

Blady Geralt z żyłami na ryju - co to ma być; apel o uczynienia wiedźmina ofiarą długotrwałego zatwardzenia.
 
nocny said:
Zróbcie sobie fotki własnych twarzy bez balansu bieli w różnych światłach. Sztucznym, dziennym, przy ognisku, o zachodzie, o wschodzie, w południe...

Według mnie twarz z przyczep i skrinów W3, to najlepsza z twarzy Geraltowych do tej pory.

O to to. Temperatura barwowa światła. Pojęcie znane wszystkim artystom związanym z obrazem.

Kto eksperymentował z np. fotografią ten wie. :)
 
Shasiu said:
Chodzi mu o to by tak wyglądał po zażyciu eliksiru, jak w intro W1 i na tym filmiku, i ja bym chciał by tak wyglądał:
http://www.youtube.com/watch?v=MBL8d-55SSg

Znaczy co - ma wyglądać tak ?
 
ja bym wolał żeby już z medalionem(w HUD) się coś działo po wypiciu eliksiru, przynajmniej byłoby to widoczne. Mógłby drżeć w rytmie bijącego serca (inaczej niż podczas zobaczenia stwora czy trzymania czegoś magicznego, wtedy by drżał jak szalony, nieustannie)
 
Według mnie pomysł dobry, po zażyciu by lekko pulsował oświadczając, że mamy coś w organizmie, po aktywowaniu przestawałby drgać i pojawiałby się oznacznik czasowy jak w W2.

down@Mengaard, super sprawa :)
 
Może skoro ma drżeć sygnalizując, że gdzieś są potwory lub magia to wykorzystajmy jego ślepia z W2. Jeżeli mamy eliksiry do aktywowania to niech się świecą, używamy, pojawia się czas, a oczy wracają do normy.

Ewentualnie jeżeli byłoby to widać, to skoro jest ten nowy medalion to może go tak w te szpary zalać krew jak na trailerach.
 
Kochani REDzi, przykro mi to mówić, bo jestem z wami od samego początku ale (Geralt w polskiej wersji zawsze zabijał więc nie mam nic do niego)angielski trailer po prostu brzmi lepiej.
Tak jak "Zabijając potwory" nie zostawiało angielskiej wersji nic do dodania, tak ten zwiastun wypada po prostu cieniutko.
Brak mu jakiejś takiej przytłaczającej atmosfery jaką ma angielsku dubbing.
 
Ale tu się ludziska nerwowe porobiły.
Co do twarzy Geralta, to nie wiem jak może ktoś mówić, że jest mało blada... Przecież to chyba logiczne, że w niebieskim świetle będę miał niebieski odcień, w zielonym zielony, a przy ogniu jeszcze inny.
Spójrzcie tylko na tego screena:
Mimo iż to wczesna faza produkcji, to widać, że twarz jest biała jak tyłek Williama Wallace'a.
 

Arraqnz

Guest
Swooneb said:
ja bym wolał żeby już z medalionem(w HUD) się coś działo po wypiciu eliksiru, przynajmniej byłoby to widoczne. Mógłby drżeć w rytmie bijącego serca (inaczej niż podczas zobaczenia stwora czy trzymania czegoś magicznego, wtedy by drżał jak szalony, nieustannie)
Tylko od kiedy kawałek magicznego metalu jest aktywowany przez eliksiry? W sadze tak nie było.
 
nickstone said:
Znaczy co - ma wyglądać tak ?
Tylko po co ma tak wyglądać? Przecież wypijając eliksir idziesz walczyć tak? Więc nie będziesz patrzył na gębę Geralta tylko będziesz zainteresowany jakiś cudownym stworzonkiem które chcesz ubić.
Naciskać o to mi się wydaje nie ma sensu, ale jak by Redzi zaimplementowali takowy efekt myślę że każdy fan by się ucieszył, ale zwrócił by na to może uwagę maksymalnie parę razy.
 
Drucha3 said:
Tylko po co ma tak wyglądać? Przecież wypijając eliksir idziesz walczyć tak? Więc nie będziesz patrzył na gębę Geralta tylko będziesz zainteresowany jakiś cudownym stworzonkiem które chcesz ubić.
Naciskać o to mi się wydaje nie ma sensu, ale jak by Redzi zaimplementowali takowy efekt myślę że każdy fan by się ucieszył, ale zwrócił by na to może uwagę maksymalnie parę razy.

I tak, i nie.

W trakcie walki "facjata" kilka razy może się przewinąć.
Jeśli nie w samym starciu (gdzie będzie mała i słabo widoczna), to w przerywniku poprzedzającym ważniejsze potyczki na pewno ją zobaczymy. Oczywiście wychodzę z założenia iż takowe wstawki będą, bo skoro były wcześniej (zarówno w W1, jak i W2) to czemu teraz miałoby być inaczej?
Pamiętajmy również o dialogach które mogą nastąpić zaraz po walce wiedźmina (będącego "pod wpływem" ). Wówczas zobaczenie bladego, paskudnego lica byłoby jak najbardziej możliwe.

Nie zapominajmy, że wchodzimy już tutaj w szczegóły, które dla przeciętnego gracza będą tylko dodatkowym detalem, a dla fana książek AS'a oddaniem względem pierwowzoru.
 

Arraqnz

Guest
Geralt to Geralt, tym sie chocby wyroznia od miliona innych bohaterow gier.
 
http://playingdaily.pl/wp-content/uploads/2012/04/Screen-Shot-2012-04-06-at-2.37.38-PM.png
Dodałbym jeszcze do tej ślicznej mordki, czarne jak noc oczy, po wypiciu kota, i byłoby miodnie :p
 
Tomek1994 said:
Wszystko ładnie pięknie , tylko szkoda , że wszystkie npc 'ty mają zakrytą głowę.
Pracowałeś kiedyś latem na polu w upał? Widzisz, kiedyś ludzie byli mądrzejsi i nosili lekkie nakrycia głowy latem. Teraz się nie nosi kalesonów zimą - taka lekcja na temat zdrowy rozsądek a ewolucja ;P
 
Top Bottom