Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Wydaje mi się, że Finn i Rey będą obdarzeni mocą, a Demeron będzie takim trochę Han Solo.

Też mi się tak wydaje, ale gdzieś w tle jest jeszcze Dominic Gleeson.



Który ma być częścią rodziny, najprawdopodobniej synem Luke'a lub krewnym Kenobiego. Nie wiem, czy nie za dużo wrażliwych na moc, zwłaszcza jeśli się założy, że wciąż istnieje Reguła Dwóch i Kylo ma mistrza, bądź adepta.

Choć największy twist byłby, gdyby Ray nie była córką Solo i Organy.
 
Też mi się tak wydaje, ale gdzieś w tle jest jeszcze Dominic Gleeson.



Który ma być częścią rodziny, najprawdopodobniej synem Luke'a lub krewnym Kenobiego. Nie wiem, czy nie za dużo wrażliwych na moc, zwłaszcza jeśli się założy, że wciąż istnieje Reguła Dwóch i Kylo ma mistrza, bądź adepta.

Choć największy twist byłby, gdyby Ray nie była córką Solo i Organy.

Najbardziej prawdopodobną wersją jest, tak jaki piszesz, że Gleason jest synem Luke'a. W każdym razie nie wydaje mi się to za dużo. Uważam, że powinni odejść od systemu jeden mistrz/jeden uczeń. Chciałbym, żeby po obu stronach pojawiło się sporo osób władających mocą. Głównie dlatego, że w przypadku gdy mamy do czynienia z dwiema osobami po obu stronach, wiele z pojedynków jest nierozstrzygniętych i mamy potem 14 walk kenobiego z grieviousem, z których nic nie wynika. Zresztą, mam nadzieje, że Force Awekens oznacza właśnie to, że Moc objawiła się w w całym uniwersum
 
Głównie dlatego, że w przypadku gdy mamy do czynienia z dwiema osobami po obu stronach, wiele z pojedynków jest nierozstrzygniętych i mamy potem 14 walk kenobiego z grieviousem z których nic nie wynika.

To PT jest przecież. Można pójść śladem OT i zrobić mniej pojedynków o dużo większym znaczeniu i konsekwencjach.
 
No i jest polska wersja zwiastunu :p Okropny dubbing: Luke bełkocze, że nie da się zrozumieć, choć najdziwniejszy i tak jest Han "Grigorij z Czterech pancernych" Solo.

 
LOL! Jak usłyszałem "Moc jest silna w mojej rodzinie" pomyślałem, że ktoś się pomylił i wrzucił rosyjską wersję zwiastuna :p.
A Han Solo koszmarny.
 
Przy okazji @Nars, słyszałem taką plotkę, że Sarah Michelle Gellar, która wystąpi w drugim sezonie Rebels
Spory spoiler dotyczący Rebels, ostrzegam ,choć to na razie plotka
ma w istocie zagrać Aileen Zahn , postać wzorowaną na Marze (Mara) Jade. Miałaby być inkwizytorką podającą się za rebeliantkę. Nazwisko ma być hołdem dla Timothiego Zahn'a, którzy stworzył postać Jade. Jeśli to okaże się prawdą, to być może Gleson okaże się synem Luke'a i Aileen. Kto wie
 
ma w istocie zagrać Aileen Zahn , postać wzorowaną na Marze (Mara) Jade. Miałaby być inkwizytorką podającą się za rebeliantkę. Nazwisko ma być hołdem dla Timothiego Zahn'a, którzy stworzył postać Jade. Jeśli to okaże się prawdą, to być może Gleson okaże się synem Luke'a i Aileen. Kto wie

Ciekawa koncepcja, całkiem logiczna zakładając, że Luke ma syna, w końcu z kimś musiał tego syna spłodzić. :p Spore pole do popisu dla nowego EU. W końcu trzeba czyms te +/- 30 lat wypełnić.
 
Wywiad JJ Abrahama :D dla Guillermo (jak ktoś nie kojarzy, to taki ich Bilguun, a może raczej nasz Bilguun jest ripoffem Guillermo) z Jimmy Kimmel Live.

 
Też mi się tak wydaje, ale gdzieś w tle jest jeszcze Dominic Gleeson.

Który ma być częścią rodziny, najprawdopodobniej synem Luke'a lub krewnym Kenobiego.

A to plotki o tym, że Gleeson to Kylo zostały zdementowane? Bo sporo portali bardzo się tym jarało jakiś czas temu.
 
Właśnie ogarnąłem, że jutro odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu Rebels... Łooo, nie spodziewałem się tego tak szybko, czy to znaczy, że jutro będzie tylko pierwszy odcinek, czy sezon 2 faktycznie rusza? Nigdzie nie mogę znaleźć stosownego info.
 
Słyszałem spekulację, że Kylo to Adam Driver. Wydaje mi się, że ma to sporo sensu.

No dokładnie, praktycznie wszystkie plotki się w tym zgadzają. Co ciekawe opinie jakoby Driver miał grać czarny charakter pojawiły się jeszcze na etapie castingu i od tamtej pory trzymają się bardzo mocno. Zresztą wśród najczęściej powtarzanych plotek odnośnie poszczególnych postaci są (w kolejności legitelnoiści):

  • Daisy = Ray (znana tez jako Kira) = córka Hana i Lei
  • Adam = Kylo Ren
  • Gwendoline = Chromtrooper
  • Lupita = Rose (postać CGI, najprawdopodobniej ten mały obcy o pomarańczowej skórze, ten od miecza w #2TeaserTrailer)
  • Max = Sith Lord
  • Dominic = syn Luke'a/krewny Kenobiego

---------- Aktualizacja 18-04-2015 00:42 ----------

Potężny spoiler z drugiego sezonu Rebels:



No to tyle jeśli chodzi o subtelny marketing.

Wow.

Tak czy siak, ciary na plecach (trzeba się chyba żegnać z naszą togrutanką). :ermm:
 
Przestańcie spamować tymi Rebelsami, bo przez to coraz bardziej chcę to obejrzeć, a nie mam czasu na kolejne seriale :p No i wciąż nie skończyłem Klonów :p
 
Top Bottom