Pre-order na GOG.COM vs. CDP.PL

+
Pre-order na GOG.COM vs. CDP.PL

Próbuję zdecydowac gdzie złożyć zamówienie na W3? Na GOGu czy na CDP? Na obu stronach chwalą się unikalną zawartością.
Czy edycja cyfrowa dostępna na cdp.pl ma jakieś bonusy nieobecne w edycji do zamówienia na GOGu?
Przy zniżkach za posiadanie W1 i W2 cena jest praktycznie taka sama, a GOG jest według mnie lepiej obsługiwany.

Decyzja jest o tyle istotna, że póki co nie ma informacji o możliwości zarejestrowania kupionych gdzie indziej kopii na GOGu.
 
Próbuję zdecydowac gdzie złożyć zamówienie na W3? Na GOGu czy na CDP? Na obu stronach chwalą się unikalną zawartością.
Czy edycja cyfrowa dostępna na cdp.pl ma jakieś bonusy nieobecne w edycji do zamówienia na GOGu?
Przy zniżkach za posiadanie W1 i W2 cena jest praktycznie taka sama, a GOG jest według mnie lepiej obsługiwany.

Decyzja jest o tyle istotna, że póki co nie ma informacji o możliwości zarejestrowania kupionych gdzie indziej kopii na GOGu.
Bo wersja na cdp.pl to wersja fizyczna jak się nie myle czyli pudełkowa z wysyłką, a ta na gogu to cyfrowa.

Edit: anie cyfrowa też tam jest, to w takim razie nie wiem.
 
Last edited:
W najbliższym czasie REDzi nie przewidują kopii zapasowych na GOGu tak jak przy W1 i W2 ale myślę, że kiedyś taką możliwość udostępnią. :)
 

Tares

Forum veteran
Jeżeli interesuje Cię wersja cyfrowa to wybierz GOG.com. Ja chcę mieć pudelko na półce i dlatego wybrałem CDP.pl ;)
 
Próbuję zdecydowac gdzie złożyć zamówienie na W3? Na GOGu czy na CDP? Na obu stronach chwalą się unikalną zawartością.
Czy edycja cyfrowa dostępna na cdp.pl ma jakieś bonusy nieobecne w edycji do zamówienia na GOGu?
Przy zniżkach za posiadanie W1 i W2 cena jest praktycznie taka sama, a GOG jest według mnie lepiej obsługiwany.

Decyzja jest o tyle istotna, że póki co nie ma informacji o możliwości zarejestrowania kupionych gdzie indziej kopii na GOGu.

Polecam Ci kupno wersji cyfrowej na GOG. Dostaniesz więcej bonusów m.in. Neverwinter Nights czy komiks.

[h=2][/h]
 
Top Bottom