Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Nowy DLC z tego tygodnia :



Ten pierwszy może być dość interesujący.

A ten drugi piękny!!!
 
Chyba se daruje te NG+, najwyzej jak wyjdzie to przejde gre 3 raz xD. Triss z nową fryzurą, Ciri prawdopodobnie też będzie miała inną fryzure. Ten secik ze szkoły wilka rozumiem, że na 30 lvl jest?
 
Pewnie będzie to średni pancerz , połączenie mobilności z ochroną. Marzy mi się czarny, skórzany i z ćwiekami. Oby go nie zepsuli ;D
 
Nowe Dlc to rynsztunek szkoly wilka i alternatywny wyglad dla Triss. Ciekawe tylko czy to same bezuzyteczne miecze jak przy rynsztunku zmiji czy nowe pancerze...
 
Oby pancerze. Bo jak nie to na stos :D

Tak jak z tym Gwintem myśleli, że zupełnie nowa talia, a tu tylko wygląd - a przecież jest tyle niewykorzystanych postaci do talii "Neutralnej" - Myszowór, Cerys, Crach, Hjalmar, Lamber, Eskel itd.
 
Jeszcze brakuje rynsztunku ze szkoły żmiji i będzie git :D Ale i tak wole Triss :D Yen to tylko *** na wypad na bankiety :p
 
Last edited by a moderator:
@Geralt21

Kolega chyba książek nie czytał i nie uważa podczas grania :p Yennefer ma trudny charakter - to prawda. Ale za to ma dobre intencje. Natomiast jak dla mnie Triss zawsze sprawiała wrażenie gotowej zdradzić Geralta/Yen/Ciri dla Loży.

Zresztą:

w zadaniu, w którym Radowid prosi nas o złapanie Filippy ta ją broni. Broni osobę, która chciała wykorzystać Ciri, zaczarowała Saskię, zamordowała Vizimira, stworzyła Lożę Czarodziejek i jest chorobliwie ambitna i egoistyczna. A znalazłoby się tego jeszcze trochę.

W dodatku powiedziała, ze Loża ma dbać o interesy czarodziejów. Mhm...
 
No to czekam na rynsztunek szkoly wilka, ze tak powiem u zrodla XD
 

Attachments

  • witcher3 2015-06-15 21-03-24-92.jpg
    witcher3 2015-06-15 21-03-24-92.jpg
    225.7 KB · Views: 38
A z tymi alternatywnymi strojami to jak ?
A jeżeli ich nie chcę, da się to jakoś dezaktywować ?
 
@Psyhe

Musisz wejść w menu główne gry (medytujący Geralt) i tam są ustawienia "zawartość dodatkowa". W tym miejscu zmieniasz sobie wygląd postaci.
 
@dusisok

A masz grę spatchowaną do co najmniej 1.4?

Przypominam, na wszelki wypadek, że to nie może być menu z poziomu rozgrywki po wciśnięciu klawisza escape, tylko menu główne.
 
@dusisok

A masz grę spatchowaną do co najmniej 1.4?

Przypominam, na wszelki wypadek, że to nie może być menu z poziomu rozgrywki po wciśnięciu klawisza escape, tylko menu główne.

Mam grę zakutalizowaną w dniu dzisiejszym do 1,06. Oczywiście w menu głównym, a nie w menu z poziomu rozgrywki. Po prostu brak takiej opcji. Już dawno temu to zauważyłem, oglądając jakiś gameplay na youtube. Dziwne co nie.
 
Ma byc jedna wersja rynsztunku wilka? :< (Rozumiem, ze jedna misja z szukaniem tego, ale no bez przesady ;( )
 
Nowy DLC z tego tygodnia :



Ten pierwszy może być dość interesujący.

TAK! Czekałem na to odkąd gra wyszła! Nie chcę liczyć na zbyt wiele, żeby się nie zawieść. Do szczęścia wystarczyłby mi nawet schemat na pierwszy poziom pancerza z Kaer Morhen, gdyż mojego odłożyłem na ziemię i oczywiście dostał nóg...
 
Top Bottom