Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Eeeech... Dlaczego bilety do Poznania muszą kosztować taki majątek? :/ Może da się ogarnąć inny transport, hem.
Nie miałeś okazji skorzystać z weekendowej biletomanii? Naprawdę można sporo oszczędzić, zwł. jeśli nie przysługuje ulga studencka. Mnie już nie przysługuje, więc bardziej zainteresowałem się różnymi promocjami i warto było =>.
 

Guest 3669645

Guest
Nie miałeś okazji skorzystać z weekendowej biletomanii? Naprawdę można sporo oszczędzić, zwł. jeśli nie przysługuje ulga studencka. Mnie już nie przysługuje, więc bardziej zainteresowałem się różnymi promocjami i warto było
Podzielisz się jakimś konretniejszym info, linkami? Nic nie mogę znaleźć, a pierwszy raz słyszę o weekendowych promocjach. Relacja Częstochowa > Poznań kosztuje mnie tak autobusem, jak i pociągiem 52 złote co najmniej, w jedna stronę.

Szperałem na BlaBlaCar czy ktoś nie jedzie z moich okolic do Poznania. Jadą, owszem, ale akurat nie w sobotę. Argh. Szkoda, bo kierowcy biorą tylko 35 zł.
 
@adventus Teraz to po ptakach, ale na przyszłość, tutaj masz spis promocji: http://intercity.pl/pl/site/oferty-promocyjne/

Warto się zainteresować. Zazwyczaj by z nich dobrze korzystać, trzeba zaplanować coś z wyprzedzeniem lub wyłożyć więcej kasy z góry, by bardziej się to opłacało w dłuższym okresie czasu. W przypadku weekendowej biletomanii, kupując bilet przez neta w sobotę lub w niedzielę, bilet TLK na dowolnej trasie w sobotę lub w niedzielę pow. 50 km jest za 29 zł, a EIC - za 49 zł. Nie zawsze się to opłaca, bo jest jeszcze oferta "wcześniej", więc przy tych krótszych trasach często lepiej po prostu kupić standardowo bilet, ale na 7, a najlepiej na 15 dni przed wyjazdem (zniżki 20/30%). Różnie też jest, gdy trzeba się przesiadać parokrotnie.
W każdym razie, polecam poświęcić chwilę na dobre zapoznanie się z różnymi promocjami, bo to praktyczna wiedza ;D.
 
Last edited:
I ja prawdopodobnie się pojawię. Troszkę daleko i pociąg powrotny ok. 2 w nocy, ale jak to mówią gimnazjaliści YOLO.
 
Wcześniej miałem nie jechać, ale teraz rozważam taką decyzję (i raczej jestem skłonny jechać). Nigdy nie byłem na imprezie tego rodzaju. Wiecie może czy pokazy i stoisko Wiedźmina 3 będą miały jakieś ograniczenia wiekowe (czy niepełnoletni będą mogli np. obejrzeć demo)?
 
Wcześniej miałem nie jechać, ale teraz rozważam taką decyzję (i raczej jestem skłonny jechać). Nigdy nie byłem na imprezie tego rodzaju. Wiecie może czy pokazy i stoisko Wiedźmina 3 będą miały jakieś ograniczenia wiekowe (czy niepełnoletni będą mogli np. obejrzeć demo)?

Ta gra jest od 18 lat, więc no nie wiem. Nie powinieneś grać w takie gry ;)
 
Wcześniej miałem nie jechać, ale teraz rozważam taką decyzję (i raczej jestem skłonny jechać). Nigdy nie byłem na imprezie tego rodzaju. Wiecie może czy pokazy i stoisko Wiedźmina 3 będą miały jakieś ograniczenia wiekowe (czy niepełnoletni będą mogli np. obejrzeć demo)?
Co robisz na tym forum? Mam zadzwonić do Twoich rodziców?
 
Wcześniej miałem nie jechać, ale teraz rozważam taką decyzję (i raczej jestem skłonny jechać). Nigdy nie byłem na imprezie tego rodzaju. Wiecie może czy pokazy i stoisko Wiedźmina 3 będą miały jakieś ograniczenia wiekowe (czy niepełnoletni będą mogli np. obejrzeć demo)?

Przecież przed wejściem na forum pytają o datę urodzenia.
Jak tu wszedłeś?

 

Guest 2686910

Guest
Średnia wieku postujących powyżej - 67 lat. Serio.
 
Można wyczuć brak nowych materiałów, wchodząc tylko na forum i przeglądając posty ;)

Brak materiałów = rosnący wskaźnik "zabawnego" Trollingu :)
Dodatkowe znaki braku nowych materiałów bardzo łatwo można zauważyć wchodząc na jeden temat. "Grafika" :troll:
Jeżeli przez kilka-kilkanaście stron przewija się (ponownie) "rozmowa" o kolorach, ostrości, bajkowości, realizmie i materiałach z VGX - oznacza to, że niczego nie ma, albo, że rzucono 1-2 nowe screany ;)
Zwłaszcza o materiałach z VGX
 
Wydaje mi się, że jest chyba trochę osób na tym forum, które nie są dorosłe, ale mogę się mylić. Zdaję sobie sprawę, że gry z serii Wiedźmin są od lat 18, ale to jest informacja o tym, że zawierają elementy, które dla dzieci mogą być nieodpowiednie. Moim zdaniem młodzież może w nie grać z pozwoleniem rodziców, elementy dla dorosłych nie są problemem, uważam, że w Wiedźminie treści tego rodzaju są ukazane bardzo dobrze. W tych czasach łatwy dostęp do mediów i powszechność niektórych treści sprawiają, że widok brutalnych czy erotycznych scen, wulgaryzmy i używki nie są czymś rzadkim czy niedostępnym. Poza tym dojrzałość nie zawsze jest wprost proporcjonalna do wieku, co zresztą widać po niektórych postach. Jestem fanem Wiedźmina, chcę się udzielać na forum, oglądać materiały związane z Wiedźminem, wziąć udział w targach, wiek nie jest żadną przeszkodą. Uwielbiam wiedźmińskie książki, gry, a także film/serial, który trochę odstaje, ale ma też swoje dobre strony. Rozumiem je w większości i bardzo się cieszę grając w gry, czytając książki czy oglądając film. A tak na koniec, dostanę może od kogoś odpowiedź na moje pytanie?
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Musisz pytać REDów. My nie wiemy. Zgadzam się z tym, że dojrzałość nie zawsze jest proporcjonalna do wieku, a wręcz przeciwnie. Zabranianie gry w W3 14-17 latkom uważam za głupotę ;)
 
Kryminalisty na forum wchodzą, skoro teraz ma mniej niż 18 lat (załóżmy że 15), to w wiedźmina 1 grał w wieku 8 LAT!!!, jakim bandytą trzeba być, żeby w tak rażący sposób łamać zasady prawa...

To właśnie tak się zaczyna, dzisiaj - wpisywanie "1" w "roku urodzenia" przy wejściu na forum. Jutro - podawanie ludziom piwa bezalkoholowego. Wiele w swoim 90 letnim życiu widziałem - możecie mi w tej sprawie zaufać.

:troll:
 
Ojtam. Sam na forum zarejestrowałem się kilkanaście dni po 17 urodzinach... :p A we Wiedźmina 1 grałem w wieku lat 12 lub 13. Jak zapewne wielu z nas, tak swoją drogą ;)
 
@HuntMocy, z całym szacunkiem dla starszego kolegi... Ty nie jesteś większością :p A dyskusję proponuję przerwać, bo i tak nikt nie pobije faceta, którego widziałem kiedyś w Empiku, i który kupił swojemu 6-7 letniemu synkowi Call of Duty....
 
Top Bottom