Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Właśnie tak sobie pomyślałem, że jeśli W3 ma pojawić się na TGA to powinni to już zapowiedzieć... Myślę sobie, wejdę na ich stronę. Ale najpierw do linków, bo coś nowego. Patrzę, a tutaj...
The Game Awards 2014: Wiedźmin 3...
Już się cieszę, że będzie nowy trailer W3 za 2 tygodnie :D Czytam dalej, a tutaj
...nominowany w kategorii Most Anticipated Game of 2015 (najbardziej oczekiwana gra 2015 roku).
No @#^%$%
 
Zmieniając trochę temat, ponoć w przyszłym tygodniu TGA ujawni jakie gry pojawią się u nich 5 grudnia, to że będzie W3 jestem w sumie pewny, ale potwierdzenie by się przydało najlepiej z jakimś teaserem malutkim albo screenshocikami:victory:
 

Guest 3669645

Guest
Zmieniając trochę temat, ponoć w przyszłym tygodniu TGA ujawni jakie gry pojawią się u nich 5 grudnia
Dobra, cofam moje wcześniejsze słowa, przywróciłeś mi wiarę w ludzi, marzenia i Świętego Mikołaja <3
 
Swoją drogą, na stronie TGA przy Uncharted 4 widnieje cyferka "1", a przy Wiedźmaku: "2". To znaczy, że Indiana "Drake" Croft wygrywa z Geraltem, czy kolejność jest losowa?
 
Swoją drogą, na stronie TGA przy Uncharted 4 widnieje cyferka "1", a przy Wiedźmaku: "2". To znaczy, że Indiana "Drake" Croft wygrywa z Geraltem, czy kolejność jest losowa?

Podejrzewam że to długości materiałów liczonego w godzinach jakie dostaniemy :D

@Marcin Momot

To kiedy oficjalnie ogłosicie, że przybywacie na TGA z materiałem promującym grę? :p


Soon.

Tak samo jak nowe screeny :halt:
 
Podejrzewam że to długości materiałów liczonego w godzinach jakie dostaniemy :D
Trzy godziny z Bloodborne i dwie z Wiedźmina. To będzie chyba najlepsza impreza, jaką oglądałem/będę oglądał ;).
:troll:
PS.Klikając w zakładkę "Best Performance" liczyłem na AC: Unity. Niestety, nie udało się :(.
 

Guest 3669645

Guest
Przepraszam, kiedy dokładnie jest to TGA i ile dni trwa ?
5 grudnia (piątek), konkretna godzina chyba jeszcze nieznana, ale rok temu VGX było około północy polskiego czasu. Gala trwać będzie pewnie tyle co rok temu, czyli jakieś 2-3 godziny.
 

Guest 3669645

Guest
Rok temu dostaliśmy teaser równo (chyba) 2 tygodnie przed imprezą. Niewykluczone więc, że dzis coś dostaniemy.
Teaser W3 na VGX dostaliśmy 22 listopada.

Był to piątek. Dzisiaj mamy 21 listopada, też piątek... ;> To ten dzień, w którym rozdaje się prezenty!

Ta, wiem, i tak niczego nie dostaniemy dzisiaj

PS. Czytam te stare strony sprzed roku i ech, to były czasy. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem tą klatkę z bagien, właśnie w tym temacie, ale mnie to wtedy wgniotło w fotel...

Chciałbym opowiedzieć Wam nieco więcej, ale niestety nie mogę;(
Czekajcie, bo będzie warto:D
MM też się zmienił przez ten rok, mniej pisze takich tekstów. Marcin, weź skrobnij coś podobnego :p I dopisz, że kapcie nam pospadają.
 
Last edited by a moderator:
mam na dzieję, że tym razem to nie będzie trwało minutę jak rok temu :D :D. Pamiętam jak czekałem do rana, do 3 i w końcu to zobaczyłem ^_^, ale zleciało, aż sie nie chce wierzyć że jeszcze 3 miesiące!. Swoją drogą, jak tak patrze na te bagna, czy galop gdzie w oddali widać wieś... Czy coś tak pięknego jest możliwe ? Obawiam się że nie....
 
mam na dzieję, że tym razem to nie będzie trwało minutę jak rok temu :D :D. Pamiętam jak czekałem do rana, do 3 i w końcu to zobaczyłem ^_^, ale zleciało, aż sie nie chce wierzyć że jeszcze 3 miesiące!. Swoją drogą, jak tak patrze na te bagna, czy galop gdzie w oddali widać wieś... Czy coś tak pięknego jest możliwe ? Obawiam się że nie....
Jak nie - wpakuj się na konia i galopuj :D - W wiedźminie 3 :D
 
Top Bottom