Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Może się nieco powściągniecie, bo widzę, że lekkie poluzowanie powoduje wysyp spamu na forum ?
 
Troll jest tylko jeden. Reszta to marne podróby.

Dziękuję za komplement, ale czemu nazwałeś się podróbą? :hmmm:

Co do emotek - w poprzednim forum parę wyglądało lepiej :)D, ;) ), ale i tak się chwali zwiększenie ich różnorodności ;)

ALE.
W sygnaturce bardzo ładnie ustawiali mi się Kacper, Melchior i Baltazar. Musiałem usunąć Melchiora, gdyż zmienił się w ":cheers:".

"Czirsów" szkoda się pozbywać, może więc dodać Demawenda pod inną nazwą?
 
Hawk. Pierwsze wrażenia pozytywne - nowa kolorystyka przypadła mi do gustu już wcześniej. Nawigacja do obczajenia, ustawienia również. Skrypt vBulletin wymaga przyzwyczajenia ;-)
Szkoda, że Board z Areny przepadł (widzisz Napoleona - szklana kula niepotrzebna).
Forum w wersji mobilnej śmiga pięknie i jak narazie bezproblemowo. Thumbs up. Jejku jej pięknie tu ^_^
PS. Dzięki za zmianę avatara.
 
Last edited:
Hmm... brakuje mi tu czegoś takiego żeby wyświetlało, które posty w temacie pojawiły się od ostatniej wizyty. Forum jest tak rozległe i ma tak wielu użytkowników, że w ciągu godziny temat może dorobić się kilku nowych stron, a co dopiero jak się nie ma czasu zajrzeć przez cały dzień. Potem nie wiadomo za co się złapać :p

Chyba, że to gdzieś wyświetla, a ja jak zwykle popisałem się zaawansowaną ślepotą :vava:
 
Super :D

Aczkolwiek chyba jednak oślepłem troszkę, bo teraz widzę, że przy nowych postach wyświetla się stosowny znaczek (dokładniej obok daty wysłania). Sęk w tym że kolorek trochę zlewa się z kolorystyką forum, zauważyłem dopiero dzięki twojemu niebieskawemu kolorkowi :p
 
:hmmm:Nie można byłoby ustawić wątku, żeby automatycznie zamykał się i otwierał w zadanych godzinach:question:? Chodzi mi konkretnie o Karczmę i Nocną Wyzimę, gdzie notorycznie korci mnie, aby udzielać odpowiedzi w czasie zakazanym.
I koniecznie dodajcie powiadomienie o nowym poście przed wysłaniem odpowiedzi.
 
:hmmm:Nie można byłoby ustawić wątku, żeby automatycznie zamykał się i otwierał w zadanych godzinach:question:? Chodzi mi konkretnie o Karczmę i Nocną Wyzimę, gdzie notorycznie korci mnie, aby udzielać odpowiedzi w czasie zakazanym.
Oczywiście, że można. Tylko wątpię by się komuś z twórców forum chciało w to bawić, bo można się bez tego obejść. A nawet jak napiszesz po czasie, to coś się stanie? xD
 
:hmmm:Nie można byłoby ustawić wątku, żeby automatycznie zamykał się i otwierał w zadanych godzinach:question:? Chodzi mi konkretnie o Karczmę i Nocną Wyzimę, gdzie notorycznie korci mnie, aby udzielać odpowiedzi w czasie zakazanym.
I koniecznie dodajcie powiadomienie o nowym poście przed wysłaniem odpowiedzi.


Ale to bardziej chodzi o jakąś wspólną zabawę w konwencji przecież... jasne, że możemy zamykać na serio, tylko wtedy interakcja między nami mniejsza, całkiem nie taki jest zamysł ;)
Nie grałeś nigdy w papierowe RPGi? :p
 
Oczywiście, że można. Tylko wątpię by się komuś z twórców forum chciało w to bawić, bo można się bez tego obejść. A nawet jak napiszesz po czasie, to coś się stanie? xD
Czasami z przyczajki próbuję :sofa:, ale Und mnie wygania :popo:

Ale to bardziej chodzi o jakąś wspólną zabawę w konwencji przecież... [...]
Tak tylko się droczę:fish:.
 
Last edited:
Właśnie przed chwilą chciałem przejrzeć posty pewnego użytkownika na forum RedKita, ale w sekcji "zobacz posty" (dostępnej z profilu) wszystkie fora wrzucone są teraz do jednego worka, przez co znalezienie tam czegokolwiek graniczy z cudem. Co gorsza, z tego co widzę, jest to szerszy problem dotyczący samej wyszukiwarki i wszelkich funkcjonalności o nią opartych.

Proponuję wprowadzenie trzech rzeczy by to rozwiązać:


  1. W wyszukiwarce i pokrewnych funkcjach dodać filtr wyników obejmujący 6 obecnych forów (licząc wersje polskie i angielskie), tak by można było zobaczyć wyniki jedynie z interesującego nas forum.
  2. W wynikach wyszukiwania dodać kolejną kolumnę, która określa na którym forum jest post. Obecnie w kolumnie "Forum" podana jest tak na prawdę nazwa działu i np. nie mam pojęcia czy post znajdujący się w "General Discussion" jest na forum TW, CP czy RK... Moim zdaniem powinien być podany zarówno dział jak i główne forum.
  3. To samo dotyczy wyszukiwania zaawansowanego - nie mogę zawęzić wyszukiwania do forum, muszę zrobić to co do działu, w dodatku okienko wyboru jest tak małe (a działów tak dużo), że nie wiem na którym forum dany dział się znajduje. Proponuję rozwiązać to dwustopniowo - wybór działu mamy dopiero po wybraniu forum.

Ogólnie z tego co widzę obecne forum nazywa działy forami - jest to trochę mylące.
 
Last edited:

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    89.8 KB · Views: 52
@Scani - U mnie da się tak wyszukać (patrz: obrazek). Czy userzy nie mają takiego panelu?

Mają, to jest to o czym piszę w punkcie 3. Spróbuj tam szybko znaleźć polskie forum wiedźmińskie lub cyberpunka. Niby można je wyszukać z klawiatury, ale gdyby działy nie były wymieszane z forami, byłoby to o wiele łatwiejsze.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom