Konkurs !!! - wygraj unikatowy kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL !

+
Konkurs !!! - wygraj unikatowy kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL !

Zwycięzcą KONKURSU został :

Cannibal Corpse

Jako jedyny uczestnik konkursu, przesłał pełne prawidłowe odpowiedzi.
Gratuluję , nagroda wędruje do Ciebie kurierem :)



Pytania konkursowe i prawidłowe odpowiedzi:

W1:
1. Wymień imiona wiedźminów, którzy odnaleźli Geralta w okolicach Kaer Morhen i przetransportowali go do twierdzy. (Vesemir, Eskel)
2. Ilu rasistów chciało „zrobić krzywdę” Zoltanowi Chivayowi ( „…Brodę mu ogolimy”) , gdy Geralt przyszedł mu z pomocą? Podaj dokładną liczbę. (czterech)
3. Jakie zadanie może przyjąć Geralt od kupca Leuvaardena w II akcie na Grobli? (Bezpieczna przystań, ubić utopce na przystani)
4. Dlaczego Toruviel postanowiła uwięzić dzieci w Wiosce Odmęty? (Bo uważa, że tylko obecność dzieci powstrzyma Raylę przed szturmem Zakonu Płonącej Róży)
5. Jaką zapłatę otrzymał Geralt od Vaski za pozbycie się utopców? (Sefira Kezath)

W2.
6. Kto towarzyszy Geraltowi, gdy ten musi przedostać się przez bitwę upiorów do Vergen (ścieżka Roche'a) lub obozu Henselta (ścieżka Iorvetha)? Proszę podać odpowiedź do obydwu ścieżek. (W ścieżce Roche'a Zoltan, w ścieżce Iorwetha Filippa pod postacią sowy)
7. Jakiej broni używa Loredo podczas walki z wiedźminem? (gizarma lub halabarda)
8. Jakie zeznania oprawcy próbują wymusić na Arjanie? ((zamierzają, by zeznał fałszywie w sprawie Anais i Busssy'ego; chcą, by przyznał się do kazirodztwa z Marią Luizą, swą matką, co odebrałoby jego rodzeństwu prawo do tronu)
9. Co może uratować smoka przed śmiercią? (Sztylet Filippy Eilhart)
10. W jaki sposób oszukuje Mocarny Numa ? (Korzysta z anabolika- eliksiru dodającego siłę)


Fan Film:
11. Kogo nazywali „ścierwami” Wiedźmini ? (Morderców niewinnych ludzi i gwałcicieli niewinnych kobiet)
12. Dokąd i po co wysłał Lambert córki Sołtysa ? (W góry aby sprowadzili osadników do wioski)







Zapraszam Wszystkich Fanów komputerowego Wiedźmina, do wzięcia udziału w ostatnim konkursie, z cyklu "WYGRAJ UNIKATOWY KOLEKCJONERSKI WIEDŹMIŃSKI KUFEL" :)

Tak jest mamy godzinę : 02:40 dnia: 12.07.2014r, czy pamiętacie dokładnie przygody Geralta z gier: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów ? :) Jeżeli nie możecie jednoznacznie odpowiedzieć "Tak" zachęcam Was do przypomnienia sobie (w miarę możliwości czasowych;) ) fabuły, ścieżek gier.

To właśnie z gier komputerowych: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów , przygotowaliśmy 10 konkursowych pytań ( po pięć z każdej części gry).

Dodatkowe 2 pytania konkursowe, będą dotyczyć naszego materiału : http://www.youtube.com/watch?v=AQlYlnWhNaE

Regulamin konkursu „WYGRAJ UNIKATOWY KOLEKCJONERSKI WIEDŹMIŃSKI KUFEL”:

pkt. 1 – Konkurs przeznaczony jest dla osób mieszkających w Polsce , posiadających konto na forum: http://forums.cdprojektred.com/forums/9, posiadających adres wysyłkowy na terenie Polski.

pkt. 2 – Pytania konkursowe składają się z : dziesięciu pytań z fabuły,( ścieżek) gier komputerowych: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów, oraz dwóch pytań związanych z materiałem: http://www.youtube.com/watch?v=AQlYlnWhNaE.
Prawidłowe odpowiedzi (wszystkie 12), należy jak najszybciej przesłać na adres e-mail:

kolekcjonerx@interia.eu

Proszę nie zapomnieć o ponumerowaniu odpowiedzi, np.:
1 -
2 -
3 -
itd.

Pytań w sumie jest 12.

W temacie wiadomości wpisujemy: konkurs - pseudonim z forum ( osoba która wygra , po konkursie dośle mi dane do wysyłki)

Ważne!!!
Wygra osoba, która jako pierwsza prześle na podany adres e-mail prawidłowe odpowiedzi.

Podkreślam:

po pierwsze: prawidłowe

po drugie: jako pierwsze

pkt. 3 – Każdy zarejestrowany użytkownik forum , może wysłać tylko jednego e-maila zawierającego odpowiedzi. Każdy kolejny e-mail przesłany przez tego samego użytkownika forum – nie bierze udziału w konkursie.

pkt. 4 – Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłowe odpowiedzi na podany adres e-mail, w jak najszybszym czasie, otrzymają kolekcjonerski Wiedźmiński Kufel. ( Przewidziana są dwie nagrody, dla pierwszych dwóch osób).

pkt. 5 – Pytania konkursowe, zostaną podane w tym wątku (na pierwszej stronie – powyżej regulaminu), w czwartek tj. 24.07.2014r , około godziny 21.00 ( proszę uważnie śledzić wątek i odświeżyć ok 21.00 ) Na prawidłowe odpowiedzi czekam : od pojawienia się pytań konkursowych w poście do godziny 23.00 tego samego dnia , po godzinie 23.00 - przesłane odpowiedzi, nie brane są pod uwagę.
Przy wpisywaniu odpowiedzi, proszę pamiętać o poprawnym nazewnictwie , zgodnym z fabułą gier. Słowotwórstwo będzie traktowane jako błędna odpowiedź.
Zwycięzców podam najpóźniej do niedzieli 27.07.2014r, w tym wątku - ujawniając ich nick-i :).

pkt. 6 – Nagroda zostanie dostarczona kurierem, na wskazany przez zwycięzców adres w Polsce.

pkt. 7 - W konkursie nie mogą brać udziału osoby, które w poprzednich konkursach wygrały kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL.

Życzę powodzenia :)

KolekcjonerX
 
Last edited:
Za pierwszym razem machnąłem się w jednym pytaniu, może tym razem pójdzie lepiej :). @KolekcjonerX dzięki, że wam się chce coś takiego robić :).
 
Podobają mi się zasady konkursu. Wszyscy zainteresowani mogą się spokojnie przygotować, dzięki czemu więcej osób może spróbować swoich sil w walce o kufel. Tym razem pewnie i ja spróbuję :D
 
Przypominam,
pytania konkursowe w czwartek tj 17.07.2014r, ok godziny 21. Pojawią się na samej górze wątku.

Zapraszam :)
 
Powodzenia również :) zobaczyłem pytania i zorientowałem się, że naprawdę mało pamiętam ;(
 
A ja pamiętałem, tylko niestety musiałem nagle wyjechać i konkurs mi przeszedł koło nosa :(. No ale życzę powodzenia tym, którzy zdążyli :). I przyznam, że niektóre pytania sprawiłyby mi spory kłopot, ciekaw jestem prawidłowych odpowiedzi.
 
Top Bottom