Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Wiem, że mam refleks szachisty i to takiego ospałego, ale czy to normalne, że do wyświetlenia dobrej godziny przy postach muszę sobie ustawić kairską strefę czasową? :p
 
Last edited:
Nieprawdopodobne :huh:
Zastanawiam się, co ten post miał wnieść do forumowych dyskusji. Od jakiegoś czasu każde zgłoszenie forumowego buga nieodmiennie wiąże się z twoimi uwagami, docinkami i wyśmiewaniem. Co chcesz przez to osiągnąć? Wszyscy wiemy, że posiadasz pewne umiejętności w zakresie HTMLa, JavaScriptu, PHP oraz podobnych frameworków. Nikt ci tego nie odmawia. Chwała ci za to, co robisz ze swoim fixem. Brawo. Zapewniam cię natomiast, że nie ma magicznego progu "nabij sto złośliwych postów, a forum samo się naprawi". Jestem jednocześnie ciekaw, czy byłbyś takim samym kozakiem i tak samo spędzał czas na pisaniu kolejnych mądrych uwag, gdybyś zamienił się miejscami z którymś z adminów z cedepu i miałbyś tyle pracy, co oni.
Osobiście jestem zażenowany twoją postawą. Rozumiem, że można sobie parę razy sobie pomarudzić, ale to, co robisz, świadczy tak naprawdę tylko o poziomie, jaki sobą prezentujesz. Gdybym nie był moderatorem, użyłbym paru mocnieszych określeń, ale mi najzwyczajniej w świecie nie wypada.
Naprawdę nie możesz się powstrzymać?

Niezależnie od poprzedniego akapitu - takie posty to zwyczajny spam, a ty właśnie przegiąłeś pałę goryczy. Następne więc uwagi tego pokroju będą skutkowały otrzymaniem przez ciebie warna.
To oficjalne ostrzeżenie.
 
Oh dżizas... Ten mój fix nic nie ma tu do rzeczy. Czemu jak mam jakieś uwagi co do forum, to zaraz się do fixa odwołujecie? Jako użytkownik tego forum mogę być niezadowolony z tego, co się na nim dzieje. Czy jak na forum wejdzie zwykły user, a coś mu nie będzie działać, to się będzie zastanawiać nad tym, czy admini mają co innego do roboty? Nie, bo go obchodzi akurat to konkretne forum, na którym siedzi. A resztę ma gdzieś.

A co do moich postów - po prostu dość często to manifestuję (natura spamera i te sprawy). Jakoś jak SMiki w co 2 swoim poście wrzuca te herby, to jest ok^^
 
Warny się nie przedawniają. Mają one wpływ na kolejne kary, zwłaszcza, jeżeli chodzi o przewinienie podobne do tego, za które użytkownik już dostał karę. Ale jeżeli użytkownik nie łamie regulaminu, to warn na koncie nie wpływa na nic.

Więc nie sądzę, żeby porównanie do granatu było miarodajne :)
 
Więc nie sądzę, żeby porównanie do granatu było miarodajne :)

Może nie ta skala zagrożenia, ale system działania ten sam. Jest i straszy. :D

A co do miarodajności to ja mam te same przemyślenia co do kary, którą otrzymałem. Bez żadnego ostrzeżenia, od razu prosto piąchą w twarz. Ale o'k, Wasza decyzja. ;)

Koniec offtopa, bo to ani temat, ani miejsce. ;)
 
[Problem] Strona CDProjectRED nie otwiera linków!

Mam problem...czy naprawdę każdy link jaki znajdziemy na tym forum, jest padnięty? Bo jeśli tak...to może to usunąć? Idealnym przykładem jest spis modów do Wiedźmina I. ŻADEN link nie działa. :facepalm:

@Asaimp
Scaliłam wątek z już istniejącym. Proszę przed założeniem nowego tematu użyć wyszukiwarki
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Mam problem...czy naprawdę każdy link jaki znajdziemy na tym forum, jest padnięty? Bo jeśli tak...to może to usunąć? Idealnym przykładem jest spis modów do Wiedźmina I. ŻADEN link nie działa.
Nie działają wewnętrzne linki, które zostały zapostowane na forum przed lutym tego roku - wtedy nastąpiła zmiana silnika i wewnętrznej struktury forum... no i efekt jest, jaki widać.

Swoją drogą, prawie pięć miesięcy temu zadania poprawienia rzeczonego tematu podjął się niejaki @SMiki55 - ile z jego obietnic wyszło, widać na załączonym obrazku.
 
Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie działa przechodzenie do konkretnej strony w danym wątku. Wpisuję stronę, np. 20, a przechodzę do poprzedniej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom