Koszulki

+
Koszulki

Witajcie !Czy ktoś wie gdzie można dostać koszulki z wiedźminem (takie ze zrzutami z ekranu). Widziałem gdzieś, ale nie wiem gdzie.
 
Zważywszy na to że zima już dawno :-\ wypadało by kupic jaką ciepłą "kufajkę" :)Najlepiej bym kupił taką kurteczkę jak ma Geralt , wie ktoś może gdzie można taką dostac !?
 
w sklepie gram.pl sprzedaja fajne bajerki wiedzmina - koszulki sa po niecale 40zl :D chyba sam sobie taka zamowie, bo gierke kupilem w tesco i dopiero teraz dowiedzialem sie ze jest wersja kolekcjonerska, do ktorej dodaja koszulke, karty, 2 ksiazki (dodatkowo) i taki fajne jeszcze wieksze pudelko :)
 
barczynskiluka said:
w sklepie gram.pl sprzedaja fajne bajerki wiedzmina - koszulki sa po niecale 40zl :D chyba sam sobie taka zamowie, bo gierke kupilem w tesco i dopiero teraz dowiedzialem sie ze jest wersja kolekcjonerska, do ktorej dodaja koszulke, karty, 2 ksiazki (dodatkowo) i taki fajne jeszcze wieksze pudelko :)
zdobyc kolekcjonerke jest trudniej niz zmusić kaczora do odśpiewania poprawnie hymnu, no chyba że masz kase i zaplacisz 600 na allegro
 
Ja też straciłem nadzieję na edycję kolekcjonerską, jednak cierpliwie poczekałem i udało mi się.:):). Parę osób nie potwierdziło zamówienia. Ich pech mój fart
 

mroku

Forum veteran
haroldwielki said:
Witajcie !Czy ktoś wie gdzie można dostać koszulki z wiedźminem (takie ze zrzutami z ekranu). Widziałem gdzieś, ale nie wiem gdzie.
Pierwsze słysze o czymś takim ??? może ktoś sam sobie zrobił, zamówił w firmie która się tym zajmuje i już
 
Mroku said:
Mroku said:
Witajcie !Czy ktoś wie gdzie można dostać koszulki z wiedźminem (takie ze zrzutami z ekranu). Widziałem gdzieś, ale nie wiem gdzie.
Pierwsze słysze o czymś takim ??? może ktoś sam sobie zrobił, zamówił w firmie która się tym zajmuje i już
Można kupić orginalne koszulki, są dostępne. wpisz w google gram z cd i wybierz pierwsza pozycję. W sklepie poszukaj pozycji inne, tam znajdziesz dostępne gadżety - nie tylko koszulki:):)
 
Vam said:
Vam said:
Vam said:
Witajcie !Czy ktoś wie gdzie można dostać koszulki z wiedźminem (takie ze zrzutami z ekranu). Widziałem gdzieś, ale nie wiem gdzie.
Pierwsze słysze o czymś takim ??? może ktoś sam sobie zrobił, zamówił w firmie która się tym zajmuje i już
Można kupić orginalne koszulki, są dostępne. wpisz w google gram z cd i wybierz pierwsza pozycję. W sklepie poszukaj pozycji inne, tam znajdziesz dostępne gadżety - nie tylko koszulki:):)
No tak, ale tutaj szukają koszulek nie tylko z logiem Wiedźmina (dostępnych na gram.pl) ale z nadrukiem jakiegoś screen'a
 
Może i takie zrobią. Fajny pomysł, ale pewnie to ktoś najwyżej prywatnie coś zrobi
 
Można zrobić koszulkę ze zrzutem z ekranu jeżeli ma się odpowiednią drukarkę. Ja mam hp do drukowania zdjęć i jest tam opcja wydruków na koszulki. Oczywiście trzeba wtedy zainwestować w specjalnie do tego przystosowany papier. Szczerze mówiąc jeszcze nie próbowałam. Jak zrobię i przetestuję, to powiem jak się to sprawdza w praktyce.Chociaż w sumie to 40 zł na oryginał to nie aż tak dużo :)
 
Takie koszulki z nadrukiem screenu wyglądają kiczowato, nie dosyć, że mało widać, to jeszcze kwadratowe i w ogóle ble.Ale koszulka z wilkiem, takim dużym to mhmmm ^^
 
Saphir said:
Takie koszulki z nadrukiem screenu wyglądają kiczowato, nie dosyć, że mało widać, to jeszcze kwadratowe i w ogóle ble.Ale koszulka z wilkiem, takim dużym to mhmmm ^^
Dla każdego coś innego, jak Ci kwadrat nie pasuje to se wyciąć można. ^^A wiadomo, że się człowiek pręży i napina jak się ma oryginała na sobie. ::)
 
Wiem coś o tym... Mmmm... (Lookać podpis pod avatarem...) Kolekcjonerkę mam z niepotwierdzonych zamówień.
 
Zawsze można spróbować uderzyć do firmy która zajmuje sie robieniem nadruków na koszulkach ... myśle że taki screen (niekoniecznie "kwadratowy") kosztował by 30-40 zł
 
Top Bottom