Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+

Attachments

  • 76722399.jpg
    76722399.jpg
    10.6 KB · Views: 33
Nie jest powiedziane że to Odmęty choć sam mam nadzieję że jest to urocza wioska z wiedźmina 1. Słyczałem opinie że mogą być to pola wokół Novigradu.
 
Klimatem bardzo przypomina pola z W1, no i wioska w oddali :).Tylko młyna w Odmętach nie pamiętam...

Był młyn, ale zniszczony...i chyba częściowo wodny.. jeżeli może coś takiego istnieć ;)
Nie wiem, czy to dobre obrazki:
http://gfx.gexe.pl/gallery/358/02139.jpg
http://gameplay.pl/galeria/ilustracja/127_100363822.jpg


_______________
@Kuboniusz drobna rada jeżeli piszesz dużo postów, staraj się od czasu do czasu robić edit ;) tak na przyszłość.

W sumie tak, ale młyn, który pokazałeś jest, a w sumie był, kamienny, natomiast ten z W3 jest drewniany na dodatek dookoła niego są jakieś domy. Więc to chyba nie może być ten sam.:hmm:
Co do kamiennego i drewnianego - kamień mógł być potrzebny do innej budowy, albo zabudowanie całkowicie się rozpadło.
A drewniany i szybciej i łatwiej postawić...
 
Last edited:
Był młyn, ale zniszczony...i chyba częściowo wodny.. jeżeli może coś takiego istnieć ;)
Nie wiem, czy to dobre obrazki:
http://gfx.gexe.pl/gallery/358/02139.jpg
http://gameplay.pl/galeria/ilustracja/127_100363822.jpg
W sumie tak, ale młyn, który pokazałeś jest, a w sumie był, kamienny, natomiast ten z W3 jest drewniany na dodatek dookoła niego są jakieś domy. Więc to chyba nie może być ten sam.:hmm:
-------------------
@RockPL Przekonamy się w lutym.
PS. Dzięki za radę ;):hatsoff:
 
Last edited:
Teraz już tak. Jakiej kolczugi, jeżeli mówisz o kawałku materiału, który wystaje Geraltowi za nogi, to w żadnym razie nie jest to kolczuga. Kolczuga składa się z metalowych oczek, nie? Jak można było zrobić taką krzywdę wiedźminowi i ubrać go w tak ciężki, nieporęczny i masywny strój, Według mnie, przeczy wiedźmińskiej taktyce, która opiera się na swobodzie ruchu i przede wszystkim na minimalizmie. Tak wiem w książce nosił pelerynę, a husarze też nosili skrzydła, tylko że istnieją koncepcje, że nie używali ich w walce, toteż i nikt nie powie mi, że łatwiej Geraltowi będzie walczyć z półłokciową płachtą materiału pod nogami.
 
Nie działał załącznik, sądziłem, iż mówisz o zbroi z trailerów. A ta zbroja jest definitywnie odniesieniem do serialu i wygląda prześlicznie. A płachta ma wycięcie, więc przeszkadzać absolutnie nie ma jak.
 

Guest 2686910

Guest
Na pewno, ale czy ma to jakieś zastosowanie praktyczne? Jasne, że wiedźmina można obwiesić wszystkim, tylko pytanie po co? I to pytanie powinni sobie zadać Redzi, bo przecież w tym fachu chodzi w dużej mierze o praktyczność, a nie o wyglądanie jak M. Antonina - z krynoliną, gorsetem, rogówką, kapeluszem, a na nim paprotka, co by ładnie się prezentowała.
 
Nie jest powiedziane że to Odmęty choć sam mam nadzieję że jest to urocza wioska z wiedźmina 1. Słyczałem opinie że mogą być to pola wokół Novigradu.
Oczywiście że to nie są Odmęty. Ale fajnie że w grze znajdzie się taka wiejska miejscówka z polem i młynem. W końcu większość graczy jako ulubiony akt z W 1 podaje właśnie IV. A ten screen pochodzi z miejsca obok młyna, niedaleko Novigradu :)
 
Na pewno, ale czy ma to jakieś zastosowanie praktyczne?
No tak. Zwiększa się ilość osłon na rękę i klatkę piersiową, a i Geralt nie chodził w jakichś szmatach, że przypomnę jego radość z nowej kurtki kupionej w Novigradzie. Wygląd również się liczy, a rozcięcie czyni materiał kompletnie nieprzeszkadzającym.
 

Guest 2686910

Guest
Wróć - to nie Sean Bean, to czysty Ronin. Co niby jest w niej fajnego?
Cztery rozcięcia w rejonie dolnym sprawiają wrażenie, że można w tym ubraniu poruszać się w miarę sprawnie, wygląda solidnie, ale bez zbędnych elementów płytowych (oprócz ostatniego stadium, ale to skóra..? Chyba.). A poza tym, jak sam napisałeś - czysty ronin. Kocham ten styl. 'Badass factor' przy zachowaniu praktyczności.
Edit: A, zapomniałem - jak będziemy biegać po śniegu, to coś takiego (cieplejszego znaczy) wydaje się dość logiczne do włożenia.
 
Last edited by a moderator:
@JahceMaksymilian w grze zapewne będziesz miał tyle zestawów zbroi, że wybierzesz taki, który Ci nawet wizualnie odpowiada :)

Mnie jednak zasmuciło co innego, mianowicie ulepszanie naszych ciuszków. Sądziłem, że zbroja będzie się wizualnie zmieniała pod wpływem tego jakie ulepszenie wybierzemy, a na to wychodzi, że będziemy ją jedynie levelowac przez co lekko ograniczy nam się możliwośc wpływu na jej wygląd. Ale futerko na plecach Geralta i tak rządzi!
 
Top Bottom