Gra się sama wyłącza

+
Status
Not open for further replies.
Gra się sama wyłącza

Witam wszystkich zapalonych graczy Widźmina 2. Mam problem z grą. Zakupiłem grę na Steam niedawno i po instalacji zabrałem się za grę, po pewnym upływie czasu gra mi się wyłączyła, zostałem wyrzucony do pulpitu i nie dostałem informacji o tym że gra się wyłączyła albo o error nic po prostu nic. Takie sytuacje zdarzają się dość często i nie mogę przejść tej gry w miarę normalnie. Sprzęt mam naprawdę dobry i wystarczający do tej gry gra działa płynnie lecz się wyłącza w różnych miejscach nie konkretnych nieraz podczas auto sejwów nieraz tak po prostu. Próbowałem coś z reinstalacją gry i nową instalacją lecz nic to nie dało próbowałem zmniejszyć wymagania gry ale gra się wyłącza. Proszę o pomoc.
 
Przed założeniem tematu proszę skorzystać z wyszukiwarki i zapoznać się ze strukturą forum. Proszę także zapoznać się z tematem dotyczącym zasad korzystania z działu pomocy technicznej i dopisać się do któregoś z wymienionych tam wątków -

http://forums.cdprojektred.com/threads/17398-Zasady-korzystania-z-dzia%C5%82u-Pomocy-Technicznej-%28UWAGA-ZMIANY!%29
Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom