[BUG 1.5] Nie da się podnieść miodu

+
[BUG 1.5] Nie da się podnieść miodu

Ul spalony, spada na ziemię, jest napis z przyciskiem do naciśnięcia, aby podnieść, ale nic się nie dzieje. Po chwili ul znika wraz z moim miodkiem. W 1.4 ten problem nie występował.
 
Zdaje się, że to chyba nie bug i każdy miód w grze można podnieść tylko raz. Po ponownej eksploracji miejsca niby miód jest, ale nie można go podnieść. Tak możnaby szybko zrobić kasę, bo Tomira dobrze za to płaci.
 
Teoretycznie może istnieć taka możliwość, ale z tego co zauważyłem przed patchem to przy próbie ponownego dobrania się do tego samego miodku, podpalony ul spada, ale nie ma możliwości interakcji z nim (nic do podniesienia). A w moim przypadku ul spada, pojawia się możliwość podniesienia czegoś (E), ale nie daje to żadnego efektu. Ponadto, choć głowy sobie za to nie dam uciąć, ale wydaje mi się, że miałem tak przy miodku, którego wcześniej nie tykałem, bo byłem na niezwiedzonym jeszcze obszarze mapy.
No i powiedźmy sobie szczerze, miód jest na tyle rzadko spotykany, że próba zarabiania na nim, przy ogromie innych możliwości na zdobycie paru koron, byłaby głupotą. Wystarczyłoby, aby miód w danym ulu "odtwarzał" się nie częściej niż co kilka dni.
 
Top Bottom