Leszy - opiekun i strażnik lasu

+
Leszy - opiekun i strażnik lasu



“W obliczu coraz większego zagrożenia ze strony ludzi, w miejscu nieskalanym dotąd ludzką obecnością, zrodził się Leszy, opiekun i strażnik lasu. Legenda głosi, że Leszy stoi na straży tych istot, które nie potrafią obronić się same…”


Przeczytajcie historię Leszego, jednego z potwórów znajdujących się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Czy znajdziecie w sobie wystarczająco wiele odwagi, by wyruszyć do lasu i stanąć z nim twarzą w twarz?
 
Czy znajdziecie w sobie wystarczająco wiele odwagi, by wyruszyć do lasu i stanąć z nim twarzą w twarz?

Znaczy się, wyzwanie, tak?
No jak tak, to ja się z chęcią podejmę, jest tylko jeden drobny problem.
Nie mam gry, póki co, więc podeślijcie jeden egzemplarz. Ładnie proszę.
Żeby nie było, zapłacę oczywiście.
No, to załatwione. Dzięki z góry.
 
@Kamiszon dla mnie jest bardziej podobny do owego jegomościa(KTO NIE GRAŁ W THE WOLF AMONG US OGLĄDA NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!):

 
Jestem ciekaw, czy z takim Leszym można się będzie dogadać, np. że oszczędzimy go jeśli przestanie zabijać ludzi mieszkających w wiosce. On zgodzi się pod warunkiem że ludzie nie będą karczować lasu. Jeśli załatwimy sprawę i wymusimy na miejscowych zaprzestanie wycinki, duch jakoś się nam odwdzięczy, na przykład dając nam amulet chroniący przed wilkami. Co o tym sądzicie? ;)
 
Więc będą musieli pozyskiwać i transportować drewno z innego lasu. Inaczej duch naśle na nich stado wilków i nekkerów i wybije do nogi. Coś za coś.
 
Więc będą musieli pozyskiwać i transportować drewno z innego lasu. Inaczej duch naśle na nich stado wilków i nekkerów i wybije do nogi. Coś za coś.
Co za coś? Albo umrą podczas zimy bez drewna (bo pieniędzy taka wioska nie ma), albo zabije ich leszy. To nie jest ekolog, takie mam zdanie.
 
Top Bottom