Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@dikajos

Koledze zapewne chodziło o gameplay z dodatku, albo po prostu już przewiduje kolejną obsuwę ;)...

A DLC, przynajmniej te mniejsze, mogą być niedługo po premierze samej gry.
 
Wstawiłeś film z lipca 2011 roku. Te śliczne promienie słońca były od początku.

Na tym filmiku możliwe, ale ja różnice zauważyłem dopiero w późniejszym wydaniu gry (może to była tylko kwestia ustawień?).

Bo na przykład w namiocie z prologu tego efektu tak wyraźne wcześniej nie pamiętałem.
 
Na tym filmiku możliwe, ale ja różnice zauważyłem dopiero w późniejszym wydaniu gry (może to była tylko kwestia ustawień?).
Nie tylko. Przede wszystkim to była, a jakże, kwestia oświetlenia.
 
To ja, albo sam już nie wiem, wiem, że któreś moje słowa o kwestii oświetlenia ktoś dumnie miał w sygnaturce. ;_;
 
To ja, albo sam już nie wiem, wiem, że któreś moje słowa o kwestii oświetlenia ktoś dumnie miał w sygnaturce. ;_;
Ale ktoś użył tego zwrotu jeszcze zanim zaczęło to być popularne :p


A prawidłowa odpowiedź to...
@zi3lona! :D Dokładnie dwa lata i pięć dni temu :p

Kto nie wierzy, to może zajrzeć na trzecią stronę tego tematu (a to był pierwszy oficjalny temat odnośnie Wiedźmina 3 na tym forum, więc wcześniej takie słowa z pewnością nie mogły paść) :p
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Przy aferze z poradnikową Yen było sporo tekstów z "kwestią oświetlenia" ale oczywistym jest, ze już wcześniej używano tego zwrotu przy porównywaniu screenów i grafiki.

EDIT: Co @zi3lona dostanie za to w nagrodę?
 
Jak już się tak bawimy, to kto jako pierwszy wyraził chęć zobaczenia w Wiedźminie 3 Kowala z Podgrodzia?

Zwycięzca dostaje okrągłego i koszelinowego Redpointa.
 
Jak już się tak bawimy, to kto jako pierwszy wyraził chęć zobaczenia w Wiedźminie 3 Kowala z Podgrodzia?

Zwycięzca dostaje okrągłego i koszelinowego Redpointa.

Ło Boże człowieku, ile tego było przy zapowiedzi W3, ustaw się w kolejce :D
 
Top Bottom