Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Tarcze, hmm... temerska idealna, nie musisz przesuwać lilii, zakonna tak jak mówi SMiki, herb pozostanie taki jak w W1, ale tło możesz zrobić takie jak w W2. Pomysł z podzieleniem na pół czerwonej tarczy bardzo dobry :) Dziękujemy :p Powitamy elfy z otwartymi rękoma.
 
Krótko - twarz Triss wersja 4.0.0.1. Jest bardziej opalona, ma mniej rybie usta i poprawione oczy. Więcej z tym paskudnym modelem twarzy nie osiągnę.
:comeatmebro:



Aha, próby wykorzystania wizerunku znajomych dziewojek do retekstury nie zdały egzaminu, ale co moje to moje. :harhar:
 
To niechaj nie będzie wyłącznie Twoje, podziel się z kolegami.
A twarz prześliczna. Nareszcie wygląda młodziej i nie jak kobieta z wytrzeszczem. Wrzucam do obu tematów.
 
Triss coraz ładniejsza, choć przydałoby się jeszcze jakoś rozwiązać kwestię tego futra na kołnierzu.

Ale w sumie piszę z innej okazji. Nie wiem czy zauważyliście, ale na nowym forum powstała możliwość założenia grup społecznościowych. Mogą być one prywatne lub publiczne i z tego co rozumiem są takim "forum na forum", można też wgrywać na nie obrazki. To do jakiej grupy należy dany użytkownik widać w jego profilu.

Link do grup: http://forums.cdprojektred.com/group.php

Może stworzenie takiej grupy zrzeszającej kontrybutorów tego moda ułatwiłoby wam pracę i komunikację? Nie mówiąc już o tym, że po prostu w jakiś sposób wyróżniałoby na tym forum. Co o tym myślicie?
 
"Młode Wilki"? Kurczę, z pewnością już wcześniej padła propozycja nazwy dla nas. Ale nie pamiętam.
 
Scani, o te futerko będę postulował na wieki wieków. Gdyby tylko Pauvell sie pojawił.

Edit: Posiedziałem chwilę przy Kalksteinnie i zauważyłem ciekawy fakt - to co zajęło mi masę czasu wyszło tak sobie, natomiast szata wykonana w 5 minut wygląda elegancko (w porównaniu do oryginału)

:hmm:
 
Last edited:
Pokaż alchemika. :D

A my to będziemy Zjednoczone Imperium Gnomohobbicie :p

A no i Triss idealna, nawet z futerkiem przejdzie.
 
Last edited:
Pokażę jak będzie gotowy. Zostało jeszcze trochę elementów. Przy okazji trafił mi się ten jakże lubiany motyw, że idąc sobie ulicą w głowie zrodził się idealny pomysł na rozwiązanie pewnych problemów przy reteksturowaniu.

Patrol, czy tego chcemy czy nie aktualnie musi przejść z futerkiem, nadal nie mogę znaleźć maszynki do golenia, brzytwy czy nożyczek. Tylko wakizashi i kosę mam na wyciągnięcie ręki, ale gdzie z tym do kobiety

:mean:

Edit: Trochę samozaparcia i alchemik gotowy:

 
Last edited:
O niebo lepiej wygląda. Tylko mu ręce zamień na stare :p Bo jakieś takie zombiowate się wydają teraz :D
 
Mnie właśnie denerwował ten efekt blur na dłoniach, nie pasowało to do starszego faceta, który pewnie nieraz miał do czynienia ze żrącymi odczynnikami. Jeśli jednak chcecie mogę zmniejszyć efekt zmarszczek.
 
Top Bottom