Gwint - Unikatowe karty

+
Gwint - Unikatowe karty

Wykonałem już zadanie Bez i agrest, które nieciekawie się skończyło dla właścicielki karczmy w Białym Sadzie - złamanym nosem. Od tamtej pory jej nie ma, a miała w swojej ofercie kilka kart do gwinta. Tutaj pojawia się moje pytanie - czy możliwym jest zakupienie tych samych kart gdzie indziej? Zależy mi na zebraniu wszystkich, a nie chcę powtórki z Dragon Age: Inquisition, gdzie nie było możliwe odnalezienie wszystkich znajdziek z powodu zamkniętej lokacji i w dodatku byłem za daleko w grze, aby się cofnąć. xP
 
Zwykłe karty do gwinta możesz kupić w późniejszym czasie u praktycznie co 3 handlarza :)
Poza tym warto grać z każdym, z kim można. Za pierwszą wygraną dostaje się losowo wybraną kartę. Za drugą i kolejne czasem też, ale rzadko - przeważnie w zamian wpada jakiś składnik czy rupieć.
 
Poza tym warto grać z każdym, z kim można. Za pierwszą wygraną dostaje się losowo wybraną kartę. Za drugą i kolejne czasem też, ale rzadko - przeważnie w zamian wpada jakiś składnik czy rupieć.
Czasem też? W poradach (tych przy loadingach) pisało że tylko raz można wygrać kartę, jesteś pewien że można więcej?
Btw. od Barona wygrywa się:
Dijkstrę, królestwa północy, szpieg, siła 4, zwarcie
 
Czasem też? W poradach (tych przy loadingach) pisało że tylko raz można wygrać kartę, jesteś pewien że można więcej?
Raz mi się zdarzyło, aczkolwiek to był chyba kupiec z kartami w ofercie. Może dlatego?
 
Karty do Gwinta w grze rozłożone zostały w kilku kluczowych miejscach:

+ główny wątek i wiele questów pobocznych zawiera mini-turnieje lub możliwość gry z unikalnymi postaciami (postaci te z reguły mają unikalne karty, a questy w których występują nie wykluczają się z innymi - tzn. gracz nie może ich sobie zablokować przez przypadek, ze względu na swój wybór ścieżki fabularnej).
+ handlarze i kupcy posiadają wiele kart i można je od nich wygrać
+ sprzedawcy oferują je w swoich sklepach

Powodzenia w zbieraniu :)
 
Gwint - Unikatowe karty

Witam.
Mam kłopot.
Po wygranej ze szkutnikiem w gwinta, gra informuje mnie że dostałem nową kartę do talii. Letho z Gulethy. jednak ta nie pojwia się w talii.
Co zrobić ?
 
Last edited by a moderator:
Połączyłem dwa tematy w jeden. Unikatowych kart trochę jest, na pewno jeszcze pojawią się pytania więc taki zbiorczy temat ma sens.
 
Gdzie jest Talar? Byłem w Karczmie siedmiu kotów i go tam nie zastałem, a według tej listy właśnie tam powinien być :(
 
Gdzie jest Talar? Byłem w Karczmie siedmiu kotów i go tam nie zastałem, a według tej listy właśnie tam powinien być :(

Musisz go najpierw odnaleźć, jest to możliwe podczas jednego z zadań dla
Dijkstry
, chociaż z kontekstu rozmowy wynikało iż b. możliwe, że Talar siedzi tam cały czas i zadanie nie jest potrzebne, ale niestety nie pamiętam gdzie to było.
 
Top Bottom