Wiedźmin 3 - grafika

+
hmmmmm
woda, otoczenie, trawa, wygląda ognia, iskierek, palącego się przeciwnika, odbicia ognia na wodzie, na trawie i otoczeniu, zapadający zmrok - dlaczego tego zabrakło na nowym gameplay'u?


Screen jest ewidentnie "podrasowany". Wszystkie wymienione przez ciebie elementy występują w gameplayu i imo w ruchu wygląda to lepiej, niż na screenach tego typu. Polecam obejrzeć jeszcze raz.
 
Hmm.. wydaje mi się, że woda, trawa, otoczenie, wygląd ognia i "zapadający zmrok" były na gameplay'u :)

To porównaj sobie tą wodę i tak dalej do tego co mamy na gameplay'u. Nie mówią o tej "wodzie"


Ehh i to piękne ułożenie kamery, taka kamera, tak ułożona marzy mi się chociaż podczas eksploracji.

 
Last edited:
@fanktoy - na tym obrazku z bagien jest brzydkie wyostrzanie. Szczególnie woda i trawa wyglądają bardzo źle. Później REDzi przestali stosować ten filtr.
 
Woda na tym screenie jest zła? o_O jak dla mnie to bije na głowę tą aktualną :p
No właśnie nie bije. :D Woda z VGX jest taka..."pomarszczona" i wygląda jakby padał deszcz, a nie pada. Spójrz tylko na to:
Jest to screen w nie najlepszej możliwej jakości, a woda i tak wygląda lepiej.
 
Woda na tym screenie jest zła? o_O jak dla mnie to bije na głowę tą aktualną :p

Wszystko to już kwestia subiektywnych odczuć. Jednak to, że jest zastosowany jakiś rodzaj wyostrzania widać bardzo dobrze. Widać wzmocnione kontury, co sprawia wrażenie, że wszystko jest bardziej szczegółowe i wyraźne, ale jeśli wytniesz z obrazka kawałek z samą wodą lub samą trawą, będzie to wyglądać okropnie.

Wielu narzekało na ten filtr.
 
Jak dla mnie to grafika jest olśniewająca, niczego więcej nie oczekuję po tym co ujrzałem dotychczas.
W takim razie będziesz miło zaskoczony ponieważ Nieoceniony Jose Teixeira Błogosławione Niech Będzie Jego Imię (mam nadzieję, że @mikomakjenkins nie obrazi się, że użyję wymyślonego przez niego pseudonimu Nieocenionego Jose Teixeiry Błogosławione Niech Będzie Jego Imię) powiedział, że na najnowszym buildzie gra wygląda lepiej (build z gameplay'a jest jeszcze sprzed E3). Choć pamiętajmy
#Watch_DogsUczy. :p
 
W takim razie będziesz miło zaskoczony ponieważ Nieoceniony Jose Teixeira Błogosławione Niech Będzie Jego Imię (mam nadzieję, że @mikomakjenkins nie obrazi się, że użyję wymyślonego przez niego pseudonimu Nieocenionego Jose Teixeiry Błogosławione Niech Będzie Jego Imię) powiedział, że na najnowszym buildzie gra wygląda lepiej (build z gameplay'a jest jeszcze sprzed E3). Choć pamiętajmy
#Watch_DogsUczy. :p

''Gra wygląda lepiej'' - Może miał na myśli to, że gra jest bardziej dopracowana i nie ma już tylu bugów i błędów co wersja zaprezentowana na e3 i gc. Wcale nie musi chodzić tu o grafikę :D Oczywiście bardzo chciałbym się mylić.
 
@fanktoy Tylko, że przy W2 nie pracował Jose Teixeira :p
EDIT. Oglądając jakąś relację z dema W3 słyszałem teorię jakoby Geralt nauczył się skakać bo odzyskał pamięć :D
 
Top Bottom