Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
W zeszłym tygodniu zadałem pytanie do CDP i odpowiedzieli, że proces zamówień EK, w tym pobierania opłat, rozpocznie się około 3 tygodni przed premierą. Potem każdy będzie miał 1-2 tygodnie na wpłatę, inaczej jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.
 
W zeszłym tygodniu zadałem pytanie do CDP i odpowiedzieli, że proces zamówień EK, w tym pobierania opłat, rozpocznie się około 3 tygodni przed premierą. Potem każdy będzie miał 1-2 tygodnie na wpłatę, inaczej jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.
To wiemy od czerwca 2014, podczas pre-orderów każdy dostawał tę informację.
 
Pytanie tylko, czy też nie będzie tak, że dopiero wtedy rezerwacja pojawi się w zamówieniach. Czyli ok. 3 tyg przed premierą wraz z rozpoczęciem pobierania opłat.
 
@Rustine jeszcze troszeczkę dociągniesz do odpowiedniego wieku i złożysz papiery na to stanowisko i zapanuję błogość spokój i porządek ;).
I już nikt nie pomyli nieba z gwiazdami odbitymi na powierzchni stawu :p.
 
Jako osoba z listy rezerwowej wciąż mam dylemat czy czekać, czy też może zrobić zamówienie wersji podstawowej ze steelbookiem na CDP z obawy, że skończą się te steelbooki (ciekawe co to konkretnie znaczy, że ich liczba jest ograniczona?).
 
Pewnie to że liczba jest ograniczona i nie każda edycja podstawowa dostanie steelbook. Jak ci to bardzo nie zmieni sytuacji finansowej to ja bym zamówił normalną edycje bo ta lista rezerwowa na EK to wiesz sprawa wielce nie pewna czy się załapiesz. A jeśli tak to potem tamtą najwyżej sprzedasz lub komuś podarujesz itp.
 
A co to?

Jakaś nowa kolekcjonerka?
https://twitter.com/BandaiNamcoFR/status/583642258995605504
 
Też właśnie tak myślałem. Chyba nie ma co ryzykować i zrobię jak mówisz - zamówię wkrótce normalną edycję. W razie czego nie będzie trudno rozporządzić nową, nieodpakowaną, normalną edycją ze steelbookiem.
 
Kiedyś mówili, że będzie za chwilę, potem że za parę tygodni, teraz że połowa kwietnia. Ciekawe co powiedzą w połowie kwietnia :p Tak samo się bujali z polonizacją Divinity.

Jeśli sprawa ma się jak mój projekt z Biometrii to chyba szybciej im będzie od nowa bazę wpisać... Tak jak mi szybciej chyba wyjdzie cały program od zera sklecić. :D
 
CDP.PL ma świetnych informatyków ile się już z tym pieprza 2 miesiąc ???? To jest jakaś kpina i tyle. NIe dziwie sie iz CD PROJECT sie ich pozbył. Nie zdziwie sie jak samo CDP.PL padnie do końca tego roku
 
Najwyraźniej ważniejszym aspektem jest współzawodnictwo z Empikiem, niż dopięcie do końca czegoś co już zaczęli.
Cierpliwie czekam.
 
No cóż. W połowie kwietnia zatem trzeba będzie podnieść larum jeśli dalej nie będzie zamówień.
 
Ja powoli zaczynam się obawiać czy w ogóle te kolekcjonerki dostaniemy w terminie, może za 2/3 tyg będzie komunikat typu "Wysyłka zamówień edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie przełożona na lipiec/sierpień 2015 ponieważ mamy problemy z implementacją bazy danych. Przepraszamy za niedogodności. Zapisz się na newsletter już teraz". Po prostu nie wiem, ale w mojej głowie takie ciągłe przekładanie czegokolwiek nie wróży nic dobrego.
 
"Wysyłka zamówień edycji kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie przełożona na lipiec/sierpień 2015 ponieważ mamy problemy z implementacją bazy danych.
Nie ma takiej opcji, bo ostatecznie nie muszą jej implementować, po prostu będą ze starej pobierać dane do wysyłki. Już pal licho te okienko w zamówieniach.
 
No chyba, że tak, ważne jednak byleby przesyłka dotarła na czas. W ogóle to CDProjekt mógł poczekać do premiery Wiedźmina 3 z odłączeniem CDP, wtedy na pewno nie byłoby tego całego zamieszania.
 
Top Bottom