"Nocna Premiera" W3 w Warszawie

+
Dla mnie by było idealnie . Pociągiem 45 minut . Wysiadka na stacji przy stadionie .....

A o której masz pociąg z powrotem? :teeth:
Pytam, bo ja zaprzestałem korzystania z naszych kolei, gdyż ostatni rozkład jazdy można chyba zmieścić na znaczku pocztowym. Do maja to w rozkładzie zamiast godzin mogą się pojawić daty. :p
 
A o której masz pociąg z powrotem? :teeth:
Pytam, bo ja zaprzestałem korzystania z naszych kolei, gdyż ostatni rozkład jazdy można chyba zmieścić na znaczku pocztowym. Do maja to w rozkładzie zamiast godzin mogą się pojawić daty. :p
Jest przed północą , ostatni koło drugiej .
 
Jeśli obchody będą w weekend to meterko będzie śmigało w nocy. To co, sobota 16.05?
 
Myślicie, że coś ciekawego będzie się działo w Galerii Krakowskiej, warto będzie tam pójść?
 
Chętnie bym się wybrała, ale ta godzina, i to w dodatku w Blue City - odpadam. Gdyby było gdzieś na Śródmieściu, to możliwe, że bym się pojawiła...
 
Blu City to jeszcze nie wieś i wbrew pozorom dobrze skomunikowane miejsce (a przystanek dalej od Rodna Zesłańców Syberyjskich dojedzie się praktycznie wszędzie) - ja i tak zapewne zajadę na rowerze :).
 
Wiecie jak z dostępnością gry na takich eventach? Trochę zaspałem z preorderem, a jakoś nie widzi mi się jechać w nocy przez całą warszawę i wrócić bez gry. Niby mówią, że dla wszystkich starczy, jednak nie chciałbym się zdziwić .
 
W przypadku premiery kalibru Diablo III mogłoby być krucho - widziałem jak ktoś czekał tam już na grubo 12 godzin przed premierą :) ...

Ale w przypadku Wiedźmina chyba aż tak źle być nie powinno.


Jestem na premierze i czekam na 21.
 
Last edited:
Całkiem udany event, można sobie było REDów zobaczyć na żywo, posłuchać trochę i fotkę strzelić. Pozytywnie.
 
Premiera, jak premiera. Ale jakoś źle nie było.

Miejsce tylko nieco ciasnawe. Sto razy lepsze było przy okazji premiery Diablo III (Złote Tarasy).



---------- Zaktualizowano 01:47 ----------



---------- Zaktualizowano 01:50 ----------

I jeszcze "fotka rodzinna" (od lewej: "Ciri", "Yennefer", "Triss" oraz "Geralt" ):

 
PlayStation zajęło główny hall i dlatego było tak ciasno. Gdyby nie to, to całkiem dobra miejscówka by była. No nic jutro do kiosku po gazetę i grę się przejdę skoroświt (mam nadzieję, że będzie tam na mnie czekała) i do dzieła.
 
Ta... z tymi swoimi czterema konsolami na krzyż (na których tylko w jednym przypadku leciał Wiedźmin, a na reszcie jakaś FIFA).
 
Ech, poziom warszawskiego eventu widzę o niebo wyższy, niż w Krakowie, mieliście aktorów, świetne cosplaye, buuuuu :<
 
Top Bottom