Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jeśli to byłby Pontar, to Ziemie Niczyje byłyby górami... Nie ma szans skoro góry powinny być w miejscu z którego robiony jest screen, natomiast tam gdzie są powinna być równina z nad której rzut jest na tego 2 screena.

No chyba że będziemy mieli do wglądu większą część Redanii...
 
Te rozkminy mnie rozwalają :p Najdrobniejszy szczegół, aspekt jest tu ogarniany i bardzo bardzo dobrze :p Z twittera Marcina można również wyczytać że jutrzejszy render jest promocyjny a nie z gry :(
Noo to że to nie model z gry było raczej wiadome, przecież to widać... :p
 

Guest 3669645

Guest
W końcu coś dostaniemy :). Oj będzie na co patrzeć.
No właśnie nic nie dostaniemy, bo ten render mamy od tygodnia. Dadzą go tylko w wyższej rozdziałce dla tych co chcą mieć tapetę.

Za parę dni koniec 1 kwartału roku. Liczę na to że w kwietniu coś w końcu zapodadzą, choćby małego.
 
No właśnie nic nie dostaniemy, bo ten render mamy od tygodnia. Dadzą go tylko w wyższej rozdziałce dla tych co chcą mieć tapetę.

Za parę dni koniec 1 kwartału roku. Liczę na to że w kwietniu coś w końcu zapodadzą, choćby małego.
Ja też liczę na jakieś nowe materiały. Choćby kilka nowych screenów. Przy tak ogromnym świecie nie powinno być z tym problemów. Co do rendera to lepszy rydz niż nic.:D
 
Jutro render, tak?
Szkoda, znaczy się fajno, tyle że to już było.
Kolejny dzień tradycyjnej posuchy, hej!
I tak jeszcze z minimum dwa miesiące, 2x hej!

A że model Gerwanta nie pochodzi z gry było oczywiste.
Nie wiem skąd podejrzenia, że mogłoby być inaczej.


To idę spać. Szybciej mi zleci do jutra.

Rozumiałbym ekscytację, gdyby chodziło o gameplay, dziennik etc.
Ale to tylko "stary" render z podbitą rozdziałką. Nic specjalnego jak dla mnie.

Oj będzie na co patrzeć.

Jeśli wrzucą render golusieńkiej Yen lub Triss, to jak najbardziej, ale w tej sytuacji nie. Nie będzie.

Te rozkminy mnie rozwalają. Najdrobniejszy szczegół, aspekt jest tu ogarniany i bardzo bardzo dobrze

Powiedziałbym raczej, że bardzo źle.
To jeden z symptomów choroby zwanej przewlekłą posuchą.
Każda, nawet najmniejsza nowość jest rozkładana na czynniki pierwsze i wałkowana po stokroć, co często owocuje zwariowanymi teoriami, czy wielostronicowymi rozkminami na ważkie tematy w rodzaju, to gwiazdy, czy może coś innego.
 
Jutro render, tak?
Szkoda, znaczy się fajno, tyle że to już było.
Kolejny dzień tradycyjnej posuchy, hej!
I tak jeszcze z minimum dwa miesiące, 2x hej!

A że model Gerwanta nie pochodzi z gry było oczywiste.
Nie wiem skąd podejrzenia, że mogłoby być inaczej.




Rozumiałbym ekscytację, gdyby chodziło o gameplay, dziennik etc.
Ale to tylko "stary" render z podbitą rozdziałką. Nic specjalnego jak dla mnie.



Jeśli wrzucą render golusieńkiej Yen lub Triss, to jak najbardziej, ale w tej sytuacji nie. Nie będzie.



Powiedziałbym raczej, że bardzo źle.
To jeden z symptomów choroby zwanej przewlekłą posuchą.
Każda, nawet najmniejsza nowość jest rozkładana na czynniki pierwsze i wałkowana po stokroć, co często owocuje zwariowanymi teoriami, czy wielostronicowymi rozkminami na ważkie tematy w rodzaju, to gwiazdy, czy może coś innego.

Eustachy nie narzekaj, bo znów zamkną najlepszy temat na forum i będzie płacz :(
 
@eustachy_J23 : To była ironia :p Sam chętnie bym pomarudził na brak materiałów ale: raz nie chcę należeć do Warzochistów :p ..dwa to nic nie da :( Kiciński powiedział do czerwca null. No i dziękuję..postoję..dobranoc.
 

Guest 3669645

Guest
Z 2 strony jeśli słowa Marcina są nadal aktualne (że musimy się uzbroić w cierpliwość, ale jeszcze "tylko trochę") to raczej przed E3 powinno się coś pojawić :p

Bo jeśli te "trochę cierpliwości" odnosiło się do 3 miesięcy do E3, to chyba był to kiepski żart... Wychodziłby nam z tego pełny rok niczego z gry, pomijając trailer VGX który ma z 30s materiału i screeny. A trailer CGI to z grą za wiele wspólnego nie ma.

No ale jeśli jednak dopiero E3 to cóż, przeboleję, bo jakby nie patrzeć pozostały nieco ponad 2 miesiące. Ale uraza do REDów pozostanie, jeśli nie wypuszczą chociaż dziennika i screenów. Jak sobie teraz pomyślę, że gdyby nam powiedziano na zeszłych targach że kolejny konkretny materiał dostaniemy dopiero za rok, to byłaby rewolucja na forum, oj byłaby... :D A tak to rok sobie mija, nic się nie ukazuje dużego, rękoczynów brak.

REDzi, jak wy to robicie? xD
 
View attachment 2465
To w wysokiej rozdzielczości..po prostu :p
Jak oni to robią? Myślę że jakaś manifestacja pod ich budynkiem by to zmieniła? This is REDANIA!! Jedziemy? :p
 

Attachments

  • 1476099_10152056039269331_42731299_n.jpg
    1476099_10152056039269331_42731299_n.jpg
    11.8 KB · Views: 31
Top Bottom