CD Action EXPO i CD Projekt

+
Wiedźmin to gra dla dorosłych, zawsze tak było, więc nikt nikogo nie ignorował.
Owszem. Sam znaczek "18+" tworzy pokusę dla szerokiego grona małoletnich graczy. A gdy się jeszcze weźmie pod uwagę, że W3 to gra najwyższej jakości, w całości po polsku i z polskim bohaterem to już w ogóle owoc zakazany pełną gębą. Nie sugeruję tu bynajmniej, że CDPR celuje również w tę grupę. Mówię po prostu, że młodzież nie takie rzeczy już widziała np. w internecie, w TV, na billboardach etc. To trochę tak, jakby odwiedzać Galleria dell'Accademia i kazać dziecku odwracać wzrok przy posągu Dawida. Wszyscy wiedzą, o co chodzi, bo są bombardowani seksem 24/7.
 
Gra jest 18+, ale impreza chyba taka nie była?
No właśnie, nie była. A zatem albo idziemy na całość i nie reklamujemy gier PEGI 18 w ogóle, albo nie bawimy się w quasiparawany, bo to trąci lekką hipokryzją. Cała niepełnoletnia publika i tak została skutecznie zachęcona do kupna gry. Pokazanie jednego artu niczego tu nie zmienia.
 

Attachments

  • The_Witcher_3_Wild_Hunt_Brothel_s.jpg
    The_Witcher_3_Wild_Hunt_Brothel_s.jpg
    61.5 KB · Views: 42
Za te detale odpowiada kobieta!
To samo miałem pisać ;D
A tak swoją drogą... Nie przepomina wam to GNOMA??
Tylko trochę nos krótki ;/ Ale ciągle to może być włochaty niziołek xD
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest

Zgaduję że ów dom uciech to budynek po lewej :D
 
Czy te arty były dostępne gdzieś wcześniej? Z tego co widzę, to część tak (np. to laboratorium), ale kilka wygląda mi na nowe. Ciekawe, bo myślałem, że znam wszystkie. W każdym razie... są świetne. Dużo im bliżej do W1 (co w osobiście oceniam na plus i to wielki) niż do bardziej- w moim odczuciu- nie zawsze trafionego klimatu z W2. Wyśmienite.
hype++;
 
Czy te arty były dostępne gdzieś wcześniej? Z tego co widzę, to część tak (np. to laboratorium), ale kilka wygląda mi na nowe. Ciekawe, bo myślałem, że znam wszystkie. W każdym razie... są świetne. Dużo im bliżej do W1 (co w osobiście oceniam na plus i to wielki) niż do bardziej- w moim odczuciu- nie zawsze trafionego klimatu z W2. Wyśmienite.
hype++;
To zobacz sobie na grafiki koncepcyjne Flotsam z W2, im też bliżej było do klimatu z W1 ;P A arty oczywiście bardzo fajne :)
 

Zgaduję że ów dom uciech to budynek po lewej :D

A jest jakiś budynek po prawej stronie? (Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.)
Ten pierwszy budynek po lewej, to zapewne karczma, poznać po szyldzie moźna (przewaźnie karczmy były budowane w portach). Kto wie, moźe na wzór Flotsam, na górnym piętrze znajduje się ów przybytek uciech. :p
 
Zgadzam się, ale młodsi tzn. 15-16 lat też mają prawo do Wiedźmina :) Oczywiście nie mówię tu o sobie, ale z myślą o młodszych :)
 
Zgadzam się, ale młodsi tzn. 15-16 lat też mają prawo do Wiedźmina :) Oczywiście nie mówię tu o sobie, ale z myślą o młodszych :)
Ojtam. Młodzież zawsze znajdzie sposób.
Na przykład rejestrując się na forum...

@Wojtak212
Przecie ja skrycie trolluję, sam nie osiągnąłem jeszcze pułapu osiemnastego roku życia ; P
 
Last edited:
@SMiki55 ja tam pełnoletni nie jestem i szczerze się do tego przyznaje, sprawiałem wam jakieś problemy, nie sądzę :p
Po za tym to nie temat, na takie rozmowy ;)

aha, no chyba że tak
 
Last edited:
Top Bottom