Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
A konferencje i najważniejsze pokazy 9 czerwca. Czyli dokładnie jak rok temu. Jest szansa, że gameplay pokażą dopiero na E3, ale wolę wierzyć, że nastąpi to wcześniej, przy starcie pre-ordera :D

@down Datę premiery obiecywali na 1 półrocze, a E3 to już drugie :p A jak data premiery, to wraz z nią na 100% pre-order
 
Last edited by a moderator:
A konferencje i najważniejsze pokazy 9 czerwca. Czyli dokładnie jak rok temu. Jest szansa, że gameplay pokażą dopiero na E3, ale wolę wierzyć, że nastąpi to wcześniej, przy starcie pre-ordera :D

Patrz, bo Twoje marzenie się spełni i pre-order ruszy na E3 dopiero! :(
 

Guest 3669645

Guest
Last edited by a moderator:
A kysz z tymi wróżbitami na czerwiec :p Prawdopodobnie CDA rozpocznie w Polsce zalew informacji o W3 (11 lutego) :)
 
Dzieciaki w moim województwie to mają przynajmniej zaraz ferie i 2tyg zleci im jak z bicza. Obudzą się w marcu ;). A tacy staruszkowie jak ja muszą pracować. Ja myślę, że gameplay pojawi się na początku kwietnia. Na tej mitycznej wiosennej konferencji.
 
Ale tego CDA jeszcze nie było wróżbito, będzie dopiero we wtorek :) I jest mowa o tajemniczej grze, w którą grali i rozpisali się o niej na 4-strony :D
 
Nie będzie to raczej Dying Light, bo dziennikarze mogli już dawno zagrać i opisać swoje wrażenia. Ja stawiam na Lords od the Fallen. Dlatego że, w poniedziałek wieczorem wypuszczą gameplay. Nie napalałbym się na W3. MM360 lub Keth powinni wpaść i rozwiać wątpliwości jeżeli to nie jest Wiesiek. Cała konkurencja REDów już się pochwaliła filmikami z rozgrywki. Czkamy na ruch "Czerwonych".
 
A konferencje i najważniejsze pokazy 9 czerwca. Czyli dokładnie jak rok temu. Jest szansa, że gameplay pokażą dopiero na E3, ale wolę wierzyć, że nastąpi to wcześniej, przy starcie pre-ordera :D

@down Datę premiery obiecywali na 1 półrocze, a E3 to już drugie :p A jak data premiery, to wraz z nią na 100% pre-order

Od kiedy to czerwiec jest w drugim półroczu? Jakiś nowy kalendarz tworzymy :p.
 
Ale tego CDA jeszcze nie było wróżbito, będzie dopiero we wtorek :) I jest mowa o tajemniczej grze, w którą grali i rozpisali się o niej na 4-strony :D

Ale spis zawartości już jest marzycielu. :p Ale przyznaje, że ten fakt o tajemniczej grze jakoś mnie ominął... ale poważnie gdyby W3 był w CDA to okładka by z tym związana była. :p

Nie będzie to raczej Dying Light, bo dziennikarze mogli już dawno zagrać i opisać swoje wrażenia. Ja stawiam na Lords od the Fallen. Dlatego że, w poniedziałek wieczorem wypuszczą gameplay. Nie napalałbym się na W3. MM360 lub Keth powinni wpaść i rozwiać wątpliwości jeżeli to nie jest Wiesiek. Cała konkurencja REDów już się pochwaliła filmikami z rozgrywki. Czkamy na ruch "Czerwonych".


Żeby nie było to REDpoint za pierwszą część - z tą o tym, że to nie będzie W3. ;)
 
Last edited:
Raczej nie wróżbito, jak chcą aby to była niespodzianka - przeczytaj to jeszcze raz :p

DOWN - Nigdy! A kysz Napoleonie! ;)
 
Last edited:
Raczej nie wróżbito, jak chcą aby to była niespodzianka - przeczytaj to jeszcze raz :p

Ale.. Z tytułów takich jak W3 w Polsce się niespodzianki nie robi raczej, bo sam tytuł na okładce by zdecydowanie podniósł ilość sprzedanych egzemplarzy. Więc marzycielu hops na ziemie. ;)
 
To byłoby trochę głupie robić tajemnicę z gry, a na okładce motyw/postać z tajemniczej produkcji, której nie ma w spisie. CDA i tak ma dobrą sprzedaż. Chciałbym się pozytywnie zaskoczyć, ale też chce się dowiedzieć czy Tomek Gop spełnił swoje ambicje. Może w Lords of the Fallen będzie ogromna, starożytna puszcza :fury:
 
Last edited:
Top Bottom