E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Pod wskaźnikiem pory dnia obok mini mapy mamy pasek a w nim napis moon wraith czyli północnica i jakąś miniaturkę. Wie ktoś o co chodzi? Geralt nastawił medalion na wykrywanie północnic?
Przyjrzałem się w lepszym świetle i chodzi o noonwraith czyli południcę. Biorąc pod uwagę, że mamy południe i jedziemy przez tereny zielone może medalion ostrzega nas przed typowymi dla danego miejsca i czasu potworami, żebyśmy się przygotowali jeśli chcemy na prawdopodobne spotkania. Z tym, że w mieście traci to sens a wciąż się wyświetla.
 
wie koś czy ten nowy gameplay jest z Xboxa czy z PC? bo niby ludzie się dopatrzyli tam działającego Fur od Nvidii działającego na łbie gryfa
 
No Dijkstra wyszedł świetnie, istotnie wygląda tak, "jak gdyby dwa kaszaloty uwaliły się na wielorybie" ;P
 
Prawdopodobnie mieli wyłączony V-SYNC dlatego tak się obraz dziwnie zlewał. W każdym razie według mnie musieli grać na mocnym sprzęcie, bo podczas szybkich ruchów myszką można było zobaczyć że gra chodzi bardzo płynnie.


Piękny świat, dbałość o szczegóły poprostu nie mieści mi się w głowie.
 
XBOX ONE by się rozkraczył przy tym futrze na głowie gryfa. No i przecież tego futra na gameplayu XBONE nie miał ruchomego. Ten poprzedni gameplay to była konsola MS, ten to najprawdopodobniej PC.

Zwracam honor.
Obejrzałem 2gi gameplay tylko raz ;) (faktycznie grzywa lata, a na pokazie z Xboxem była statyczna)
Mam nadzieję, że grafika (kolory, szczegóły) będzie można uzyskać jak w obrazku na dole.
http://a.pomf.se/jjxldf.png
 
Last edited:
Przecież kilka miesięcy temu było jasno podane że nvidia zrobi narzędzia aby chodził PhysX na konsolach mimo że są na AMD

Czy to się również odnosi do PC-tów z kartami od AMD, czy tylko konsol?

Bo mam wrażenie, że NVidia, coś nie za chętnie chyba chciała podzielić się tym z konkurencją?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom