Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Raczej chodziło o to że gra na PS4 działa i wygląda świetnie więc nie ma się co martwić, że będzie kiszka :p
 
Raczej chodziło o to że gra na PS4 działa i wygląda świetnie więc nie ma się co martwić, że będzie kiszka :p

Przyznam że na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo niewinnie, ale chyba nie doceniasz Marcina i jego sztuczek :p , ja tam dostrzegam drugie dno i już! :D
 
Wczoraj grałem trochę na PS4. Muszę powiedzieć, że gra wygląda super. Wszyscy czekający na gejmplej z tej platformy mogą spać spokojnie:)

Muzyka dla moich uszu bo ja właśnie pleja kupiłem, specjalnie dla W3. :D Jeszcze tylko 3 miesiące do rozpoczęcia uczty. :victory:
 
Przyznam że na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo niewinnie, ale chyba nie doceniasz Marcina i jego sztuczek :p , ja tam dostrzegam drugie dno i już! :D

I tak właśnie powstają plotki, a potem jest płacz, bo "przecież obiecali!" :p
 
No i fajny ten wilkołaczek. Dostaliśmy w jednym tygodniu Vesemira oraz Wilkołaka. Mam nadzieję, że teraz coś przyspieszy w kwestii ujawniania np. próbek głosów z polskiej wersji gry.
 
A tymczasem na oficjalnej pojawił się wilkołak...

Tylko dlaczego te opisy są każdorazowo takie drętwe? Mam nadzieję, że w samej grze pojawią się inne.
Styl zupełnie nie przystaje do tego, co w sadze stoi.
I dlaczego to niby wiedźma musi rzucić urok?
Z tego co w cyklu stoi wynika, że może dokonać tego w zasadzie każdy. Kapłan, mag, wiedźma, ale i zwyczajny człek, zdolności magicznych nie posiadających ni krztyny, nie parający się też okultyzmem. Ot, wszystko czego trzeba to stosowny ładunek złej woli. Tutaj nie ma reguły.
 
How do the witcher senses work in game?

Witcher senses will be useful in many different situations, especially during monster hunts,. Geralt can follow the trails left by a monster to find it. They can also be used during a fight with monsters, to discover and exploit its weaknesses. There will also be quests in which you will use your senses for investigations, i.e. you will be able to find scent trails that will lead you to the culprit, or an object required for completing the assignment.

- Dzięki wiedźmińskich zmysłach możemy tropić potwory ale też używać go w trakcie walki aby odkryć i wykorzystać słabości potworów (system VATS?). Będzie można też wykorzystywać zmysły jako sznurek do celu - ktoś pachnie konkretnie i dzięki zmysłom możemy zobaczyć kto.

Has Dice Poker been removed and why?

Yes. Dice Poker is no more and the reason is Gwent -- our new card game, which is very popular in the Kingdoms of the North. It’s a fast, dueling game, in which two armies are pitted against each other. Each match lasts around 5 to 10 minutes and is really fun.

- Nie będzie Kościanego Pokera, "bo tak". Jest Gwint - jest taki super i ło jejku, taki popularny w Królestwach Północy, masz dwie armie walczące ze sobą i mecze są po 5-10 minut. Ehhh ...

Can we call the horse to any place we want? What if we are on top on the mountain, island or any similar place that is hard to reach, will the map show the location of the horse we just called or will it wait in most accessible nearest location possible?

Obviously - it can’t appear in the buildings or on the top of the steep mountain.

Generally the horse will come to the closest accessible position around the place you have summoned it.

- Konia można przywołać wszędzie ale nie wejdzie na górę czy do chałupy.

Are cloaks in or out?

That depends on which character you are asking about . Some NPC characters will be able to wear cloaks, but not Geralt. Why? Because it will not work well with his two swords hanging on his back.

- Nie będzie płaszczy, bo silnik nie wyrabia z płaszczem 2 dwoma mieczami na plecach. Ehhh ... x2

Całość: http://forums.cdprojektred.com/threads/32470-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Q-amp-A-session
 
Genialne tłumaczenie. Chodzi przecież o to, że pochwy przenikałyby bez przerwy przez ruszający się płaszcz.

Ehhh. To da się zrobić. Miecze mogą być pod płaszczem - i tak są przyklejone do pleców nieruchomo. Albo i najpierw płaszcz, później miecze. W Shadow of Mordor dało się.
 
A jak ma wyjąć miecze spod płaszcza, nie zdejmując go uprzednio?

Zapomniałem, że to nie jest gra. Ej wiesz, że magia i smoki też nie istnieją? A turlać się z 2 mieczami na plecach też nie można?

PS:

 
Are there attack animations (finisher or simple hits) for enemies on ground? Like in TW1 for example?
Yes, there will be special finisher animations when killing a wounded or downed enemy.
Fajnie. Będą specjalne finishery podczas dobijania rannych lub powalonych wrogów.

Are there elements like light puzzles, riddles, dungeon traps similar to those from TW2's The Secrets of Loc Muinne?
Yes, definitely. It won’t be “riddled with puzzles” (pun intended), but you will encounter them on numerous occasions while exploring the world and questing.
To też fajne. Przy wielu okazjach, przy wykonywaniu questów etc. , będzie można napotkać zagadki.
 
Top Bottom