Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
powoli trza zbierać kasę na wieśka ;) pewnie około 250zł jak większość gier na ps4 w dniu premiery stanąć pod media markt i czekać ale warto będzie !;)
 
Już 3 raz się pytasz, a Marcin już 2 razy odpowiedział, że wygląda według niego świetnie na pesie
I właśnie w tym problem, że te odpowiedzi nie mają sensu...
- Co wolisz, kawę, czy herbatę?
- Nie, piękny dzisiaj mamy dzień.

Dodatkowo często są zadawane pytania na które spokojnie Marcin mógłby chociaż pobieżnie odpowiedzieć, a tego nie robi. Wiem, że niektórych rzeczy nie może powiedzieć, ale często nie dostajemy odpowiedzi nawet na pytania, które ani trochę nie spojlerują ani gry, ani niczego innego.
 
Ach, te czasy, gdy przed premierą W2 był temat "pytania do REDów" i zdarzało się, że REDzi odpowiadali...
 
Zostawmy temat wieku bo wy mi nie uwierzycie w mój wiek , ani ja w was i to takie błędne koło by było hehe ;) odnośnie trailera myślicie , że ten trailer co teraz jest będzie w Polskim dubbingu?
 
Udało mi się pobrać oryginalną wersję, i choć zawsze nie twierdziłem, że grafika ma małe znaczenie, to po obejrzeniu tego w pełnej klasie miałem nawet ciarki.
Nuta z W1 chyba? no i Ciri wygląda zabójczo. Walka faktycznie jak taniec, przypomina mi styl grupowy z W1.
 
Ogólnie Ciri to zabójcza laska ;) nie ale tak na serio mam nadzieje , że będzie do niej dobrany idealny dubbing bo jak chodzi o wygląd Ciri to 10 na 10 pytanie brzmi jaki ma głos w polskiej wersji ...;)
 
Ale serio, głos Eredina mogliby zmienić na coś normalnie brzmiącego. Jak go słucham, to widzę Azara Javeda mówiącego przez rozregulowany vocoder. Taki głos w bazach dżwięków zapewne jest opisany jako "bardzo zły i demoniczny". Tylko jeszcze jest prawdopodobnie notka, że lepiej nie używać, bo wszyscy się śmieją.
A co gorsza, polska wersja jest jeszcze paskudniejsza.
Niektórzy tutaj chwalą muzykę. Ja obejrzałem kilka razy i nie mam najmniejszego wspomnienia ze ścieżki dźwiękowej. Jakby nie istniała. Z chyba każdego poprzedniego trailera mógłbym rozpoznać ją od pierwszej chwili, a ta przecieka mi gdzieś przez uszy nie pozostawiając śladu.
 
Ale serio, głos Eredina mogliby zmienić na coś normalnie brzmiącego.
Nadal mam nadzieję, że Mikołajczak jako Eredin to żart i zostanie on zmieniony na kogoś odpowiedniego, z tajemniczym, kruczym wręcz głosem.
Niektórzy tutaj chwalą muzykę. Ja obejrzałem kilka razy i nie mam najmniejszego wspomnienia ze ścieżki dźwiękowej. Jakby nie istniała. Z chyba każdego poprzedniego trailera mógłbym rozpoznać ją od pierwszej chwili, a ta przecieka mi gdzieś przez uszy nie pozostawiając śladu.
A to dziwne, bo to motyw z jedynki.
 
prychałem nieco na te podejrzenia o kompresji, utracie jakości na yt itd itp. zwyczajnie - było na tyle źle, ze nie wierzyłem, że to tylko tego wina. pobrawszy trailer bez kompresji mam jeden wniosek: kontro cdpr na yt może zostać zamknięte, bo nie przyda się już zupełnie do niczego.
 
Pobrałem ten materiał i nie chce mi go odtworzyć, byłbym wdzięczny jak ktoś podałby mi program w którym obejrzę ten materiał.
PS: Materiał otwierałem w programie Windows Media Player.
 
Top Bottom