Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
wiem, trzeba zainstalować fcr z efektem bez otoczki podczas widzenia w ciemności a następnie z pliku wiedźmina usunąc plik "system" :) :) :) :)ale nie cały tylko to co rozpakowało sie z fcr
następnie isc do folderu data-z_fcr-ncs- i usunąć :nvision_remove i vision_apply :)
i można sie cieszyć grą bez jakiegoś ciągłego efektu kota psującego klimat :) :)
 
Last edited:
Włączyłem sobie dziś wiesława od początku... i mam pomysł. Usuńmy pochwę dla miecza ćwiczebnego, niby skąd miała się wziąć na plecach Geralta :p
 
Przy dodawaniu kurtek i tak będziemy musieli ingerować w pliki FCR-u. Jeśli Flash się zgodzi, to przy okazji można pobawić się przy Scabbardzie.

Zresztą i tak będzie trzeba dodać dwie nowe tekstury dla pochew Mieczy Przeniewiercy.
 
Taki mały pomysł mi wpadł. Zbroja która stoi u Oda ma się nijak do zbroi występujących na postaciach, przy ER dajmy jej wygląd podobny do oficera temerskiego.

Już 200 pobrań :D
@SMiki55 pochwa miecza ćwiczebnego to jedna z ładniejszych, wara mi od niej :D Poza tym jak wziął miecz i pochlastał Salamandry to mógł sobie takową podnieść i założyć, przecież nie będzie miecza w ręce nosił.
 
Last edited:
Taki mały pomysł mi wpadł. Zbroja która stoi u Oda ma się nijak do zbroi występujących na postaciach, przy ER dajmy jej wygląd podobny do oficera temerskiego.

Już 200 pobrań :D
A to nie jest jedna i ta sama zbroja we wszystkich lokacjach? Jeśli nie, to można się pokusić o jakąś personalizację. Choćby osobisty herb, o ile brat Oda takowy miał.
 
Nie nie, tarcza będzie liliami usiana, taka jak ma oficer, tylko wiadomo, ma inny kształt. A personalizacja? Kieedyś indziej.
 
Last edited:
No panowie, wielkie gratulacje!
Mimo, że już praktycznie nie mam nic wspólnego z modem z wyjątkiem nazwy, to i tak świetnie jest zobaczyć jak coś co się zapoczątkowało samo rośnie i w końcu dojrzewa do stanu, kiedy cały świat jest w stanie to zobaczyć.

I muszę przyznać, że z premierą trafiliście świetnie na głód informacji o Wieśku spowodowany bliskością E3. Napisały o was najważniejsze polskie portale :) :

http://www.eurogamer.pl/articles/20...-czesci-serii-wiedzmin-zmienia-wyglad-postaci
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107..._na_Wiedzmina_3__a_fani_skonczyli_wielka.html
http://www.cdaction.pl/news-38123/w...---mod-do-jedynki-odswiezajacy-gre-wideo.html
http://www.gry.banzaj.pl/Wiedzmin-P...zygody-z-pierwszej-gry-raz-jeszcze-87928.html
http://gry.onet.pl/wiedzmin-powrot-bialego-wilka-polski-przeboj-sprzed-lat-wiecznie-zywy/rlmnr

Ogromny szacunek dla wszystkich biorących w tym udział, a szczególnie dla tych, którzy odważyli się wskrzesić ten projekt z fazy uśpienia. :hatsoff:
 
Och. Mogłem się nie pchać na to stanowisko pijarowca. Odpowiadanie na tyle komentarzy będzie dłuuuuugie... i cholernie satysfakcjonujące :D
 
1) Lista najważniejszych zmian:
- Kompletna przebudowa interfejsu użytkownika - nowy ekran opcji, ekwipunek, dziennik, ekran medytacji i inne (fajnie)
- Stworzenie od nowa wyglądu wielu postaci, w tym zrzucający kapcie z nóg i zwalający z kanap wygląd kurtek głównego bohatera (fajnie)
- Nowe cut-scenki w karczmach (może być)
- I wiele, wiele innych! (no to jet taki mega ogólnik, że ręce opadają. KONKRETY poproszę!)
Z tego co rozumiem, to tylko pierwsze 3 myślniki to jedyne solidne zmiany. Mało. Menu+skiny+przerywniki? Meh.

Ale to jeszcze lepsze:
Tak szczerze to ostatnia scena z trailera, kiedy przez Geralta malowniczo przenika trawa - niespecjalnie zachęca wink Jak na tyle lat pracy można było lepiej zadbać o wybór scen/animacji.
Jak ktoś może myśleć, że robiliśmy filmik przez dwa lata...
 
@Rustine
Usuniesz z tematów screeny elementów nieobecnych w modzie? Co prawda forum rozumie, że niektóre elementy pojawią się dopiero później, lecz jeśli wpadnie jakiś hejter i zacznie się wydzierać, że "skandale! Kurtek nie majo! Gdzie ten hierobrainofanta!"...

Albo w ogóle zostaw tylko linki do modu i trailer, a zdjęcia można wrzucić do galerii na moddb.
 
Na polygamii wystosowałem taki komentarz. W sumie, można go zamieścić w opisie moda zamiast wymyślonego na szybko pijarowego koszmarku "i wiele, wiele więcej"
W imieniu grupy D'ao dziękuję za wszystkie opinie :)
Trailer jest właściwie drobnym ukłonem w stronę niewydanej konsolowej wersji jedynki, nie pełnoprawnym zwiastunem modyfikacji. Rozumiem, że wielu z Was oczekiwało zapierającego dech w piersiach widoku, niestety - jesteśmy początkującą grupą modderską, nie stać nas na nagranie animacji motion-capture, musieliśmy posłużyć się wbudowanym w grę edytorem ;)
Modyfikacja całkowicie przebudowuje interfejs - nie rozprasza tak uwagi, jak oryginalny, jednocześnie dostarczając równie przyjemnych wrażeń - postawiliśmy na lekką "next-genowość", zamiast barokowych zawijasów. W przeciwieństwie jednak do interfejsu znanego z "Zabójców królów", zachowaliśmy kratownicę w ekwipunku i inne elementy, dzięki którym obsługiwanie go na PC jest wygodne i intuicyjne.
Oprócz zmian w interfejsie, zmieniliśmy (niekiedy znacząco) wygląd wielu postaci, częściowo upodabniając je do ich odpowiedników z sequela. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie Triss w stroju podróżnym, Wielkiego Mistrza w nowej zbroi czy nilfgaardzkiego kupca Leuvaardena, którego pochodzenie jest teraz widoczne na niemal pierwszy rzut oka ;)
Jak wiadomo, po całym dniu spędzonym na zabijaniu utopców na Bagnach, trzeba się zrelaksować. Dlatego nie zapomnijcie porozmawiać z Jaskrem w "Nowym Narakorcie" czy karczmie we wsi Odmęty ;)
Oczywiście, nie zamierzamy spocząć na laurach. W patchach planujemy zmienić na lepsze wygląd jeszcze wielu postaci, dodać jeszcze więcej cut-scenek, a także... coś specjalnego dla fanów Mrocznych Rynsztunków z Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 ;)
 
No, łapkę w górę dla komentarza dałem. Swoją drogą można było zrobić jakiś filmik prezentujący zmiany ;P
 
Top Bottom